Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 14:53, Dowodca_Pawel napisał:

Problemem w tym patchu są kłopoty z CD-Key, więc ja czekam na oficjalnego...


Jakie kłopoty? Jezeli wyskakuje ci napis ze masz zly cd key to moze spapral sie plik txt z zapisanym cdkeyem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze ponoc patch podmienia CDKEY z naszego na jakis inny. Nigdy nie wiadomo,czy czegos czasem nie wysyla, wiec ja byłbym ostrożny. Rowniez sie ucieszylem , mialem sciagac, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:59, Mistic napisał:

> Problemem w tym patchu są kłopoty z CD-Key, więc ja czekam na oficjalnego...

Jakie kłopoty? Jezeli wyskakuje ci napis ze masz zly cd key to moze spapral sie plik txt z
zapisanym cdkeyem?


Właśnie chodzi o to, że plik z CD-Keyem jest podmieniany na jakiś inny, i teraz nie bardzo wiadomo, czy to CD-Key gościa, który robił tego patcha, czy coś gorszego. Mi tam do patcha jeszcze nie śpieszno, poczekam na oficjalnego, szczególnie, że tylko on będzie poprawiał bugi w tłumaczeniach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :

PRzyznaje sie , ze zanim zakupilem oryginalnego neverwintera MIALEM wersje piracka. !! Tylko dla sprawdzenia jak chodzi na moim kompie !! (mam podesłać fotki oryginalu, jesli nie wierzycie? :p Czy wystarczy screen z zarejestrowanego nwn2 na moim koncie :D ? ) . I tam sobie zainstalowałem patcha 1.03. Mam a64 3000+ @ 2,7 ghz + 1 gb ram + NIESTETY radeona 9550 @ 410/510 . I po zainstalowaniu patcha była OGROMNA poprawa . Moglem ustawic 800x600 @ srednie tekstury etc i gralo sie płynnie , w porywach nawet 1024x768 . Teraz gram 800x600 ,tekstury niskie. i mimo to mam maaaalo fpsow w pomieszczeniach ... Dlatego z niecierpliwoscia czekam na patcha, bo z nim gralo mi sie duzo lepiej ...

Coz ,pozostalo mi czekac

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu będzie powtórka z rozrywki, obiecali patcha do końca tygodnia ale dziś mamy piątek, a patcha jak nie ma tak nie ma. Wątpię aby patch się ukazał w tym tygodniu. Podejrzewam, że CDP dużo więcej od nas nie wie. Moze faktycznie nie ma sensu kupować gier zaraz po premierze czy też w samym dniu premiery i lepiej poczekać rok. Gra przynajmniej będzie poprawiona i zarazem tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to patrząc na to z innej strony to Obsidian pracuje nad finalną wersją patcha 1.04 więc patchem 1.03 dla krajów drugiej kategorii na razie się nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:20, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (ufff.. w końcu:P) odpowiedź od OBSIDIANa w sprawie polskiej
wersji łatki 1.03 do NWN2.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności (trzęsienie ziemi, atak ptasiej grypy,
itp.) polska wersja patcha 1.03 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam,

Igor

pogramy w week, pogramy.....jak sie kura........to pogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

post napisany przez pracownika CDP:

"Firma Obsydian pracuje obecnie równocześnie nad patchem w wersji 1.03 PL i 1.04 PL tak by działały wszystkie elementy. Obsydian zapewnia, ze patch 1.04 PL powinien być gotowy w połowie tygodnia. Ponieważ z patchem 1.03 Pl były pewne kłopoty, Obsydian postanowił przygotować równolegle także dla was patch 1.04 PL. Mamy nadzieję, że juz wkrótce damy wam najnowsze poprawki do wersji 1.04"

zrodlo: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891&u=846 [ strona nr 43 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:20, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (ufff.. w końcu:P) odpowiedź od OBSIDIANa w sprawie polskiej
wersji łatki 1.03 do NWN2.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności (trzęsienie ziemi, atak ptasiej grypy,
itp.) polska wersja patcha 1.03 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam,

Igor



Tzn że bedzie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 17:43, Kris_bla napisał:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze patcha (czy nawet juz dwoch LOL) nie bedzie ani
dzis, ani jutro, ani jeszcze dlugo... :-P


Święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo.............. Jak miło, Cenaga 19 stycznia wyda "Dungeon Siege II: Edycja Deluxe"
Nawet udzielili mi zdecydowanej odpowiedzi czy zostały usunięte, problemy wydajnościowe związane z polską wersją. Odpowiedzieli że usunięto wszystkie problemy wersji pl. Ja zakończyłem przygodę z DS2, na informacji że Microsoft ma problemy, bo to, tamto, czcionka i takie tam. A tu inni podobno zrobili.

"A czy będzie poprawka 1.02 PL? Pomyślałem sobie że jak dostanę w tym samym czasie 1.03 i 1.04 PL to warto mieć wcześniejsze."

Starałem się to wszystko zrozumieć, po ostatnich zapewnieniach ale to co ostatnio podali naprawdę ciężko zrozumieć.

Jedyna radość płynie z tego że, ktoś coś tam na niebiesko napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy nie rozumiem.
Po co nam 1.03pl skoro będzie 1.04pl???

Czy patch 1.04pl nie będzie zawierał w sobie patcha 1.03???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować