Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Czy jesteś fanem jakiejś serii gier? A jeśli tak to jakiej?

505 postów w tym temacie

Na początek chciałbym dodać, że cieszę się iż wiele osób tutaj lubi cRPGi. To napawa optymizmem.

Moje ulubione serie to:

1 Star Wars Knights of the Old Republic - Pierwszą część ukończyłem 12 razy, a drugą 8 i nadal mam ochotę na więcej. Jak dla mnie arcydzieła.

2 Neverwinter Nights - Świat Forgotten Realms zawsze mnie ciągnął bez względu na to czy w papierowym RPG czy też komputerowym, a seria NWN jest moim zdaniem jego najprzystępniejszym przedstawicielem.

Po tych seriach dłuugo nic i wtedy:

3 Half-Life - Seria inteligentnych FPSów, które zmuszają chwialmi do myślenia i są perfekcyjnie wyreżyserowane z bardzo ciekawą fabułą.

4 Call of Duty - Za perfekcyjnie, filmowo przedstawioną wojnę i niesamowity klimat oraz intensywność starć.


Jeśli chodzi o pojedyncze tytuły to jeszcze: Wiedźmin, Planescape:Torment, Jade Empire.

Chciałbym żeby oprócz wyliczanki pisano tutaj jakieś uzasadnienie bo bez sensu jest po prostu rzucać tytułami. Komentarze do czyiś list też miło widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie prawie każdy lubi Gothica NeverWinter Nights i Warcrafta to w sumie było wiadomo w końcu są to gry nieśmiertelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 12:59, TICOCHONDRIUSS napisał:

Seria Gothic (wszystko oprocz G3) bo jeszcze nie mam
Seria NWN

Ogolnie zawsze ciekawilo mnie sredniowiecze.Te gierki lubie wlasnie za to, ale przy okazji za klimat.
Najlepsza gierka to Gothic. Gralem w kilka innych gierek ale ta mnie wciagnela juz od kilku lat, tu jest duza swoboda poruszania sie po swiecie i nie ma takiego czegos jak w innych grach, ze bohater chowa bron do kieszeni(np 2H nosi na plecach), a rece ma wolne. Moim zdaniem Gothic jest najbardziej realny (jak na fantasy).
Sorki za nastepny post, ale cos nie umie edytowac, to juz drogi raz. Cos sie dzieje z explorerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic - klasa, przykład dla prawdziwych RPG (Dla mnie genialne :D )
Gears of War (Mimo, że 2 częśc dopiero w listopadzie, już wiem że przejde przynajmniej raz każdy poziom trudności)
Tekken - Najlepsza bijatyka (VF mnie nie ciągnie)
Gry Naruto - Kocham to anime, a gry są dynamiczne, i co najważniejsze klimatyczne (Naruto: Roan X360, Naruto UN 1/2 PS2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem serii takich jak :
Guild Wars
Gothic
Warcraft
Baldur''s Gate
Neverwinter
GTA
Need For Speed
The Elder Scrolls
Black&White
Age Of Empires
Heros of Magic and Magic
Fifa
Jest ich jeszcze wiele, wiele, a nawet jeszcze więcej :P... i na pewno będzie ich jeszcze więcej. Ale najbardziej chyba lubię serię Gothiców i Guild Warsów :P... i też najbardziej czekam na nowe serie tych gier :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię:

1. Fallout (niekwestionowany lider)
2. Gothic (także oprócz 3)
3. NWN
4. Baldur''s Gate
5. Command & Conquer
6. GTA
7. Call of Duty
8. Heroes of Might and Magic

to moje TOP 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych wszystkich gier, które zostały wymieniane wiele razy jak np.:
- GTA
- NFS
- Age of Empires

i wiele takich podobnych gierek bardzo lubie (nie wiem czy to jest seria, ale cóż) The Longest Journey i jej kontynuacje Dreamfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moja seria ulubionych gier:

1) Gothic
2) Gothic II = dodatek "Noc Kruka"
3) Gothic 3

To gry zaliczone.

Druga seria:

1) Collin Mcrae rally 2005
2) Need for speed Carbon
3) Earth 2140,2150,2160

To na razie niezaliczone.

A planuję zakupić:

1) Wiedźmin
2) Neuro Hunter

Jaką mi jeszcze polecicie gierkę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam przedewszystkim wszystkie serie gothica dla mnie niepodwazalnie najlepsza gra na świecie po za tym lubię fps takie jak crysis ,gears of war ,timeshift,prey,doom3 ,f.e.a.r. razem z dodatkami wszystkie medale ,no są jeszcze heroesy ale tylko piatka z dodatkami największe wrażenie oprócz gothica rzecz jasna zrobiła na mnie taka gra jak bioshock ze swoim niesamowitym klimatem jest jeszcze wiele gier które mógłbym wymienic ale mogłoby braknąc miejsca na nie więc powiem tylko ogólnie ze ciesze sie iż istnieje cos takiego jak pecety i powstają co raz to lepsze gry dzieki mojej małej maszynce moge przynajmniej sie oderwac od tego naszego czesto ponurego świata

20080227085513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować