Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 07:20, Kris_bla napisał:

Jak widze odzew jest bogaty ;-P wiecej osob ma podobnie widze... ale co teraz mozemy zrobic?
A nic... ;-P CDP juz wzielo kase... Obsidian tez... Atari tez... no to po co sie meczyc skoro
konto zasilone... ;-P


Po to się męczyć, żebyś mimo wszysko się do nich osatecznie nie zraził i w przyszłości coś od nich jeszcze kupił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam strona po stronie, i z ulgą stwierdzam, że powstrzymałem się z zakupem gry - poczekam sobie aż znajdzie się w tańszej serii i wtedy może łaskawię przemyślę zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

W dniu dzisiejszym został umieszczona ostateczna wersja patch od Obsidianu 1.04PL, ten patch także powinien się pojawić jako aktualizacja automatyczna w grze.

Pod poniższym linkiem jest już nowy patch do gry:
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip

Niestety w tym patchu nie została wprowadzone jeszcze pełne spolszczenie toolset''u oraz 2 opcji w grze które doszły z tym patchem (pola hotbar oraz synchronizacji pionowej) te 3 elementy zostaną poprawione w patchu 1.05, taką informację przekazał nam Obsidian.

W pliku zip jest instrukcja w jaki sposób należy zainstalować poprawkę w pliku CzytajTo.txt

Tyle z mojej strony
Pozdrawiam

Edit by RobeN

Tradycyjnie już zamieszczam link do pliku na rapidshare.com :)

http://rapidshare.com/files/17543190/nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip.html

Pozdrawiam

RobeNik :)

[update] Automatyczna aktualizacja juz działa i można pobrac patch 1.04 bezpośrednio przez autoupdate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 11:59, Akashi napisał:

Witam wszystkich...

W dniu dzisiejszym został umieszczona ostateczna wersja patch od Obsidianu 1.04PL, ten patch
także powinien się pojawić jako aktualizacja automatyczna w grze.

Pod poniższym linkiem jest już nowy patch do gry:
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip

Niestety w tym patchu nie została wprowadzone jeszcze pełne spolszczenie toolset''u oraz 2
opcji w grze które doszły z tym patchem (pola hotbar oraz synchronizacji pionowej) te 3 elementy
zostaną poprawione w patchu 1.05, taką informację przekazał nam Obsidian.

W pliku zip jest instrukcja w jaki sposób należy zainstalować poprawkę w pliku CzytajTo.txt

Tyle z mojej strony
Pozdrawiam


Dziękujemy bardzo panie Akashi. Mam tylko takie pytanie, czy CD Projekt lub Obsidian przewidują jakiś patch, który przetłumaczył by Toolset?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem toolset jak i te 2 nowe pozycje w opcjach Obsidian obiecał poprawić w patchu 1.05
Jeżeli będę miał jakieś informacje w tej materii na pewno dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch ten który podany jest na naszej stronie jest tym samym, który Obsidian w dniu dzisiejszym powinien wrzucić na swojego FTP, jak tylko go umieszczą autoupdate będzie oczywiście działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jaki otrzymałem wraz z patchem, wynikało iż ma mieć to miejsce w dniu dzisiejszym ewentualnie jutro.
Co do autoupdate to automatycznie powinien pobrać także nowszą wersję jeżeli będzie wymagana.

edeń możesz powiedzieć z jakiego ISP korzystasz? Ogólnie nie ma na naszym ftp'ie limitu na pobieranie jest tylko na ilość pobierających w tym samym czasie osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 09:58, MateoKiszlo napisał:

Tak sobie przeglądam strona po stronie, i z ulgą stwierdzam, że powstrzymałem się z zakupem
gry - poczekam sobie aż znajdzie się w tańszej serii i wtedy może łaskawię przemyślę zakup.

Moim zdaniem się mylisz NVN 2 jest napweno lepsze od NVN 1(które nie miało klimatu), ma fajną kampanię, grafikę i super klimat stosowny do D&D 3.5 Nie lubiłem NVN 1, ale NVN 2 jest o wiele fajniejsze ma klimat tak jak miało BG 2( chociaż Bg2 jest dłuższe, ale ma czasem nudne misje, czego w NVN 2 nie ma)
Mojim skromnym zdaniem to najlepsza gra( jesli chodzi o fabułę i klimat) jaka wyszła w 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:16, Akashi napisał:


edeń możesz powiedzieć z jakiego ISP korzystasz? Ogólnie nie ma na naszym ftp''ie limitu
na pobieranie jest tylko na ilość pobierających w tym samym czasie osób.


Dla mnie ta prędkość może być, ale wyskakuje mi po jakimś czasie taki błąd (screen)

20070221132035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używaj proszę jakiegoś akceleratora do pobierania plików jak flash get; get right itp one wznawiają połączenie po przerwaniu komunikacji z serwerem poza tym pobierając przez ie masz dość duże prawdopodobieństwo, że podczas pobierania jakiś plik Ci się uszkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadmosc:) niestety mam zainstalowana 1 beta by cdp i pewnie musze reinstalke zrobic :(, a mam takie pytanie czy ten juz oficjalny patch poprawi plynnasc gry na moim laptopie, tak zebym mogl lepsza jakosc obrazu ustawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:26, Akashi napisał:

Używaj proszę jakiegoś akceleratora do pobierania plików jak flash get; get right itp one wznawiają
połączenie po przerwaniu komunikacji z serwerem poza tym pobierając przez ie masz dość duże
prawdopodobieństwo, że podczas pobierania jakiś plik Ci się uszkodzi. :)


Dzięki. Ponawiam więc swoją prośbę o umieszczenie patcha na Rapidsharze, o ile to nie było by zbyt uciążliwe dla Waszmości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:16, Akashi napisał:

Z informacji jaki otrzymałem wraz z patchem, wynikało iż ma mieć to miejsce w dniu dzisiejszym
ewentualnie jutro.
Co do autoupdate to automatycznie powinien pobrać także nowszą wersję jeżeli będzie wymagana.


Ale chodzilo mi jaka ja musze miec zainstalowana wersje NWN2 zeby sciagnac z AutoUpdate... bo teraz mam wasza bete 1.04 i watpie czy zadziala, ale pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plik na rapidshare.com załadowany :)

Bardzo proszę :)

A teraz jadę cyknąć sobie fotkę i na małe zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować