Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 21:49, migem napisał:

> Może już ktoś o tym wcześniej napisał ale chciałem ostrzec wszystkich posiadaczy NN2 EK!

> Podczas czytania instrukcji do gry zauważyłem, że wydrukowane na tylnej stronie okładki
klucze
> bardzo łatwo ścierają się!

W jaki sposob sie scieraja ? Mozesz napisac wiecej szczegolow ?


a jak bys chcial tak bardziej proza czy wierszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 21:51, Tuddrussel napisał:

a jak bys chcial tak bardziej proza czy wierszem?


tak moze jakos bardziej organoleptycznie by sie dalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:49, migem napisał:

> Podczas czytania instrukcji do gry zauważyłem, że wydrukowane na tylnej stronie okładki
klucze
> bardzo łatwo ścierają się!
W jaki sposob sie scieraja ? Mozesz napisac wiecej szczegolow ?

Jak to jak - rozpuszczalnikiem ;) - U mnie jest to samo - Das ist ein SKANDAL !! ;)
PS: Ciągle czekam na swoją EK (zamówione pocztą więc się nie dziwię i nie mam żalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:04, Evil Khan napisał:

> > Podczas czytania instrukcji do gry zauważyłem, że wydrukowane na tylnej stronie okładki

> klucze
> > bardzo łatwo ścierają się!
> W jaki sposob sie scieraja ? Mozesz napisac wiecej szczegolow ?
Jak to jak - rozpuszczalnikiem ;) - U mnie jest to samo - Das ist ein SKANDAL !! ;)
PS: Ciągle czekam na swoją EK (zamówione pocztą więc się nie dziwię i nie mam żalu).


Jakbym zgarnla tyle nagrod tez bym nie mial zalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:09, migem napisał:

Jakbym zgarnla tyle nagrod tez bym nie mial zalu:)

HEHE - taki fart - dobra passa czy cuś ;)
Może minąłem się z powołaniem i powinienem układać hasła reklamowe za pieniądze ? A może poprostu CDP się zlitowało nad moją upierdliwą poniekąd osobą i dało mi wygrać ;) ?
Właśnie Mistic dobrze prawi - co z EXtra grą - może jakiś konkursik lub przeciek o Baldursiku ?

Żeby nie offtopować to powiem że NWN 2 dostało bardzo wysoką notę na Gamespocie - więc gra musi wymiatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:17, Evil Khan napisał:

Żeby nie offtopować to powiem że NWN 2 dostało bardzo wysoką notę na Gamespocie - więc gra
musi wymiatać :)


żeby nie offtopowac zapytam jaka, masz moze linka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 srt 11/12/2006 12:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 16:43:46 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
3 nb 09/12/2006 11:25:00 Nieudana próba doręczenia WA1
4 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:18:00 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
5 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 05:14:49 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
6 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:48:37 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
7 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:19:41 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Heh dobrze ze nie czekalem do poniedzialku bo dzisiaj rozwniez kurier nie raczyl przytargac do mnie swojego dupska (moze dlatego ze nawrzezsczalem na babke z bok ? :P ) Pozdro tam, gierka wypas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach grania w NWN 2 stwierdzam ze gra jest naprawde wspaniala :D. Co do polskiej wersji językowej gry niestety nie które z tekstów gry nie zostaly przetłumaczone lub głosy aktorów w danej kwesti sie urywają a szkoda :/. Mam nadzieje że kiedyś to zostanie poprawione :).

Ps: Czy wyjdzie patch do polskiej wersji jezykowej NWN 2 jeśli tak to kiedy można było by się go spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry zart nie jest zly, zawsze mozna dowcipnie wykrecic sie sianem. szkoda, ze tak zrabali pudelko edycji kolekcjonerskiej, mam cicha nadzieje ze nie zrobia tego wiecej, a osoba ktora to wymyslila, wyglosi samokrytyke i obieca ze wiecej tak hamsko nie zepsuje pudelka gry wycenionej na jedyne 199zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:44, Fokusia napisał:

Niestety jak na razie tylko cRPG. Co do normalnego RPG to pozostaje to w sferze marzeń z racji
braku znajomych zainteresowanych tematem. Ale kto wie, może jeszcze kiedyś uda mi się wziąć
udział w jakiejś sesji... :)


No to pozostaje pytanie skąd Pani jest??? Bo w zasadzie w każdym mieście są ludzie którzy się tym interesują. Można spróbowac owe osoby namierzyć. Można też zrobić to podobnie jak ja - zaproponować znajomym. Na pewno część Pani znajomych grywa w cRPG. A kiedy już staną na krawędzi nie trudno będzie ich zepchnąć w tą otchłań zwaną wyobraźnią. Jest oczywiście jeszcze opcja wybrania się na jakiś konwent fantasy. No i opcja dzisiejszych czasów - sesje przez internet, czy MMORPG.

Kolejne pytanie - ile książek z FR Pani przeczytała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 23:02, KILLER-84 napisał:

No to pozostaje pytanie skąd Pani jest??? Bo w zasadzie w każdym mieście są ludzie którzy się
tym interesują. Można spróbowac owe osoby namierzyć. Można też zrobić to podobnie jak ja -
zaproponować znajomym. Na pewno część Pani znajomych grywa w cRPG. A kiedy już staną na krawędzi
nie trudno będzie ich zepchnąć w tą otchłań zwaną wyobraźnią. Jest oczywiście jeszcze opcja
wybrania się na jakiś konwent fantasy. No i opcja dzisiejszych czasów - sesje przez internet,
czy MMORPG.

Kolejne pytanie - ile książek z FR Pani przeczytała???


Hmm, jestem z dużego miasta Łodzi, w którym to pewnie mieszkają spore rzesze fanów RPG, ale niestety nie znam żadnego, a zdarzało mi się już desperacko przepytywać znajomych ;). Samej ciężko byłoby mi to zorganizować, bo mimo dużego doświadczenia z cRPG, moje doświadczenie z prawdziwym RPG jest całkowicie zerowe, więc nawet nie wiedziałabym, jak się do tego zabrać :P. Co do opcji Internetowych - jakoś nigdy nie potrafiłam się przemóc.. Perspektywa grona całkowicie obcych ludzi, którzy mieliby mnie pewnie za totalnego RPG''owego laika i nie byli zbyt chętni do uczenia mnie wszystkiego od podstaw tkwi gdzieś głęboko w podświadomości ;).

Książki z FR - z braku nielimitowanej ilości wolnego czasu nie tyle, ile bym chciała ;). Wszystkie zbiory opowiadań, całą historię Drizzta, Pięcioksiąg Cadderly''ego, historię Liriel i Wojnę Pajęczej Królowej (zdecydowanie moja ulubiona seria z przeczytanych), a Witchking w wersji niemieckiej, bo polskiej niestety jeszcze nie ma, wciąż na mnie czeka ;P.

P.S. Jeśli Ci to nie przeszkadza, wolę per ''Ty'', bo przez ''Pani'' zaczynam czuć się zbyt staro ;P. Mam nadzieję, że nie uraziłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:17, Evil Khan napisał:

Właśnie Mistic dobrze prawi - co z EXtra grą - może jakiś konkursik lub przeciek o Baldursiku


Baldur? Tak! TAK! TAAAK!!!
Chętnie bym ujrzał Sagę BG w extra Klasyce neXt. Albo w reedycji premierowej lub sagi (tej paki na pół metra). Można by wreszcie wznowić nakład Tormenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:35, KILLER-84 napisał:

> Zapomniałeś o ludzkiej czarowniczce (Quara), ludzkim czarnoksieżniku (Amon Jerro) i jakiejś

> pozasferowej kleryczce (nie pamiętam imienia :P)... I to chyba wszystko, co do kolejności
to
> nei pamiętam dokładnie, ale Quara była po Elanee (Elfia druidka), potem Amon Jerro i kleryczka

> na samym końcu.

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Fakt o Quarze zapomniałem. O Zeavee i Amonie
wtedy jeszcze nie widziałem. Zeavee chyba jest przed Amonem. Znajomy jednak jak na razie nie
dołączył Zeavee, bo za każdym razem wychodziła mu walka, której opcji dialogowej by nie wybrał
(wersja angielska). Pytanie czy dołącza się ona później, czy trzeba być po prostu złym, albo
spełnić inne warunki???

Hmm, ja go miałem w drużynie będąc krasnoludem praworządnym dobrym, więc raczej charakter nie wchodzi w grę, tym bardziej, że później okazuje się, że on wcale taki zły nie jest... Walczyć z nim trzeba, i później się dołącza, nie będę zdradzał szczegółów, ponieważ nie chcę zepsuć frajdy innym graczom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tfu! Zeavee jest dobra, to co napisałem wyżej było o Amonie Jerro. Poza tym obie postacie są niezbędne do ukończenia gry, na późniejszych etapach, a Zeavee dołącza do Ciebie w Neverwinter, tuż przed momentem jak dostajesz własną twierdzę... Jakoś tak mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 15:48, boduczek napisał:

[...ciach...]


Nie odnosiłem się do samego pytania, tylko do następującuch po nim Twoich odpowiedzi stwierdzających, że jednak na średnich to za słabo i że powinno chodzić na wysokich... A więc skoro wiesz lepiej to po co pytasz. Tylko tyle.

Ja po chwili grania jednak też będę twierdził, że dobrze będzie Ci chodziło na średnich, na wysokich może ciąć (niestety ostatnio używane silniki graficzne stanowią potężne wyzwanie dla współczesnych maszyn).

Patch 1.03 podobno coś poprawia z wydajnością, na 1.02 zapomnij o wysokich i komfortowej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować