Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Myslisz ze CDP wyslalaby czesc paczek z adnotacja o dostarczeniu w sobote a czesc bez takiej notki? Bo nie sadze, raczej to Twoj oddzial masterlinka sie leniwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:41, smolen napisał:

Dzwoniłem do Masterlinku dwa razy. Za pierwszym razem Pani mnie poinformowała, że nie ma dostarczenia
w sobotę. Po zapewnieniu kogoś z gram.pl, że wszystkie niby paczki są dostarczane w sobotę,
a masterlink ma źle zapisane w systemie, zadzwoniłem jeszcze raz. Oczywiście po kilkunastu
minutach na słuchawce, okazało się, że nie ma adnotacji o dostarczeniu w sobotę. Dymać na bemowo,
nie będę, chciałem podziękować tylko za profesjonalne podejście do sprawy.


Czyli wychodzi na to, że najwięcej kłopotów z dostaniem paczki jest w Warszawie. A do ML to się wcale nie mogę dodzwonić :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja rowniez dostalem pare min po 11 :-)
Pierwsze wrazenia:
1) Bardzo ladnie zapakowane
2) Bardzo dobrze, ze amulet w formie breloczka zostal zrobiony - ciekawi mnie tylko jak dlugo te lzy wytrzymaja jak wepne do niego klucze a all do kieszeni :D heh
3) Koszulka super - pytanie tylko jak ja prac zeby napisow szlag nie trafil, rozumiem ze to 40 stopni to dotyczy koszulki z nadrukiem a nie samej koszulki bo nadruk byl robiony gdzies tam indziej (?) No i ktos tam pisal ze w 3 rozmiarach byly koszulki robione i wkladane do pudelek - mi sie trafil XL czyli akurat (moze powinienem zaczac grac w Lotto)
4) Artbook - ciekawy i ladny, na dobrym papieze :-)
5) Mapa no tu podobnie jak w przypadku EK Medievala - zadna rewelacja
6) Instrukcja i poradnik... - no nie, wez to teraz czytaj :D niedlugo CDP projekt bedzie dodawac na jedna/dwie dobe/doby piekna panne ktora bedzie nam all tlumaczyc i nie tylko :P heh
7) A teraz troszke zlego (niestety): - plyta z muzyka, -plyta z gra, -plyta z materialami ZARYSOWANE,
o ile w przypadku DVD z gra i DVD z materialami sa to ryski niewielkie i na obrzezach czyli tam gdzie danych niema i moge to olac o tyle na plycie z muzyka jest to rysa na 2 mm gruba idaca od obrzeza az 1cm wglab CD - slucham wlasnie tej muzy (nie wiem jak czyta sprzet CD ? od srodka do obrzezy czy odrotnie ?) zeby sprawdzic czy ma to wplyw na odtwarzanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to muszę przyznać jedną rzecz. Jestem bardzo zadowolony z przesyłki. Kurier kulturalnie zadzownił, umówił się, dostarczył niemalże równo o wyznaczonej porze, przesyłkę dostałem bez problemów.

Pierwsze podejście do rozpakowania było ciężkie, bo nie używałem nożyczek. Potem przez karton z nimi przebiłem się już łatwo i bez problemów.

I tak, wracając jednak do samej paczki. Pudełko jest świetne. Łatwo się otwiera, więc nie będzie naruszonych brzegów ani nic. Koszulka również pasuje bardzo dobrze (L), pomimo że wielki to ja nie jestem w żadnym wypadku. Breloczek jak to breloczek, miłe urozmaicenie. Z poradnika raczej korzystał nie będę, ale miło za gest. Art book fajny, ładne szkice początkowe i proces tworzenia postaci. Mapa również jak mapa, co prawda mało obfita, ale to już ze względu na samą grę. Kartka z podziękowaniami zakupu też ładnie zrobiona :) No i właściwe opakowanie. Dobrze że była gąbka w środku, przynajmniej nic nie latało. Opakowanie na płyty bardzo ładne, wszystkie płyty na swoim miejscu. Instrukcja jak najbardziej obszerna, zawiera wszystkie opisy. Co prawda chciałbym jeszcze ikonki czarów w niej zobaczyć, jednak i tak jest dobrze.

Pomimo opóźnienia CDP ma u mnie dużego plusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:44, Andi0000 napisał:

Myslisz ze CDP wyslalaby czesc paczek z adnotacja o dostarczeniu w sobote a czesc bez takiej
notki? Bo nie sadze, raczej to Twoj oddzial masterlinka sie leniwi.


Ja tylko stwierdzam "fakt". Skoro niby masterlink się leniwi, to co za problem zamienić kuriera, nie tylko oni są na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:28:29 Przesyłka wychodząca z sortowni GOW
2 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:21:17 Przesyłka wychodząca z sortowni GOW
3 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 07:35:18 Przesyłka wchodząca do sortowni GOW
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:47:52 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:16:04 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


Mieścinka położona o około 36 km od GOW... póki co jeszcze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie kurier powiedział, że mnie nie zastał w domu (nie, żebym siedzał od rana i na niego czekał) i przywiezie mi w poniedziałek. Dopiero po telefonie do biura powiedział, że będę ostatni dzisiaj dostanę - tuż po 14 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zaczynam coraz bardziej wkurzac , nie po to zamawialem gre na poczatku sierpnia , zeby dostac ja jako ostatni :/ Pojechal bym tylko nie wiem komu rachunek za benzyne mam przeslac ? CDP czy Ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:53, Mistic napisał:

A inni to sa lepsi? Z tego co pisali niebiescy to Masterlink jestnajlepszy ze wszytskich, mimo
ze nie jest tez doskonaly.


A tata marcina powiedzial , moze dla gram sa najlepsi bo najtansi :D wole GLS albo DHL ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło 27 minut temu :) TO była pierwsza gra, którą tu zamówiłam i miałam problem z rozbrojeniem paczki :D A moje EK jest pięęęęękne :) A pozabezpieczane jak złoto w forcie Knox ;) A tej książeczki na spirali z rysunkami to się nawet nie spodziewałam. Widocznie zbyt pobieżnie czytałam o zawartości EK :) No nic, lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:45, Paladynka napisał:

Czyli wychodzi na to, że najwięcej kłopotów z dostaniem paczki jest w Warszawie. A do ML to
się wcale nie mogę dodzwonić :(((


Hej sprawdz swoj status , u mnie wlasnie sie pojawila adnotacja o kurierze ktory laskawie wzial ta gupia paczke :/ do 14tej pewnie dojedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co można poczytać na forum okazuje się, że CDP znowu zrobiło graczy w trabę. jedni dostali paczki z opcją ''sobota'', inni takie opcji nie mają. jak to powiedział Mike (patrz 9 str tego tematu) niezadowoleni to "wychodzi, ze jest to 1%". może pracownicy CDP wypowiedzą się łaskawie jakim kryterium się kierowali dzieląc graczy na lepszych i gorszych? może to ten "1%" który można sobie olać? a może się przeliczyliście i tych niezadowolonych jest nie 1 a 10%? wychodzi na to że macie nas, graczy, gdzieś (no ale kto by się liczył z 1%) zamawiając w CDP chyba zaczne robić tak jak inni: zamówienie z opcją zapłaty przy odbiorze, jak przesyłka nie dotrze w wyznaczonym terminie to jazda do sklepu i anulowanie zamówienia. jak CDP zapłaci za trochę niedoręczonych przesyłek to się dowie, czy można sobie olać ten 1% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować