Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Usiłuję zainstalować nieoficjalnego "pacza" made by CDP, ale wywala mi błąd na samym początku (po wypakowaniu z zip-a i uruchomieniu pliku - Neverwinter Nights 2 PL_1.03-1.02_poprawka.exe). Załączam obrazek:

20070127012526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 01:25, ImageCuTTer napisał:

Usiłuję zainstalować nieoficjalnego "pacza" made by CDP, ale wywala mi błąd na samym początku
(po wypakowaniu z zip-a i uruchomieniu pliku - Neverwinter Nights 2 PL_1.03-1.02_poprawka.exe).
Załączam obrazek:

Dales ignoruj? U mnie wyskoczyl blad z dds''em ale gra sie normalnie uruchomila. Na te bledy chyba nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie zgłaszam :
Łatka działa u mnie sprawnie, ściągnęła się bezproblemowo.
Zauważyłem spory przyrost wydajności.
Dość możliwe że to przez to iż ten patch dodaje obsługę mojego GeForce''a 7300.
Poza tym, gratulacje CDP za tego patcha.

@ImageCuTTer
Lepsza TAKA łatka niż ta którą ''dostaliśmy'' od Obsidiana.
Wierz mi, wolę mieć łatkę, niż puste ręcę, i obietnicę kogoś o 9 godzin wstecz. ^ ^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie łatkę ściągnęło - bezproblemowo za pomocą IE. Instalowało się długo i potem zacząłem szukać sejwów (w międzyczasie miałem chyba ze 3 reinstalki OS-u+ kolejny HDD) i okazało sie, że sejwów nie ma:( Ale nic to... zacząłem grać od początku. Wydajność całkiem całkiem - chyba mniej zwalnia przy efektach czarów. Wszyscy mają podeszwy a Neeshka ma ogon! A w 1.02 dziwiłem się, że wszyscy gadają o jej ogonie, a tu proszę - wyrósł. Pozdrawiam i życzę miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jkais patch poprawi bug z przejsciem z 1 aktu na 2?? Bo po uwolnieniu Shandry i scence w dzbanie nie ma 2 aktu. I latam po świecie bez questów i bez celu. Czy któryś patch poprawi ten bład i nie trzeba będzie grac od poczatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, miałem czekać na oficjalnego patcha, no ale za bardzo mnie korci, by zainstalować tego 1.03 i zobaczyć jak to wszystko chodzi... Obym tego później nie żałował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 6600GT też wszystko świetnie chodzi, widać duży skok płynności działania. Dałem sobie wszystko na max. tylko detale średnie i śmiga aż miło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 08:46, kuchi14 napisał:

E to jaki masz necik :>? zy


2mb/s więc powinno iść jescze szybciej:D patch działa choć trochę długo się instalował ide testować czy gra chodzi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odpalał ktoś tą gierkę po spatchowaniu na Radku 9600?

Ja mam a64 3000+@2,7ghz + 1 gb ram + r9550 @ 410/510 i po patchu da sie spokojnie na low detalach i 1024x768 grac. Wczesniej w pomieszczeniach byla tragedia, teraz, po spatchowaniu jest okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 09:33, ceSSar napisał:

> U mnie także zainstalowany, testy pora rozpocząć
i jak na radku bo nie wiem czy sciagac?

No lepiej lepiej... Da się grać, przynajmniej lepiej, niż wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli z tego, co Akashi napisał, wynika, że Obsidian zwyczajnie CDP okłamał co do patcha 1.04. Normalnie to się aż prosi o paragraf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 09:15, kuchi14 napisał:

U mnie także zainstalowany, testy pora rozpocząć


Bez kitu, co kogo obchodzi informacja, ze ktos juz zainstalowal patcha? Nie mozesz sie powstrzymac pare godzin i napisac o tym juz po swoich "testach" dolaczajac od razu wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować