Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Pewne są trzy rzeczy:
1. umrzesz
2. proś mikołaja o słownik ortograficzny
3. neostradę dostałeś zdecydowanie za wcześnie :)

Wesołego jajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz sie czytac inne posty poza swoim to sie wreszcie dowiesz, ze terminy dostarczenia jest ustawiony przez system sklepowy kory nie ma zakodowane w swej cholernej pamieci, ze paczki wyslano z dostawa na sobote. I poza tym co to znaczy zbluzkac? Chcesz nas bluzkami bic czy jak? Kiedy karano biciem scierka albo pasem, teraz sa bluzki, eh, ale ten swiat sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:45, Miśkov napisał:

> Dostał już ktoś paczkę z Krakowa?
Dołaczam się do pytania.
Ja wciąż czekam :(

Ja też z Krakowa i kuriera nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraków tak samo. Kuriera jak nie było tak nie ma. Pod telefonem dyżurnym usłyszałem żeby raczej się paczki dzisaj nie spodziewać:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:57, Paladynka napisał:

Jak widzę Kraków i Warszawa mają podobne problemy. Ja już nie czekam...., bo moja paczka nie
opuściła nawet warszawskiej sortowni.

I tyle co się tyczy tematu dostarczenia w sobote....
Ciekawe czy CD-P pociągnie do odpowiedzialności ML czy machnie na to ręką i potraktuje to tak jakby nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:59, Bewolf napisał:

Paladynko a może jakaś pieśń, czy modlitwa pomoże - coś powinnaś wiedzieć o pieśniach, modlitwach
i aurach :)


Wiesz co, nawet Paladynka może być wkurzona, a na usta cisną mi się takie słowa, że mogła bym stracić statut paladyna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:10, Paladynka napisał:

> Paladynko a może jakaś pieśń, czy modlitwa pomoże - coś powinnaś wiedzieć o pieśniach,
modlitwach
> i aurach :)

Wiesz co, nawet Paladynka może być wkurzona, a na usta cisną mi się takie słowa, że
mogła bym stracić statut paladyna ;))

My tutaj weterany som... nasze uszyska wiele zdzierżom wienc siem nie krempuj, choć prosty my lud od pługa oderwani nie krempuj siem...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze to samo co wcześniej mieszkam 10 km od Krakowa i proszę prosty wałek firmy :
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 13:16:14 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 10:09:50 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:21:31 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:38:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:32:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

hmm jak kapuje kurier niby się kontaktował co jest kłamstwem gdyż nie mam ani żadnej wiadomości na sekretarce a pod telefonym byłem cały czas co Ciekawe jak patrzyłem na status zamówienia o 12:46 to jeszcze nie było :
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK

Zadzwoniłem do centrali nikt nie odbiera do kuriera ten mi mówi że on teraz jest w terenie więc nie może sprawdzić mojej paczki !?!? ( 1 osoba pracuje w krakowie ?! ZONK ) Aby było śmiechowo dzwoniłem jakos koło 14:6 i następnie po 15:00 gdzie grubo pojechałem po kolesiu który twierdzi że pracuje do 14 i mam dzwonić w poniedziałek. Jak tak olewacie KRAKOW ML to ja oleje was w poniedzialek.
Ciekawe co się stanie jak ludzie non stop maja dzwonić do tego kuriera ?? Wpadnie w niedziele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - D&D dopuszcza upadłego Paladyna więc masz szansę :) Teraz na infolinii ML koczuje jakiś jegomość ale jak zwykle też nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również nic dziś nie dotarło, ale też nie nastawiałem się że coś dostanę.

Niepokoją mnie trochę posty wspominające o wadach stwierdzonych w EK. Miałem już takie nieprzyjemności i naprawdę, gdyby teraz to samo się przytrafiło...

Biały Kruk świątyni pierwotnego zła doszedł do mnie z mocno porysowaną płytką (dosłano mi nową).
Herosi V EK - skrzyneczka była nieładnie wybrzuszona i spękana na wierzchu a wewnętrzna wykładzina wyglądała jakby przeżuł ją przed włożeniem wściekły pies - w sklepie taki egzemplarz z pewnością by się nie sprzedał. Ja już nie miałem ochoty drążyć tej sprawy i zostawiłem taką jaka przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem z krakowa i paczke dostałem, ale dopiero po interwencji w biurze u "osoby kompetentnej", bo kurier mnie olał i stwierdził, że mnie podobno nie było i nie przywiezie. A potem mnie przeprosił za zamieszanie. Ale to było koło 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować