Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale gra strasznie się wywala... Co jakiś czas, albo jak chcę zapisać grę, albo przy przechodzeniu przez lokacje, ostatnio dosyć często wychodzi mi do pulpitu... Denerwuje mnie to, ponieważ nie robię save-ów bardzo często, a jak po 30 minutach gry chcę zapisać i mi nagle wywala do windowsa, no to sory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 15:45, azur64 napisał:

Teraz mam napisane że potwierdzone i oczekuje na wysyłkę 13.12. Czyli poprostu miałem pecha?


Nie jestem w stanie stwierdzić jaki wpływ na opóźnienie Twojej wysyłki mogły mieć inne produkty dołączone do zamówienia. Jak już pisałem w pierwszej odpowiedzi skierowanej do Ciebie, informacji może udzielić Ci wyłącznie Dział Obsługi Klienta (nikt inny nie ma takiego wglądu w Wasze zamówienia) i na pewno nie ma forum.

Na wszelki wypadek przypominam poprzednie posty w tej sprawie:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15763&pid=798
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15763&pid=896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 23:33, Fokusia napisał:

Hmm, jestem z dużego miasta Łodzi, w którym to pewnie mieszkają spore rzesze fanów RPG, ale
niestety nie znam żadnego, a zdarzało mi się już desperacko przepytywać znajomych ;). Samej
ciężko byłoby mi to zorganizować, bo mimo dużego doświadczenia z cRPG, moje doświadczenie z
prawdziwym RPG jest całkowicie zerowe, więc nawet nie wiedziałabym, jak się do tego zabrać
:P. Co do opcji Internetowych - jakoś nigdy nie potrafiłam się przemóc.. Perspektywa grona
całkowicie obcych ludzi, którzy mieliby mnie pewnie za totalnego RPG''owego laika i nie byli
zbyt chętni do uczenia mnie wszystkiego od podstaw tkwi gdzieś głęboko w podświadomości ;).

Książki z FR - z braku nielimitowanej ilości wolnego czasu nie tyle, ile bym chciała ;). Wszystkie
zbiory opowiadań, całą historię Drizzta, Pięcioksiąg Cadderly''ego, historię Liriel i Wojnę
Pajęczej Królowej (zdecydowanie moja ulubiona seria z przeczytanych), a Witchking w wersji
niemieckiej, bo polskiej niestety jeszcze nie ma, wciąż na mnie czeka ;P.

P.S. Jeśli Ci to nie przeszkadza, wolę per ''Ty'', bo przez ''Pani'' zaczynam czuć się zbyt
staro ;P. Mam nadzieję, że nie uraziłam :).


Zabrać się do tego należy oczywiście od początku, delikatnie niczym toporem w drzwi. ;)
A tak na poważnie, to jak swoich znajomych namówiłem do sesji, to nie mieliśmy podręczników... musieliśmy więc skorzystać z zasad wziętych z gier opartych na Ad&d (bo wtedy nikt jeszcze o 3 edycji nie słyszał chyba). Mieliśmy więc mechanikę. Zostałem obdarzony "zaszczytem" robienia za MG, jako że posiadałem największe doświadczenie w tej materii. Na brak pomysłów nie narzekałem. Należało tylko je doszlifować. I tak to się zaczęło. Oczywiście z początku trzeba się było wprawić, ale nikt z nas nigdy nie żałował tej decyzji (przynajmniej nikt się nie przyznał). To naprawdę nie jest trudne. Wystarczy grupa osób które chcą spróbować (proponuję tak ze 3-5).

P.S. Ależ oczywiście że mnie Pani nie uraziła. Jednak to taki nawyk a ja jestem człowiekiem o słabej woli, proszę się więc nie gniewać jeśli zdarzy mi się zapomnieć o prośbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YESS mam EK!! Odziwo kurier przywiózł tego dnia co miał przywieżć !! Więc plus dla masterlinka.
W sumie to już trzeci raz zamawiam i pierwsza przesyłka przyszła spóżniona o jakieś 4-5 dni niepamieitam i musiałem dzwonić by przywieżli.
Druga przesyłka przyszła następnego dnia c miałęm dostac bo kuruieer nie mógł znależc mojego domu :)
Współczuje ludziom którzy mieli gorsze przejścia z Mastwerlinkiem.

W każdym razie EK to full wypas gra, pierwsza część, muzyka na CD, proces tworzenia gry na DVD, koszulka, breloczek, smycz, poradnik, obszerna instrukcja, mapa (nie za duża ale jednak) i artbook (co zbytnio artbookiem nie jest bo nie żadnych rysunków ani szkiców tam nie ma tylko postacie, potwory pokazane komputerowo ale zawsze coś :))
Po prostu super edycja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wpadł na pomysł lakierowania tych ,,klimatycznych amuletów'''' lakierem skoro one są z chromu... po lekcjach chemii wiem tylko że chrom to można se malować do usranej śmierci a i tak farby nie przyjmie. Ale dla tych co kupili CE jest wyjście > machnąć markerem :D.

I nie mam tu pretensji do CDP, bo to nie oni malowali amuleciki tylko lakiernia...

PS. Ile się standardowo czeka na odpowiedź DOK''u. Bo czekam dzień n 4 i narzie nic... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiedzi nie doczekałem się przez ponad tydzień. Gadałem z pewną miłą Panią z gram.pl przez telefon i mi powiedziała, że otrzymuję teraz lawiny maili, więc jest szansa, że jakiś po prostu został przeoczony. Albo po prostu maila został "zjedzony", znając serwisy takie, jak onet czy wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się temat Extra Gry, hmmm ciekawe czy doczekamy się odpowiedzi...

Co do NWN2 miło by było znać jakiś raport w sprawie konsekwencji wobec Masterlinka, a przynajmniej jakie środki zapobiegawcze zastosowano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:34, Kretol napisał:

Czy ktoś wie, po ilu "próbach nieudanego doręczenia" kurier zwraca paczkę do nadawcy?


po 2ch probach nieudanego doreczenia, paczka czeka na ciebie w siedzibie kuriera, do odbioru wlasnego. a po ilu dniach odsylaja do nadawcy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, tak już dobijając tą beznadziejną firmę masterlink, siedziałem sobie dzisiaj calutki dzień w domu, nagle tak sobie pomyślałem, a zobaczę jak tam moje zamówienie. Wchodzę około 13 na strone masterlinka, wpisuję numer mojego zamówienia i co widzę? 2 nb 12/12/2006 12:05:00 Nieudana próba doręczenia WA2.
I tak w sumie nie obchodzi mnie to, bo NWN2 już kupiłem i kuriera bym olał, ale sam fakt mnie zdziwił... Aż tak oszukiwać, by się wstydzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest...wreszcie dostałem:) ale i tak jestem wkurzony bo mieli mi przysłać w poniedziałek, a dziś jest środa:/ wielce szczęśliwy rozrywam to brzydkie kartonowe pudło i już widzę piękne pudełeczko z napisem CHAOTIC EVIL
szybko biorę je do ręki i...czuję jakąś kartkę przyklejoną jakimś gównem do pudełka:/ zaskoczyło mnie to ponieważ moim zdaniem powinno to być albo wydrukowane na pudełku (a nie przyklejone) albo wcale tego nie powinno być! no ale dobra jak przyklejone to można odkleić, więc odklejam..kurcze to cholerstwo nieźle trzyma! no ale w końcu odkleiłem, co prawda został mi ślad no ale myśle sobie spirytusem salicyn owym polać i zejdzie:) a tu kolejne zaskoczenie:/ trochę zeszło ale nie całkiem:/ trudno przeżyję zabieram się za odklejanie certyfikatu jakości CDP i co? certyfikat odkleja mi się wraz z folią na pudełku i samym pudełkiem (wiem głupio brzmi ale wygląda okropnie):/:/:/ dzięki certyfikatowi jakości i przyklejonej informacji (??? nie wiem jak to nazwać) o zawartości EK mam teraz okropnie wyglądające pudełko "księgę":/ i jedyne co mnie pociesza to to, że jest to tył pudełka w którym była zapakowana cała zawartość EK! Wielki dzięki CDP! na następny raz przyklejajcie certyfikat w taki sposób aby można było go zdjąć nie niszcząc pudełka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dali by sobie na luz z tymi certyfikatami-naklejkami. tylko denerwuje przy odpakowywaniu, bo sie czlowiek gimnastykuje zeby nie uszkodzic. a klej wbrew obietnicom jest nadal albo mocny albo ok - zalezy jak zawieje. albo zejdzie bez problemu, albo z kawalkiem pudelka. mnie by wystarczylo zwykle pakowanie w folie i na niej sobie przyklejajcie ile chcecie certyfikatow i jakim klejem wam sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 23:20, Mistic napisał:

Kiedy mieli powiadomic? I o czym? Nie dostali pudelek na czas, jak tylko dorwali je dzisiaj
nad ranem od razu walneli maila do wszytskich, potem wyszedl news, a jako zasluzona zadoscuczynienie
mamy dostawe w sobote. Nie mowie ze powinnismy za to klekac przed CDP poniewaz tak nalezalo
zrobic aby zachowac twarz. A niestety nawalili sobie tylko premier na ten okres ze az wspolczuje
im. Ale patrzac na plan wydawnicyz teraz sytuacja sie uspokoi i beda mogli spokojnie zabrac
sie za planowanie premier takich gier jak Jade Empire czy Broken Sword IV (?)


Premiera była zapowiedziana na 7 grudnia Ek miała byc dostarczona dw dni przed premiera czyli 5 grudnia.A ja 8 grudnia o godz oo.15 dostaje maila ze 05.12 paczki nie dostane. I chcesz mi powiedziec ze Oni dopiero 8 sie dowiedzieli ze nie maja pudelek??
Dostawa w sobote była uratowaniem ich twarzy a nie zadna łaską.
O tym ze Total war 2 bedzie miała opóznienie dowiedziałem sie na forum a CD projekt maila wysłał mi dzien pózniej.
Ale gdybysmy my sie spóznili z przelewem na konto cztery dni to ciekawe co by Cd projekt powiedział?
CD Projekt ma u mnie duzego minusa i nastepnym razem pewnie poczekam z kupnem do priemiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac nikt nie chcial na pudelku stylizowanym na ksiege magiczna z tylu dodrukowac szczegolowe wymagania gry i co zawiera.
Wyobrazasz sobie cos takiego wogole na skorzanej ksiedze na Gothic 3?
A takiej informacji nie mozna nie zamiescic bo ile razy ide do Empika i jak ktos stoi pod regalem z grami to bierze pudelko do reki, oglada przez krotka chwile przod a potem bierze sie za przegladanie tylu, poszukiwanie czegos co go zaciekawi w samej grze oraz wymagan sprzetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować