Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 17:00, Akashi napisał:

nie mam pojęcia czy multi działa.

To chłopaki błyskawicznie sprawdzą... :)
Przynajmniej tam gdzie nie pobrano jeszcze 1.04 beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:05, Olamagato napisał:

> nie mam pojęcia czy multi działa.
To chłopaki błyskawicznie sprawdzą... :)
Przynajmniej tam gdzie nie pobrano jeszcze 1.04 beta.


Przy tych transferach to raczej błyskawicznie nie będzie niestety. Tak gdzieś 18:15 albo 18:30 przy dobrych wiatrach

|
|
\/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 15:53, Yarr napisał:

A wiesz, że jak wyjdzie jutro lub w poniedziałek 1.04 to będziesz musiał wrócić do 1.02? Czy
nie doczytałeś?


Wbrew pozora doczytalem... bo umiem czytac... ;-P I nie wiem co to ma do rzeczy... :-P, bo reinstalka gry, to 10-15 min ;-P

Do Akashi
Bardzo dobrze, ze zamiesciliscie w koncu ten patch, mimo iz jest nieoficjalny i w wersji beta, to jednak mozemy wreszcie namacalnie zobaczyc, ze cos robicie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:00, Akashi napisał:

Ech,... Jak pisałem już można go pobrać.
Poprawka została umieszczony na waszą prośbę ale nie udało nam się sprawdzić multi tak więc
nie mam pojęcia czy multi działa. Nie daliście sprawdzić spokojne. a poważnie jeżeli będzie
jutro poprawka 1.04 to z miejsca usuniemy naszego patcha :P


Wiem, co pisałes. Bo czytać umiem.
Ale u mnie co chwile błąd wyskakuje...nie idzie w ogole pobrac (a juz probuje dobre ponad pół godziny)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:11, qjin23 napisał:

> Ech,... Jak pisałem już można go pobrać.
> Poprawka została umieszczony na waszą prośbę ale nie udało nam się sprawdzić multi tak
więc
> nie mam pojęcia czy multi działa. Nie daliście sprawdzić spokojne. a poważnie jeżeli będzie

> jutro poprawka 1.04 to z miejsca usuniemy naszego patcha :P
>
>
Wiem, co pisałes. Bo czytać umiem.
Ale u mnie co chwile błąd wyskakuje...nie idzie w ogole pobrac (a juz probuje dobre ponad pół
godziny)...


Może ftp osiągnęło limit jednoczesnych połączeń (jeżeli ma coś takiego). Możesz też spróbować inną przeglądarką (nie wiem jakiej używaz, mi Operą od razu zaskoczyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:12, Zebek napisał:

A moze zmienic temat na Neverwinter Nights 2 - patch 1.04 PL - KIEDY?!

Po co?
Żeby przy pewnym fuksie znowu w sobotę zmieniać go na "1.05 PL - KIEDY?" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:18, qjin23 napisał:

Próbowałem Operą (jej używam), ale także najnowszym IE oraz Firefoxem. Nadal nie idzie...

Zainstaluj sobie flash geta; get right lub inny program wspomagający ściąganie plików możliwe że rozłącza cię z serwerem na mikro sekundy i przez to nie możesz pobrać poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sciagam FlashGetem podpietym wtyczka jako domyslny program do sciagania w FireFoxie i juz mam 34% a sciagam od paru minut raptem, a moj net jest raczej kiepski, zeby nie powiedziec zalosny ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ten patch ma naprawiac rowniez bledy lokalizacyjne czy tylko mechanike gry? wciaz kobieta z poczatku gry mowi meskim glosem, a drugi "ziomal" caly czas narzeka na magie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:37, Akashi napisał:

proponuję utworzyć kopię
bezpieczeństwa swoich save''''ów przed instalacją. Istnieje także możliwość konieczności reinstalacji
gry przed instalacją poprawki oficjalnej 1.04 PL


rozumiem Panowie ze moze wystapic niekompatybilnosc seve`ów nieoficjalnego patcha w stosunku do oficialnego 1.04. Takze ew. wchodzi w rachube nie tylko reinstal chyba... choc z drugiej str. sam i tak ta gierke bede przechodzil kilka razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować