Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Czy jesteś fanem jakiejś serii gier? A jeśli tak to jakiej?

505 postów w tym temacie

Bardzo lubię Sims i Sims 2 (bardziej polecam 2 :) )
Z Sims 2 posiadam:
-Sims 2 Wydanie specjalne (extra tylko troche drogo-159.99)
-Sims 2:Studia (fajne tylko troche nudne bo 5 lat musisz być na studiach, fajne fryzury i meble)
-Sims 2:Własny Biznes (najfajniejsze)
-Sims 2 Akcesoria: Młodzieżowy styl (fajne ciuszki, meble dla 3 typow nastolatkow,ale brakuje tylko ubran wyluzowanych dla dorosłych ;) )
Niestety CDprojekt nie jest polskim dystrybutorem tej gry(powyższej), a by sie przydalo (by mogli powalczyc)

Heroes :)
-Heroes III i dodatki (najlepsza czesc po Heroes V)
-Heroes V Złota Kolekcja (bardziej sie oplaca w zestawie :); niedługo kupuje na gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio stałem się wielkim fanem seri Half-Life :D od czasu gdy kupiłem Orange Box (Bardzo polecam) postanowiłem sprawdzic tego Half-Life o którym tyle słyszałem i wtedy się zaczęło :D ta cała akcja i FABUŁA! kiedy się zna fabułę i potem ona powoli się rozwija to po prostu musimy przejsc tą grę :D no wiec tak HL2 było naprawdę świetne ale potem to zakończenie 0.0 jeden wielki szok! ta rozmowa G-mana na końcu :D (jaki on jest genialny) po prostu wiedziałem że nie wytrzymam i musiałem odpalic HL2 ep.1 :D no i zaczęło się :D kolejne wątki,zagadki no i ta wspaniała fabuła no i nie zapominając jak zwykle pełno akcji :D no i jak można było się spodziewac po producentach ep.1 także zakończyli momentem takim że musiał natychmiast odpalic ep.2 xD. No i tu na starcie mówię że ep2 jest najlepszy! po prostu genialny ten smaczek tajemnicy pod koniec "Nasz wspólny przyjaciel" :D to wszystko jest po prostu genialne :D i jak zwykle zakończenie! które wbija w krzesło co dalej!? co zrobi Gordon? jak postąpi? czy zniszczy to o czym mowa? (nie mówie co :)) No więc od tamtej poty stałem się wielkim fanem HL z powodu fabuły (GENIALNEJ) i ogólnie akcji która się tam rozgrywa i wielu inych :D teraz pozostaje mi tylko czekac na ep3 ale kiedy to będzie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam cała serie Tonego Hawka (zwłaszcza Pro Skater 4 i American Wasteland)
Wserię Anno(1503,1602 i 1701)
oraz serie Colina Mc Rae Rally(głównie 2004)
pozdro dla użytkowników gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PEWNIE!!!! Najlepszą serią gier jest oczywiście "HEROES OF MIGHT& MAGIC" Mam wszystkie części i lubię grać w każdą z nich,a HOMMV poprostu króluje wśród nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Posiadam:

-GTA 1
-GTA London
-GTA 2
-GTA 3
-GTA Vice City (płyta zepsuta ale zawsze jest :-)
-GTA San Andreas
-GTA Vice City Stories

Kupię:
-GTA Liberty City Stories i GTA IV


Jestem również fanem serii Diablo , Heroes i Warcraft''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować