Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 22:51, slipcio napisał:

> Dziala wam ta poprawka AUDIOFIX??Bo u mnie nie zauwazylem(uslyszalem) zadnych zmian,jak
nie
> bylo glosow tak nie ma:(

Nie mam pojecia jakim cudem moze nie dzialac. Pliki po instalcji latki MUSZA znajdowac sie
w katalogu Override (w glownym katalogu gry), powinnes tam dostrzec mase nowych plikow dzwiekowych
(ponad 3000). Jak przetestowac czy dziala? Zaczac gre od nowa, przylaczyc do druzyny Ammie
i Bevila i kliknac kilka razy na Ammie, jesli powie damskim glosem "TAK" to znaczy ze łatka
zostala dobrze zainstalowana i funkcjonuje. A jesli funkcjonuje to nie uswiadczycie braku glosow
czy zle podlozonych glosow.


Hej slipcio u mnie też nie działa nie wiem jakim cudem. Po pierwsze to chwała ci i moje uznanie za odwalony kawał porządnej roboty, której wcale robić w końcu nie musiałeś. Po drugie mam pytanie z którym patchem używasz NWN2 z 1.03 czy 1.04. Widzisz 1.03 nie próbowałem instalować, ale przy 1.04 wystąpił błąd przy modyfikacji głównego modułu gry. Obawiam się że dalszy brak głosów może wynikać z nie do końca dobrze zainstalowanej poprawki 1.04, albo z tego że przy 1.04 jest coś skopcone i nie działa tak jak powinno. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:52, MandiATO napisał:

Miałem ochotę na FlatOut2, ale po recenzji oraz komentarzach na temat "luzackiego" tłumaczenia
ochota na ten tytuł mnie przeszła...

Mam tę grę i nie rozumiem dlaczego takie tłumaczenie miałoby przeszkadzać. To są w końcu wyścigi, a tłumaczenie schodzi na dalszy plan i nie jest jakoś szczególnie istotne.

Czy to prawda, że najnowszy patch 1.04 do NWN2 poprawia działanie gry, dzięki czemu lepiej się gra na starszym sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:37, Albatross napisał:

Czy to prawda, że najnowszy patch 1.04 do NWN2 poprawia działanie gry, dzięki czemu lepiej
się gra na starszym sprzęcie?


Zalezy ktory, bo ten od CDP nic nie poprawil przynajmniej u mnie i nadal nie da sie grac... i wiele osob mowi, ze 1.03PL lepiej dzialal ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:37, Albatross napisał:

Czy to prawda, że najnowszy patch 1.04 do NWN2 poprawia działanie gry, dzięki czemu lepiej
się gra na starszym sprzęcie?


Działa duużo lepiej - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to cos da innym ale mnie sie udalo, mam wiekszy fps przynajmiej o 10, teraz nie spada mi ponizej 20, mianowicie do meritum, w opcjach kart graficznej nvidia wylaczcie anizotropowe i wygladzanie ekranu a takze synchronizacje pionowa, w grze duzej roznicy nie widac (no chyba z ektos spojrzy na kaluze w port last np) ale innych tego tyu przypadkow nie znalazlem, a gra naprawde chdozi juz teraz swietnie na rozdzialce 1280x1024 z detalami na max i cieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko ładnie działa, tylko czasem nie ma głosu jak ktos muwi i ta laska co do Ciebie na początku dołacza ta czarodziejka muwi męskim głosem:) ale to nie przeszkadza nie ma tak rarzacych błedow jak w gothicu 3 wiec p0 c0 pache?? moze jak ktos ma słaby i mu sie tnie t0 cos poprawia ale w grze samej błedów chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem troszkę odpoczynku od pracy i postanowiłem sobie troszkę poczytać na tym forum , o grach które ostatnimi czasy były wydane. I stwierdziłem że jednak zmieniam politykę kupowania gier! Jak bym kupił wcześniej te pozycje o których sobie poczytałem, to by mnie palce rozbolały od pisania na forum w wątkach technicznych.

Jeszcze nadziei nie straciłem, ale wygląda to tragicznie!

Korzystając z okazji! Akashi - czy są jakieś informacje o dalszych planach związanych z poprawkami? Co zamierza CDP? Co wam mówi Obsidian? Można prosić o jakieś podsumowanie? Bo jak coś tam jeszcze w najbliższym czasie poprawicie, to sobie poczekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wytrzymałem i zainstalowałem tą "betę" 1.04 i muszę powiedzieć że jeśli ma się słaby sprzęt, to ten patch *bardzo* pomaga. Gra skacze mi mniej niż wcześniej, a ustawiłem jakość tekstur na wysoką, i podwyższyłem jeszcze ze dwa ustawienia... No i co panowie programiści? Jak się chce, to można, prawda? Czemu nie mogli tak od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 02:09, maggit napisał:

Eeee 1.04 nie jest betą, wbrew temu co mogłoby się wydawać. ;)


Betą nie jest, ale o ile mi wiadomo, nie jest jeszcze w 100% finalną wersją. Z tego co wiem, to CDProjekt teraz czeka na oficjalną łatę od Obsidianu, a ta, którą się w tej chwili cieszymy jest nieoficjalną łatą stworzoną przez naszego rodzimego wydawcę. Zresztą wszystko jest napisane w przypiętym poście Akashi''ego....

Swoją drogą drogie CDP: jakieś wieści co do "obsidianowej poprawki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 03:04, Uzik napisał:

Swoją drogą drogie CDP: jakieś wieści co do "obsidianowej poprawki"?


Nie jestem z CDP, ale powiem Ci to co i Oni Ci powiedzia... Bedzie jak przyjdzie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie produktu napisali, ze patch ma wyjść pod koniec Grudnia.
Wiec czasu jak na razie mają sporo. Swoją drogą co mają zrobić ludzie co nie czytają forum tylko zagladają do Updater''a. Nie mają patcha. Jeżeli CDP uważa temat za zamknięty to niech wystawi tego patcha co ma na stronkę.
Albo niech chociaż napisze jak się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może napiszę, że gra działa w internecie razem z innymi wersjami 1.04.
Wywala się w niej dość często, ale to z winy niestabilności DM clienta NWN2.
Moim zdaniem można uznać patch za "oficjalny", gdyż jest tak samo zabugowany
jak inne wersje 1.04. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny patch 1.05 PL (o ile byłby prawidłowy i redukowałby wszystkie znane bugi) powinien zajmować ok. 200 MB. To już jest konkretna wielkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować