Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 18:15, drapichrust7 napisał:

CDP, po raz kolejny, nabrało wody w usta.
Po wczorajszym potoku wypowiedzi i zapowiedzi, dzisiaj cisza.



Przecież Migiem mówił a raczej pisał że to nieoficjalna informacja jest a ty już ich obsmarowójesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wypiowiedź CDP brzmiała tak:
Johnny Bravo; CD Projekt; Ekipa gram.pl; 11.12.2006, 10:52

Witam,

Polska wersja poprawki 1.03 powinna pojawić się na naszej stronie w przeciągu 2 tygodni. Będę starał się was na bieżąco informować jak tam idą pracę nad poprawką.

Pozdrawiam,
Igor
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15770&pid=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie to ja go juz mam 2 tygodnie.
I skąd wiecie, ze mówię prawde?
Od tego "nieoficjalnie" to już niedobrze się robi, bo zostalismy zrobieni w jajo już 4 raz, ale to było "nieoficjalnie", wiec deszcz pada... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:29, krzywy.pl napisał:

> CDP, po raz kolejny, nabrało wody w usta.
> Po wczorajszym potoku wypowiedzi i zapowiedzi, dzisiaj cisza.


Przecież Migiem mówił a raczej pisał że to nieoficjalna informacja jest a ty już ich obsmarowójesz
;/


Ja tylko stwierdzam fakt - dziś nie było żadnych wypowiedzi z CDP - zaprzeczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:01, Bafometus napisał:

nieoficjalnie dowiedzialem sie ze CDP testuje juz patcha 1.03...... ;)

Ja sie nieoficialnie dowiedziałem ze w NASA tetsuja Starcrafta 2 i 2-gi dodatek do wowa , ale to nieoficialnie wiec , szaaa.
Nie wnikam z kąd to wiesz ale jak sama nazwa wskazuje jest to nieoficialna informacja wiec puszczanie w tym wypadku plotek(nie ma 100% ze to prawda) podgrzewa tylko atmosfere a jutro jak to ludzie przeczytaja i nie bedzie patha to beda posty w stylu " Cdp oszusci graja sobie sami na 1,03 a innym niedaja" itp. I po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:01, Bafometus napisał:

nieoficjalnie dowiedzialem sie ze CDP <ciach>

Co za niezwykły zbieg okoliczności.
Nowy człowiek w społeczności Gram.pl (status robotnik) i ma nieoficjalne informacje, ktorych inni nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu używa innych form komunikacji z CDP niż forum i krzyk mieszany z ironią i kpiną. Nie zdziwiłbym się gdyby po prostu zadzwonił się spytac bądź wysłał maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:28, Leehtr napisał:

Co za niezwykły zbieg okoliczności.
Nowy człowiek w społeczności Gram.pl (status robotnik) i ma nieoficjalne informacje, ktorych
inni nie mają.

bo to jest wlasnie ktos z CDP kto testuje tego patch''a... no i stad wie...
:P
a zalozyl nowe konto zeby go nikt niewyczail
:D
no i mamy teorie spiskowa a patch''a jak niemam tak niema... no coz... czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:34, Mistic napisał:

Może po prostu używa innych form komunikacji z CDP niż forum i krzyk mieszany z ironią i kpiną.
Nie zdziwiłbym się gdyby po prostu zadzwonił się spytac bądź wysłał maila.


Nie tam.
Do niego po prostu CDP jako do zarejestrowanego uzytkownika gry samo wysłało maila z informacją co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos milczenia CDP i braku patcha powiem tak, jak to się mówi u nas na Śląsku: "Jo to wiedzioł, ino żech cicho siedzioł"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wszystko już w ogóle nie dziwi.
A ten watek nie został bez echa, ponieważ NWN2 w CDA dostało notę 6/10
głównie za niedoróbki czyli za brak patcha 1.03.
I co to dało, nic, kompletnie nic.
Nawet gdyby CDP zbankrutowało to i tak byśmy nie mieli tego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:28, Uzik napisał:

Ciekawe czy Migem dzisiaj się również wypowie... Wczoraj taka ładna interakcja się nawiązała,
a dziś klops... Mam nadzieję, że wypowiedzi nie były tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę
"milczenia CDP"...


Migem pewnie dostał reprymende od kogoś wyżej, za to, że gada bzdury.

Bo szczerze mówiąc jego posty wnosiły do tej dyskusji prawie tyle co mój. Tyle że był na niebiesko.

CDP dało ciała. I niech sie teraz najlepiej udławią tym swoim NWN2.

Ja kupiłem te gre, ale wiecej juz nie kupie gier z nadrukiem CDP. Nastepnym razem jak bede chiał miec nową gre, to pogadam z młodszym bratem kolegi, zamiast jak idiota codziennie łazić do Media Markt i patrzec czy NWN2 już jest, a potem kupić je dzień po premierze i przeżyć rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:44, Snaga napisał:

> Ciekawe czy Migem dzisiaj się również wypowie... Wczoraj taka ładna interakcja się nawiązała,

> a dziś klops... Mam nadzieję, że wypowiedzi nie były tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę

> "milczenia CDP"...

Migem pewnie dostał reprymende od kogoś wyżej, za to, że gada bzdury.

Bo szczerze mówiąc jego posty wnosiły do tej dyskusji prawie tyle co mój. Tyle że był na niebiesko.


CDP dało ciała. I niech sie teraz najlepiej udławią tym swoim NWN2.

Ja kupiłem te gre, ale wiecej juz nie kupie gier z nadrukiem CDP. Nastepnym razem jak bede
chiał miec nową gre, to pogadam z młodszym bratem kolegi, zamiast jak idiota codziennie łazić
do Media Markt i patrzec czy NWN2 już jest, a potem kupić je dzień po premierze i przeżyć rozczarowanie.


Zgadzam się z tym.
Ogólnie kupowałem gry tylko z serii klasyka, tak żeby zobaczyć starsze gierki bo i tanie i nawet dobre.
Ale przed świętami skusiłem się na NWN2 EK LG, zebrałem potrzebne fundusze a nie było łatwo znaleźć odpowiednich sponsorów.
Jednak zawiodłem się, nie dość że słono zapłaciłem to za grę, która ma kampanię bardzo krótką.
Naprawdę w porównaniu do NWN 1 jest krótka. To jeszcze te błędy i brak trybu MP. Ja rozumiem, ze chcieli zgarnąć klientów przed gotikiem, ale nie takim kosztem. Przez to wiele osób nie kupi już nic w CDP łącznie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz trochę :) Gra jest bardzo fajna, pomimo błędów ( których w Gothicu jest jeszcze więcej ). Mi też nie łatwo było zebrać fundusze a nie narzekam. Miejmy nadzieje jednak że path wyjdzie w najbliższej przyszłości, bo nawet najwięksi fani mogą się zdenerwować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:01, hehe napisał:

Przesadzasz trochę :) Gra jest bardzo fajna, pomimo błędów ( których w Gothicu jest jeszcze
więcej ). Mi też nie łatwo było zebrać fundusze a nie narzekam. Miejmy nadzieje jednak że path
wyjdzie w najbliższej przyszłości, bo nawet najwięksi fani mogą się zdenerwować :D


Widocznie chyba coś mnie ominęło. Albo spada standard wydawania spolszczeń do gier.
Bo za czasów Planscape Torment i Baldur''s Gate to lokalizacje były super, idealne w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, spieszyli się żeby zdążyć na Święta, efekt jest jaki jest. Inna sprawa, że kiedyś gierki nie wymagały takiej ilości łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze się wtrącam chciałem wyznać ze też tak jak wy czekam na pacza i tez mnie nerwy zżerają ale zaznaczam że nie zarzucam nic cdp bo to nie ich wina. Nigdy niemiałem żadnych problemów z działaniem tej gry a ukończyłem ja już dwukrotnie i zaznaczam że gram na bardzo słabym sprzęcie bo 512 mb ram i karce radku 9550 faktycznie brak możliwości grania w sieci to jest spory problem zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę ile się zapłaciło za ta możliwości, ale jeżeli na stronach tego tematu czytam że ktoś tam nie może przejść kampanii dla jednego gracza to to chyba jest już cios poniżej pasa może problem w przypadku takich użytkowników tkwi nie w programie który zakupili tylko w sprzęcie jaki posiadają lub konkretniej w braku umiejętności obsługiwania go tysz co bąć dbania o niego Dziękuje za uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować