Zaloguj się, aby obserwować  
jghj

Richard Burns Rally

40 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 18:36, bula1111 napisał:

Ma może ktoś na sprzedaż RBR`a lub na wymiane (na grę którą posiadam)??


czyżby przodownik nie zaznajomił się z regulaminem...?

2. Co jest zabronione

Łamanie netykiety

* Dodawanie kilku takich samych wypowiedzi (tzw. spamowanie)
* Umieszczanie reklam lub ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie RBR z CDA. Włączam Szkołę Rajdową i normalnie nie mogę jeździć na klawiaturze, patrzę w opcjach, a te chyba tylko pod kierownice robione. Czy jest jakiś sposób żeby grać na klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 10:31, Woko11 napisał:

normalnie nie mogę jeździć na klawiaturze

Bo ta gra NIE JEST do grania na klawiaturze ;). Bez kierownicy do tej gry sie nie podchodzi (szkoda Twoich nerwow i czasu), ale jak juz sie pogra na porzadnym sprzecie to na kazda inna gre rajdowa patrzy sie krzywym okiem ;P

Dnia 03.01.2007 o 10:31, Woko11 napisał:

Czy jest jakiś sposób żeby grać na klawiaturze?

Options\Controls\Controler Setup i tam ustawiasz sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 13:48, Piotrek K. napisał:

Bo ta gra NIE JEST do grania na klawiaturze ;). Bez kierownicy do tej gry sie nie podchodzi
(szkoda Twoich nerwow i czasu), ale jak juz sie pogra na porzadnym sprzecie to na kazda inna
gre rajdowa patrzy sie krzywym okiem ;P

Szkoda, bo ja grę ukończyłem na klawiaturze, a do tego na paru odcinkach byłem lepszy niż sam Richard Burns

Dnia 03.01.2007 o 13:48, Piotrek K. napisał:

Options\Controls\Controler Setup i tam ustawiasz sterowanie.

Ja jakoś bez tego przeszedłem grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż gdy gram w szkolenie gra czesto mi sie zawiesza i wychodzi do winy.Gre mam z CDA a mój komp to intel celeron 2,6 ghz karta grafiki geforce 6200 128 mb ,256 mb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Richard Burns to gra zbyt przekombinowana i nadaje się tylko jako pełniak w gazetach o grach. Ale szacunek dla samego św. pamięci Burnsa niech zrobią kontynuację tej gry własnie dla uczczenia jego pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 15:11, p1mp0l napisał:

Dobry pomysł!!!Ta gra jest najlepsza zabieram na nową kierownice bo mija już się zepsuła:(


Dla mnie troche zbyt przekombinowana. Co zakret to rów albo drzewo. Za czułe te skręty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie przykładasz się albo nie umiesz w to grać, może nie używasz hamulca. Mi ta gra się podoba i gra mi się w nią extra, a zakręty się przejężdża łatwo(najlepiej bokiem, inaczej szybko ich nie przejedziesz). Jak oglądam rajdy w TV to wygląda na to, że fizyka jazdy w rbr jest bardzo podobna do rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:28, bula1111 napisał:

Widać nie przykładasz się albo nie umiesz w to grać, może nie używasz hamulca. Mi ta gra się
podoba i gra mi się w nią extra, a zakręty się przejężdża łatwo(najlepiej bokiem, inaczej szybko
ich nie przejedziesz). Jak oglądam rajdy w TV to wygląda na to, że fizyka jazdy w rbr jest
bardzo podobna do rzeczywistości


Jakoś wole siepać w Colina. Wiecej przyjemnosci i niższy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio pykam w cmr`a, przechodzę od częsci 3 do 2005:D już przejechałem wysoki poziom trudnosci w cmr`a 4 klasą 2wd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tą gre do grudnia 2005 roku i dopiero teraz mogę stwierdzić, że wreszcie umiem jeździć. Na początku grałem na klawiaturze, ale już po 5 minutach stwierdziłem "too hard". Wyciągnąłem z szuflady yojpada. Pograłem 5 minut. Uff.. Rok jazdy w Colinie 04 i 2005 na nic się nie zdał - nie umiem jeździć? Pierwsze tygodnie to były rzuty jojpadem o ściane i ciągłe przeklinanie. ALe z czasem zacząłem rozgryzać tą gre. Bardzo przydała mi się wtedy książka "Sportowa Jazda Samochodem". Nie pamiętam autora, ale była to książka z lat 80. Okazało się, że wszystko to co tam napisano można wykożystać w grze. Wreszcie granie zaczęło dawać satysfakcje. Jak już napisałem, gram w RBR już 14 miesięcy i uważam, że ta gra jest genialna. Colin nie dorasta jej do pięt (ta fizyka "poduszkowca" w colinie 04 i 2005. eh...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:38, bula1111 napisał:

Też ostatnio pykam w cmr`a, przechodzę od częsci 3 do 2005:D już przejechałem wysoki poziom
trudnosci w cmr`a 4 klasą 2wd:D

Hehe, jak przejdziesz mistrzostwa w RBR na poziomie profesional to możesz się uważać za Mastera w rajdówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mastera może nie bo jak przychodzi zagrać przez neta w rbr`a to robię duuuuuuużo błędów.
O i jeszcze jedno, gdy gralem w mistrzostwa w rbr`a to nie zapisywaly mi się. A tak na marginesie jak Ci się chce jeździć na jojpadzie? Zakup kierownice-dużo lepiej się jeździ.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Wlasnie skonczylem prace nad moim modem do Richarda Burns''a i chcialbym sie nim podzielic z fanami jak i graczami :)
Tutaj jest kilka przykladowych trailerow z efektow mojej pracy :

http://www.youtube.com/watch?v=d71xluA9Egw&feature=mh_lolz&list=HL1314116624

http://www.youtube.com/watch?v=qehw63ZgxMc&feature=related

Download

http://www.racedepartment.com/downloads/rbr-miscellaneous-59/rbr-new-way-hdr-v2-5508/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować