Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 16:55, marcelusVega napisał:

nie chcę być nader brutalny ale.......... śmiem twierdzić że...
NIE......
:)


Ci... dajmy im szansę zapewnienia nas, że na pewno to zrobią i dołożą wszelkich starań żeby to się nie powtórzyło. ;D
Tylko dlaczego czytając posty na forum odnoszę wrażenie że to nie pierwszy raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:59, KILLER-84 napisał:

> nie chcę być nader brutalny ale.......... śmiem twierdzić że...
> NIE......
> :)

Ci... dajmy im szansę zapewnienia nas, że na pewno to zrobią i dołożą wszelkich starań
żeby to się nie powtórzyło. ;D
Tylko dlaczego czytając posty na forum odnoszę wrażenie że to nie pierwszy raz???

może CD-P mysli ze jesteśmy ciemną masą, zresztą tutaj to fajnie widać, każdy jęczy do czasu aż przesyłki nie dostanie a jak dostanie to jużto olewa i podskakuje do góry z radości o wszystkim zapominając....
Do następnego razu gdy znów tak się stanie..
Ludzie troszkę więcej konsekwencji w postanowieniach... wpierw jęk żal i pretensje a potem jak się to ma w łapkach już co się chciało mieć to nie robi się już nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słynną personę - niedoszłego prezydenta Białegostoku - ML przez zimę nie szykował planów budowy sieci komunikacyjnej a od tego oni są od tego są oni od tego są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A musze wam powiedziec że tłumaczenie nie jest idealne :( np w Zapisie gry pisze "Empty Slot" :( A co najgorsze NWN Update nie działa :( Wywala błąd i już :( Niektórzy czytaja trochę tak.. eee... sztywno ale ogólnie OK. Za to denerwuje mnie brak litery "ł" oraz dziwne przerwy przed literką "j" w dodatku "j" jest tak jaby uniesiona do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Wszelkie starania to oni dokładają odkąd pamiętam ale teraz to już szczyt chamstwa i bezczelności ! Nie dość że grę dostałem po Premierze to jeszcze po potwierdzeniu zamówienia ( zapłaceniu za nie ) zmienili opakowanie i zawartość ! Jak by na to nie patrzeć to Oszustwo !
Do tego pomijając fakt że dla mnie zawartość jest Shitowata to jakość wykonania jest Żałosna.
10 x bardziej wolał bym dostać edycje kolekcjonerką taką jak w U.S.A. a nie jakieś żałosne duperelki zamawiane chyba z Taiwanu.
CD Projekt gratuluję co nowa gra to nowa porażka, tak trzymać...
OK zabieram sie za instalacje i mam nadzieje że jako tako zrobiliście tłumaczenie bo jak nie to wyśle wam te paczkę z powrotem żebyście se wsadzili w buty ten chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOSZŁO !!!
Rano, po sniadanku sprawdzenie statusu w ML, tam dostałem komórke do kuriera, zmiana adresu dostarczenia (bo to sobota a do pracy miało przyjść) i o 11.30 paczuszka w moich rękach!
Bardzo ładnie, a teraz czas na instalacje i jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki niby sposob zmieniono pudelko i zawartosc?... JEdyne co miales to zdjecie, pudelko jest prawie takie samo z roznica ze zamiast badziewnego otwarcia jak w pudelkach na sprzet masz otwarcie podobne do tego z pudelka premierowego NWN1. Sklad zmieniono dodajac pare rzeczy, a z wersji USA co bys chcial? Plastikowa badziewna figurke i pierscionek jakich mozna znalezc na tony na tanim bazarku? Co bys z nim robil, lazil abo dal komus w oswiadczynach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
I ja dodam swoje trzy grosze , mieszkam za Krakowem ok 25 km , gryk kupowalem juzw serwisie gram.pl raczej nie bylo problemów , kupuje sporo sprzetu na internecie i sporo mi dostarcza master link firma juz niemiecka niepamietam nazwy ale w piatek jeszcze zadna przesylka nie doszla i w sobote poprostu im ie nuie chce tu jechac a oto ci jest napisane w calys systemie sledzenia przesylki:


Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 13:16:14 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:40:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 10:09:50 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:20:36 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:41:45 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:15:54 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

zwracam uwage na 2 punkt tel. nie odpowiada a mam komorke ktora nosze przy sobie i jest bilig z niej dostepny bez laski , zaden powtazam zaden tel. nie został wykonany ze strony kuriera poprostu napisal co chcial w liscie i tyle moze firemka cd projekt zainteresuje sie takimi przykladami wiadamo ze jest to nie do udowodnienja koles napisal to co zawsze chcial wrocic do domu wczesniej , ja zaplacilem ze przesylke z neta z inteligo ale moze faktyczne anuluje ta tranzakcje co mi szkodzi zadwonie do firemki cd projek i zobacze co powiedza oczywiscie wiadomo , prawda jest taka ze mieszkamy w polsce i tak zostamie na dlugie lata .

szkoda tylko ze firemka cd projek na tym traci , maja wchodzic na rynek akcji ciekawe kto kup i akcje jak tak postepuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:37, mbuszmen napisał:

W statusie przesyłki jest, że leży sobie w sortowni czy jest możliwe, że ma ją kurier?


o ile się nie mylę to ktoś z CDP napisał, że statusy są aktualizowane w "późnych godzinach nocnych" więc możliwe, że twojego po prostu nie zaktualizowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś kto otrzymał za duży rozmiar czarnej koszulki i chciałby ja wymienić ? mam M i z checią wymienie ja na wieksza ;] jesli sa zainteresowani to podaje gg;] 4631035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem grać było super, tylko że teraz jestem po sześciopaku i to wszystko takie skomplikowane, dziwne, rozmazane. Sorry Jesus....skąd masz ten recept:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a tak w ogóle to mam pytanie, jest może wśród Was jakiś fan forgotten realms z Wrocławia. To chętnie wymienię doświadczenia. można pisać na mój mail gbiec@poczta.fm zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dochodzi 18 i już raczej nikt nie dostanie paczki. Nie wiem do kogo mieć żal. Jestem teraz ciekaw na jakiej zasadzie były roznoszone paczki, skoro niektórzy dostawali gry z samego rana, a osoby mieszkające na przykład w centrum Krakowa/Warszawy zostały olane. Wydaję mi się, że skoro Masterlink wziął pieniądze od gram.pl i zapewne zadekralował się, że wyrobi w terminie, a teraz z tego co widzę wiele osób gry nie ma, to powinien ponieść jakieś konsekwencje. Zobaczymy jak zareaguje ekipa gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mieszkam w warszawie i patrze dziś w status przesyłki i co "Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006" no nie wiem czuję się oszukany tym bardziej że jedni dostali a inni nie to nie jest uczciwe będe musiał zmienić zdanie o masterlinku bo do tej pory nie zawiedli mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja należę do tych "szczęśliwców" co zostali OLANI. Dodam tylko od siebie, że taka sytuacja, gdzie jesteś robiony na szaro jest po prostu ŻENUJĄCA. Chodzi tu oczywiście o firmę kurierską, bo mogę się założyć, że jak dostanę paczkę w poniedziałek, to się okaże, że widnieje napis SOBOTA. Oczywiście w międzyczasie zostanie zmieniony status wysyłki na próbę doręczenia i brak kontaktu z zamawiającym. Dzisiaj dwa razy rozmawiałem z jakimiś paniami z masterlinka i byłem przekonywany, że paczka nie ma adnotacji na dostarczenie w weekend. Niech wreszcie ktoś z GRAM.PL pójdzie po rozum do głowy, bo jeżeli jeszcze raz taka sytuacja się powtórzy, to stracicie w oczach wielu ludzi. Trzeba być chyba ślepym i głuchym, żeby nie widzieć co się dzieje. Skoro taką firmę jak Wasza, kurier traktuje jak przysłowiowe g.., a Wy nic nie robicie, to brak słów na to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:41, Popiel napisał:

Witam
I ja dodam swoje trzy grosze , mieszkam za Krakowem ok 25 km , gryk kupowalem juzw serwisie
gram.pl raczej nie bylo problemów , kupuje sporo sprzetu na internecie i sporo mi dostarcza
master link firma juz niemiecka niepamietam nazwy ale w piatek jeszcze zadna przesylka nie
doszla i w sobote poprostu im ie nuie chce tu jechac a oto ci jest napisane w calys systemie
sledzenia przesylki:


Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 13:16:14 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:40:00 Błędny adres, wymagany kontakt
z biurem KRK
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 10:09:50 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:20:36 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:41:45 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:15:54 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

zwracam uwage na 2 punkt tel. nie odpowiada a mam komorke ktora nosze przy sobie i jest bilig
z niej dostepny bez laski , zaden powtazam zaden tel. nie został wykonany ze strony kuriera
poprostu napisal co chcial w liscie i tyle moze firemka cd projekt zainteresuje sie takimi
przykladami wiadamo ze jest to nie do udowodnienja koles napisal to co zawsze chcial wrocic
do domu wczesniej , ja zaplacilem ze przesylke z neta z inteligo ale moze faktyczne anuluje
ta tranzakcje co mi szkodzi zadwonie do firemki cd projek i zobacze co powiedza oczywiscie
wiadomo , prawda jest taka ze mieszkamy w polsce i tak zostamie na dlugie lata .

szkoda tylko ze firemka cd projek na tym traci , maja wchodzic na rynek akcji ciekawe kto kup
i akcje jak tak postepuja




Napisze to samo co wcześniej mieszkam 10 km od Krakowa i proszę prosty wałek firmy :
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 13:16:14 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 10:09:50 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:21:31 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:38:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:32:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

hmm jak kapuje kurier niby się kontaktował co jest kłamstwem gdyż nie mam ani żadnej wiadomości na sekretarce a pod telefonym byłem cały czas co Ciekawe jak patrzyłem na status zamówienia o 12:46 to jeszcze nie było :
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK

Zadzwoniłem do centrali nikt nie odbiera do kuriera ten mi mówi że on teraz jest w terenie więc nie może sprawdzić mojej paczki !?!? ( 1 osoba pracuje w krakowie ?! ZONK ) Aby było śmiechowo dzwoniłem jakos koło 14:6 i następnie po 15:00 gdzie grubo pojechałem po kolesiu który twierdzi że pracuje do 14 i mam dzwonić w poniedziałek.

Kurierowi nie chciało się wybierać poza Kraków tak więc minus dla gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze ciekaw na jakim etapie zatrzymały się wasze paczki. Moja na przykład od 8 godzin jest razem z kurierem (przynajmniej nie utknęła w sortowni i dość długo miałem nadzieję, że przyjdzie -.-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować