Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

tu masz rację, ale mogli to chociarz zrobić jakoś inaczej, a nie tak, że teraz mam to poklejone i czego nie dotknie to się przykleja:/ ja np. mam kota, który zaraz się do tego zaczął "łasić" i mam kępke futra zamiast ładnego pudełeczka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli, ja bym byl bardziej przychylny nalepieniu tego na tasmy te zoltawe. Sam sie balem ta karte odkleic ale poszlo gladko i wsadzilem ja potem do pudelka, tak na pamiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 21:02, Mistic napisał:

Wyobrazasz sobie cos takiego wogole na skorzanej ksiedze na Gothic 3?
A takiej informacji nie mozna nie zamiescic bo ile razy ide do Empika i jak ktos stoi pod regalem


a na Gothic 3 kolekcjonerskiej nie zamiescili i jakos swiat sie nie zawalil, a ja przeciez tez sprzedawali w epikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie FF00620610 wysłano 8-12 a do dziś nic nie doszło !?!
Ja rozumiem że wysyłka była pocztą ale już 7 dni mineło !!?? Co jest grane ? Nie po to zamawiam 2xEK NWN by czekać 2x dłużej niż wszyscy ! Proszę o ustalenie losów paczki albo zwrot wpłaconych pieniędzy - przepraszam że piszę na forum ale wysłany formularz ktoś przeczyta dopiero w poniedziałek ... a tak może coś się uda wcześniej wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne błedy w grze NWN2. Gdy elfka Elanee zabiera mnie na mury mojej twierdzy bo cos chciala pokazac to pojawia sie jakas kwestia o nocy i jak wybieram jedna z kwesti to Elanne nic juz nie mowi a z murow nie moge wyjść. Mam jeszcze jeden błąd. Gdy zaczołem od nowa grać zrobilem drowa mężczyzne czarodzieja i nie wiem czemu ale podczas rozmowy z przybranym ojcem zwraca sie do mnie córko i jak tworze jakies inne męskie postacie to jest tak samo.
I tu jest moje pytanie. Czy patch, który ma wyjść do polskiej wersji językowej naprawi te błędy bo naprawe wkurzaja :(
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 13:50, qazzy napisał:

czy CDP zgodnie z obietnicami ''przycisnęło'' masterlinka? jak tak to poprosimy o przedstawienie
wyników

Właśnie, żadnego raportu nie widać, nie słychać, najwyraźniej "nie ma z czego się tłumaczyć", poważnego traktowania klienta ciąg dalszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaraz nie dostanę odpowiedzi na moje maile (3 do tej pory) do CDP w sparwie zamówienia FF00620610 opiszę swoje traumatyczne przeżycia związane z nie otrzymaną paczką na tym forum. A nie będą to miłe wspomnienia bo paczki z 2xEK NWN2 wysłanej rzekomo 8-12-2006 do dziś dzień nie otrzymałem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO CDP !!!! :Zamówienie wysłane 8-12-2006 nie doszło :(
Mowa o FF00620610 - Proszę CDP o interwencję w tej sprawie - wiem że to nie wina CDP tylko tej %^*(#Q poczty ale konieczne jest złożenie reklamacji przez nadawcę - mineły 2 tygodnie od wysłania paczki - zamówiłem 2x Edycję Kolek. NWN2, która miała być prezentem na święta :(
Zależało mi na czasie dlatego wybrałem preorder na gram.pl - niestety sprawa się rypła... Tym sposobem zamroziłem sobie 300 zł na kilka tygodni. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu sprawy !
Pisałem już 3 maile w tej sprawie - niestety bez odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w CDP dziś pracuje !!!!????
Dodzwonić się nie można - nikt nie odbiera telefonów - nie mówię już o odpisaniu na któryś w z moich maili w sprawie zamówienia FF00620610 - zamówienie wysłane (niby) 08.12.2006 do dziś dzień nie doszło. Zamawiałem 2x EK NWN2 za niecałe 300 zł !!! Miał to być prezent na święta .... zamawiając gry miałem w sposobie przesyłki zaznaczone - "do 3 roboczych dni od wysłania paczki". Mineło 11 dni roboczych i nic ! Proszę po raz kolejny nie ignorować maili (4 bez odopwiedzi) w tej sprawie i odpisać coś sensownego.

Chyba nie ma się co dziwić że zaczynam się denerwować i że piszę na forum skoro innego kontaktu nie mogę nawiązać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:23, Evil Khan napisał:

Czy ktoś w CDP dziś pracuje !!!!????
Dodzwonić się nie można - nikt nie odbiera telefonów - nie mówię już o odpisaniu na któryś
w z moich maili w sprawie zamówienia FF00620610 - zamówienie wysłane (niby) 08.12.2006 do dziś
dzień nie doszło. Zamawiałem 2x EK NWN2 za niecałe 300 zł !!! Miał to być prezent na święta
.... zamawiając gry miałem w sposobie przesyłki zaznaczone - "do 3 roboczych dni od wysłania
paczki". Mineło 11 dni roboczych i nic ! Proszę po raz kolejny nie ignorować maili (4 bez odopwiedzi)
w tej sprawie i odpisać coś sensownego.

Chyba nie ma się co dziwić że zaczynam się denerwować i że piszę na forum skoro innego kontaktu
nie mogę nawiązać !!!

Kurde współczuje :|. Napisz może w jakimś innym temacie, który powstanie bo tak może dzięki temu zwróca na to uwage. Nie musi być to o NWN2 . Z tego co widze jedyne jakie osoby tutaj zaglądają to ty albo ja. CDP już pewnie tutaj nie zagląda. Albo jeszcze raz napisz do nich emaila.

Powodzenia z paczuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 10:51, Katsumoto 1 napisał:

Powodzenia z paczuszkami

Dodzwoniłem się dziś do CDP - Miła Pani sprawę miała wyjaśnić i zadzwonić. Nie zadzwoniła niestety... Udało mi się połączyć drugi raz - okazało się że złożą reklamację na pocztę bo prawdopodobnie paczka zagineła ! Priorytetowa wielka paczka z grami za 300 zł !!??! Dziwne. Ja muszę czekać min. 30 dni na odp. z poczty i na ewentualny zwrot pieniędzy - pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NADAL NIE MA rozwiązania problemu z zamówieniem FF00620610
Podobno przelew poszedł w czwartek ale nie dotrał (co nie jest możliwe)
Ściemnianie CDP i brak odpowiedzi na maile przekracza granice przyzwoitości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 08:42, Evil Khan napisał:

NADAL NIE MA rozwiązania problemu z zamówieniem FF00620610
Podobno przelew poszedł w czwartek ale nie dotrał (co nie jest możliwe)
Ściemnianie CDP i brak odpowiedzi na maile przekracza granice przyzwoitości !


No masz pecha evil khan. moja EK dotarła dwa po tym właściwej dacie, w której miałem ją otrzymać. Już nigdy nie kupuję nic w pre- orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:29, Mike napisał:

Nie chce robic zadnych szaconkow. Ale tej jesieni stracilismy bardzo duzo klientow i duzo za
duzo. I to cholernie boli, gdyz zawsze klienci byli dla nas najwazniejsi i w sytuacji gdy nie
jestesmy w stanie wywiazac sie z obietnic, to gwarantuje, ze wiele osob u nas w firmie cholernie
zle sie z tym czuje...

M.

To skoro po tamtych babolach, wszyscy źle się czuli, to teraz ja bym się obawiał o plage samobójstw w CDP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować