Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 17:35, Akashi napisał:

A teraz Zła wiadomość,... dla poprawienia humoru wszystkim.
Patch działa... instaluje się; włącza się gra ale nie sprawdziliśmy jeszcze trybu multi :)
A że was nienawidzimy to wcale go nie wrzucamy na ftp teraz :P

Patch jest z wersji 1.02 -> 1.04 linka podam jak będzie już w całości plik na odpowiednim
FTP

No widze że tryskasz humorem za sprawą tego apacza w końcu dadzą wam żyć ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:42, Akashi napisał:

Nie mam głupawkę przed 2 sesjami... ;)

2 sesje?? Człowieku... to nawet u nas na PW jest tylko jedna sesja ;P

Dnia 30.01.2007 o 17:42, Akashi napisał:

okim... jak co zaraz dam znać jak all będzie gotowe

Aż nie chce mi się wierzyć. Prawie 2 miesiące czekania. I, ot tak, ma wreszcie się pojawić?? Przełóżcie jeszcze o tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka...ale nie wytrzymałem ;) Już mnie moderowali i ich przeprosiłem. Poza tym napisałem wszystko zamaskowane więc uważam, że netykietę (przynajmniej częściowo) zachowałem :P
Ale najważniejsze byśmy mogli wreszcie 1.04 ODPALIĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie został umieszczony Patch w wersji 1.02-1.04 Hotfix PL znaleźć możecie go pod poniższym linkiem:

[update]
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip [BETA]

Pozdrawiam

RobeN Edit:

I ponownie załączam link do pliku na rapidshare dla tych, którzy mają ewentualne problemy z serwerami CDP.

http://rapidshare.com/files/16401924/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_104hotfix.zip [BETA]
(Odnośnie tego patcha proszę zmienić jego nazwę po pobraniu na: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip)

Pobraną poprawkę kopiujemy bezpośrednio do katalogu głównego z grą NWN2 a następnie uruchomić autoupdate - Rozpocznie się proces aktualizacji.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:42, Akashi napisał:

Nie mam głupawkę przed 2 sesjami... ;) okim... jak co zaraz dam znać jak all będzie gotowe
Patch ma 68MB

Powodzenia na sesjach i wielkie thx za starania odnośnie Patcha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, podziękował za patcha w końcu. Co prawda wszystko padło na ponad 1h, ale teraz się ściąga. Do jutra powinno skończyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch instaluje sie bez problemow (zadnych bledow ) gra dziala :) ale....w zakladce Kamera jest nieprzetlumaczony tekst.Sa jakies 3 mozliwosci wyboru czegos ale czego hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka pozba forumowicze! Jesli sciagneliscie juz patcha to wrzućcie go na jakis darmowy serwer i dajcie linka bo mnie wyswietla, ze bede go sciagal 100h:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.
A poza angielskimi textami i brakiem textów w opcjach gry moja postać dalej przy wyborze mówi:

Mój czar nie wypalił...

Poza tym coś blokuje część modów - na Minimapę i Paski ikon działają, ale Big Inventory nie działa w ogóle nie ważne czy ingameui.ini się zamieni czy nie...

Zatem cosik w tym patchu jest "Nie-Halo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale dla mnie download z gram, to jak zwykle smiechu warte... wiem, ze strona ma problemy z powodu gramsajtow, ale speed na poziomie 0-5kb to masakra... juz kilka krotnie mi anulowało sciaganie.

Więc CDP BŁAGAM DAJCIE PATCHA NA SERWER NWN VAULT, OBSIDIAN TEZ TAM DAJE SWOJE PATCHE!!!!

http://nwvault.ign.com/ jak ktos da niech poda linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować