Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

No raczej na stronie bioware nie zobaczysz :) Bo grę robił Obsidian a bioware jest teraz dystrybutorem gry US, więc proponuję popatrzeć na forum Obsidianu.

A poważnie, obiecywałem iż jak tylko będziemy mieli informację od Producenta damy znać, producent podał nam taką informację jaką podałem wcześniej. Poza tym poprawki pobierane są automatycznie z naszego serwera (jeżeli chodzi o wersję PL), tak więc sądzę, ze Obsidian nie umieści takiej informacji dopuki nie dostanie od nas potwierdzenia, ze poprawki są już na naszych serwerach do pobrania.

Zobaczymy jak będzie jutro, jedno jest pewne, że na pewno będzie poprawka do NWN 2 pytanie brzmi tylko czyja?

Kris_bla właśnie go sprawdzamy :) a poza tym jeżeli jutro będzie oficjalna to narobić możemy spore zamieszanie tą poprawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:19, Akashi napisał:

Kris_bla właśnie go sprawdzamy :) a poza tym jeżeli jutro będzie oficjalna to narobić
możemy spore zamieszanie tą poprawką.


Ale jakie zamieszanie? Przeciez to bedzie "Instalujesz na wlasne ryzyko", a wielu osobom moze to umozliwic gre, a przeciez pewnosci nie ma, ze jutro bedzie 1.04, a z doswiadczenia wiem, ze jak cos moze pojsc zle, to pojdzie, wiec dajcie tego patcha swojego juz dzis... po co czekac? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dadzą tej latki... zreszta czekalismy poltora miesiaca to i poczekamy jeden dzien dluzej, albo i dwa... moze trzy... ale na maxa to cztery... ale fakt, faktem OKROPNYM problemem bylo by wypuszczenie tra ichniego patcha 1.03 do PL wersji z dopiskiem "INSTALUJESZ NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC" i z notka, "po ukazaniu sie oficjalnego patcha 1.04 uprasza sie o deinstalacje gry i ponowna jej instalacje" ...ale ile to problemow!

Zreszta nie trzeba o tym na glownej pisac by jakis Jasio lat 8 sie nie pogubil tylko mzoan dac tu, na forum... byloby to mile ze strony CDP, ale... hmmm... czy ja nie za duzo wymagam? Przeciez zaplacilem za gre tylko 129 zl, ktora to teraz lezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:52, Kermit 13 napisał:

No popatrz :) A post nad Twoim :D :D :D
ufff czyżby to był ten dzień, na który czekamy już tyle czasu :D


Nie moja wina, że uprzedził mnie o ułamki sekund ;P
A co do patcha 1.04 (bo ten CDP, przy wszystkich Ich dobrych chęciach mnie nie inrterere) - jak zobaczę, to uwierzę [na trzecie mam Tomasz] ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:46, Kris_bla napisał:

Dlatego ja tez uwazam, ze powinni dac patcha juz dzisiaj, skoro go maja ;-P


A wiesz, że jak wyjdzie jutro lub w poniedziałek 1.04 to będziesz musiał wrócić do 1.02? Czy nie doczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:53, Yarr napisał:

> Dlatego ja tez uwazam, ze powinni dac patcha juz dzisiaj, skoro go maja ;-P

A wiesz, że jak wyjdzie jutro lub w poniedziałek 1.04 to będziesz musiał wrócić do 1.02? Czy
nie doczytałeś?


Na reinstalke strace godzinę. Czekając na patch cały dzień. Jak testują patch to czemu nie mogą i nam dać do przetestowania. Przecież ludzie są w pełni świadomi co będą potem musieli zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to patrzcie, oto wersja beta 1.03PL
ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_103_beta.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to linknął w wątku pomocy technicznej to wrzucam tu

ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_103_beta.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_103_beta.zip

Proponuję poczekać jeszcze 10 min aż się wszystko skopiuje na ftp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:29, Akashi napisał:

ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_103_beta.zip


Proponuję poczekać jeszcze 10 min aż się wszystko skopiuje na ftp :P


To jaki jest całkowity rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod poniższym linkiem znajduje się nasz patch 1.03 PL do gry, wszystkich tych którzy będą go instalować proponuję by zapoznali się z wypowiedzią w poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15770&pid=1291

POPRAWKA NIE JEST OFICJALNA i mogą występować z nią problemy tak więc proponuję utworzyć kopię bezpieczeństwa swoich save''''ów przed instalacją. Istnieje także możliwość konieczności reinstalacji gry przed instalacją poprawki oficjalnej 1.04 PL

Poprawka znajduje się na poniższym FTP:
ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_103_beta.zip
[dopisane]
lub
ftp://ftp4.gram.pl/../../pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_103_beta.zip

[dopisane]
Patch różnicowy 1.03 PL beta nie zawiera najnowszych poprawek polonizacji. Polonizacja będzie poprawiona w finalnym patchu 1.04 PL. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:38, Akashi napisał:

Teraz już tak:)


Taka drobna uwaga, nie patch 1.3, a 1.03 i nie 1.4, a 1.04. Jeśli historia z NWN się powtórzy także w tym przypadku to te numerki zostaną wykorzystane, więc może lepiej poprawić informacje choć w przyklejonym poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,... Jak pisałem już można go pobrać.
Poprawka została umieszczony na waszą prośbę ale nie udało nam się sprawdzić multi tak więc nie mam pojęcia czy multi działa. Nie daliście sprawdzić spokojne. a poważnie jeżeli będzie jutro poprawka 1.04 to z miejsca usuniemy naszego patcha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować