Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 20:26, Elwro napisał:

Dobra, jaki był ten komunikat? Wytłuszczę ważniejsze słowa, bo jakoś umknęły one mojemu przedmówcy:
"Obsydian zapewnia, ze patch 1.04 PL powinien być gotowy w połowie tygodnia."
Po pierwsze: powinien być. Nie: na pewno będzie. Jasne?


Jak dla mnie to "powinien być" i "gotowy" wzajemnie sie wykluczają :P bo jak coś może być gotowe? Opierając się na definicjach wychodzi na to, że będzie albo w ogóle go nie będzie. Dziwne słowo to powinno...

A opierając się na wypowiedzi ziomka z CDP to powinniśmy mieć dzisiaj patch. Ja tak zrozumiałem post, nic w nim nie było o przekazywaniu go do kogos innego. Z tym bałaganem kojarzy mi się inne słowo na "b" ale nie powiem... Ale oznacza ono również "wielki bałagan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooooooo................. tak sobie czytałem instrukcję dołączoną do mojej EK NWN2 PL i znalazłem informację dotyczącą poprawek. Warunki Gwarancji, pkt. 5. "Bo mnie to rozbawiło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 20:29, Black Ajgor napisał:

Zuberuss - Rozkładaj "World of Warcraft - Board Game" a NWN2 PL do szafy i niech czeka na lepsze
czasy!

off-topic

Na forum Gozoku pisałeś że ze stopą Synka już jest dobrze? Bardzo mi przykro z powodu amputacji.
(Black Ajgor pochylił głowę w głębokim zamyśleniu a jego twarz posmutniała)



Tak ale jak synek przyjechał na przepustkę to był przykuty do łóżka. Był na wyciągu. Wiec gra WOW jeszcze poczeka. Z nóżka były wielkie komplikacje – amputacja więcej niż przypuszczali, ropienie i nadal są kolejne bo do tego zarazili go sepsą ale już udało się to zwalczyć. Nie wiadomo kiedy koniec ale potrwa to ok. 2 lat z małymi przerwami na przepustkę. Dzis zamówiłem mu pripaida do WOWa wiec jak przyjedzie to będziemy pocinać w WOWa a i może uda się zagrać w WOW Board Game. Jestem dobrej myśli ale co do CDP to już tak dobrych myśli nie mam. Wiesz Black Ajgor z NWN2 to tak jak by Gozoku sprzedało nam grę bez planszy i obiecali że za jakiś czas ją dostaniemy a na razie mamy sobie pograć na dywanie. Po prostu gracze zostali przyzwyczajeni to oszustw wydawców gier na komputery i dlatego nikogo to aż tak bardzo nie dziwi. Ale jak by tak zakupili samochód bez siedzeń to już inna sprawa bo przecież to nie zdarza się przy każdym samochodzie. Chora sytuacja tak jak chory jest ten kraj na czele z idiotami z rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 23:23, Zuberuss napisał:

bla bla do WOWa wiec jak przyjedzie to będziemy pocinać w WOWa a i może uda się zagrać
w WOW Board Game. bla blali ale co do CDP to już tak dobrych myśli nie mam. Wiesz
bla bla bla my sobie pograć na dywanie. Po prostu gracze zostali przyzwyczajeni
to oszustw wydawców gier na komputerblabla blel lblelż tak bardzo nie dziwi. Ale jak
by tak zakupili samochbla blalbl laablblo już inna sprawa bo przecież to nie zdarza się przy
każdym samochodzie. Chora sytuacja tak jak chory jest ten kraj na czele z idiotami z rządu.


Skandal!! Idź do sądu! Gadanie tylko...

Ogółem: fajny wątek! Pozdro dla Elwro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jest u nas prawie Czwartek w kanadzie będzie prawie 15.....patcha nie ma, jesli nie idzie do Atari czy gdzieś tam po zabezpieczenia i patch dzisiaj będzie to za nie długo... ale kto w to wierzy?

P,.S. trzeba zrobić jakąś zbiorową anty-reklamę CDP za to :) nie wiem, jakkieś napisy sprayem na murach albo "wlepy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że albo jestem głupi albo niewyobrażalnie naiwny. Mieszkam w Anglii ale przyjeżdżam do Polski czasem. Zawsze jak przyjadę to zostawię trochę pieniędzy w sklepach. W tym roku byłem w Polsce na święta a że uważam że niektóre gry zasługują żeby za nie zapłacić więc kupuję je sobie. Kupuję je tutaj w UK w sklepach online. Tym razem postanowiłem kupić sobie polską wersję ponieważ grałem w poską wersję Baldur''s Gate i była świetna, myślałem że ta będzie taka sama. I właśnie nie wiem czy byłem głupi czy naiwny, mogłem się przecież spodziewać że jeśli coś będzie nie tak z grą to wydawca wypnie na mnie odbytnicę (żeby nie używać wulgaryzmów). Kurcze, gra była w Polsce droższa niż w UK.
Tego posta piszę, mając nadzieję że przeczyta go jakiś pracownik CDP. Otóż chciałem obiecać że to się już więcej nie powtórzy i nie kupię w Polsce już nigdy żadnej gry, może z wyjątkiem takich starych i tanich które kupuję z sentymentu i prawie nigdy w nie niegram a zajmują mi miejsce w bagażu.
Kurcze świetna robata Panowie, pozbawiliście innych polskich dystrybutorów potencjalnego klienta bo oczywiście nie kupie gry od nikogo (nie sprawdzam na pudełku kto jest wydawcą).
Oczywiście siebie też pozbawiliście klienta ale przecież macie to wewnątrz jelita grubego (żeby nie używać wulgaryzmów), co wywnioskowałem po dzisiejszej lektórze tego forum.
Gdzieś tu przeczytałem że na zachodzie ludzie też mają rodziny i robią sobie przerwy świąteczne, to prawda ale nigdy nie spotkałem się z tym żeby ktoś mnie zbywał albo olewał jako klienta. Ja nie oczekuję niemożliwego, jak się nie da zrobić tego patcha to napiszcie że nie możecie, udeżcie się w pierś i przeproście.
Zresztą już kończę mój post boi mnie oczy bolą od szukania rozwiązania problemu aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 01:05, Cybers napisał:

PS.
Może ktoś zmieni tą informację http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=1067
bo aż mnie trzęsie na myśl że będzie trzeba czekać prawie rok na poprawkę.



A co jest w tej informacji do zmiany? Jest jak najbardziej poprawna, patch pojawi się pod koniec grudnia. 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 01:30, TerraDragon napisał:

A co jest w tej informacji do zmiany? Jest jak najbardziej poprawna, patch pojawi się pod koniec
grudnia. 2009.


Swietny tekst ;-D

Szkoda tylko, ze jak tak dalej pojdzie, to nie bedzie on tylko zlosliwym zartem, a prawda...

Czy naprawde tak trudno zrobic patch dla polskiej wersji gry? Czy ona jest pisana innym jezykiem programowania wzietym z kosmosu? Ehh...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma co czekać na patcha 1.3, mogę się założyć, że w wersji PL dopiero patch 1.4 wyjdzie.
Dla mnie skrót "PL" przy nazwie gry oznacz P-oprostu L-ipa.
Ciekawe czemu nie można wystawić opinii tej grze. Czyżby CDP bało się negatywnych opinii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 10:36, Tank25 napisał:

Ciekawe czemu nie można wystawić opinii tej grze. Czyżby CDP bało się negatywnych opinii ?


dokładnie tak jest, bo gdyby można było to średnia gry wynosiła by...około 1,5 ale komentarz można wystawić w profila o ile zarejestrowałeś gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 10:48, mikolajmix napisał:

> Ciekawe czemu nie można wystawić opinii tej grze. Czyżby CDP bało się negatywnych opinii
dokładnie tak jest, bo gdyby można było to średnia gry wynosiła by...około 1,5 ale komentarz
można wystawić w profila o ile zarejestrowałeś gre ;)

Wiem, ale opinie tam wystawiane nie są pokazywane wśród tych pod ofertą sprzedaży gry. Przynajmniej te które ja wystawiałem nigdy się tam nie znalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 10:53, Tank25 napisał:

> > Ciekawe czemu nie można wystawić opinii tej grze. Czyżby CDP bało się negatywnych
opinii
> dokładnie tak jest, bo gdyby można było to średnia gry wynosiła by...około 1,5 ale komentarz

> można wystawić w profila o ile zarejestrowałeś gre ;)
Wiem, ale opinie tam wystawiane nie są pokazywane wśród tych pod ofertą sprzedaży gry. Przynajmniej
te które ja wystawiałem nigdy się tam nie znalazły.


Dla mnie jest to oczywiste, ze CDP nie będzie sobie robił pod górkę. Przecież nie zatwierdzą opinii, która spowoduje że spadnie im sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie jakby ktoś w ogóle z CDP napisał na czym stanęły sprawy.
Ale podejrzewam, że nic nie napiszą, bo nie maja na to czasu.
Przecież swoje zarobili a co dalej się z tym się dzieje to już nie jest ich sprawa.
I pewnie na kilka dni zobaczymy niebieską wypowiedź wielce dyplomatyczną i zarazem nie wnoszącą nic nowego do drażniącej sprawy PATCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ręce opadają. Jak ja zobaczę jeszcze kiedyś przy tytule napis "profesjonalna polska wersja językowa" lub coś w tym stylu to napewno sobie odpuszcze kupowanie tej pozycji szczególnie jeśli wydawcą będzie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 12:11, pat-i-mat napisał:

Ale fajnie jakby ktoś w ogóle z CDP napisał na czym stanęły sprawy.

Nawet jakby Ci napiszali, że patch wyjdzie napewno, dokładnie, na 100% jutro o godz 12.03 to byś uwierzył ? bo ja napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować