Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Z tego co wiem Obsidian jeszcze go nie podpiął, aczkolwiek powinno to się dokonać w tym lub na początku następnego tygodnia. Jednak radziłbym zainstalować patch z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest?Zainstalowałem właśnie patcha 1.06 do NWN 2 i jest zainstalowany bo jest numerek w menu gry ale nie można grac przez internet wszyscy tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:34, mortex napisał:

Czy patch 1.06 Pl zawiera NWN2 PL FIX-AUDIO?Czy mimo wszystko, trzeba go zainstalować?


Trzeba go zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:09, Snejek napisał:

> Czy patch 1.06 Pl zawiera NWN2 PL FIX-AUDIO?Czy mimo wszystko, trzeba go zainstalować?


Trzeba go zainstalować.


He? Myslalem, ze to dlatego nie zrobiliscie 1.05, bo poprawialiscie babole z polskiej wersji...
No coz... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest napisane, czy toolset został spolszczony, a od Ciebie otrzymałem informację, że przy patchu 1.05 zostanie on przetłumaczony, toteż moje pytanie brzmi: Czy toolset został spolszczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z tym patchem 1.06, zrobiłem wszystko tak jak zostało napisane. Moja wersja aktualizatora to 1.08. Ten link do uaktualnienia aktualizatora mi nie działa.
ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/inne/neverwinter_nights_2_pl_updater_105.zip

Twoja wersja gry: 1.04.860 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Uzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_autopatch.txt
Uzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gry
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_polish.txt
Najnowsza dostepna wersja gry:
System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.
Czas aktualizacji 0:00:09
Szukanie dodatkowej zawartooci.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txt
Skonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, moze mi ktos przypomniec, na ktorym dysku trzeba zrobic wolne miejsce, zeby gra sie spatchowala? Na systemowym (z dokumentami) mam juz 5 GB wolnego i dalej nie moge spatchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dalej Angielskie napisy w opcjach gry. Czy tego nie da się poprawić? Czy musimy to robić sami?
A może tylko ja tak mam - Fakt to są drobiazgi ale wiele mówią o produkcji poprawki! Jak można liczyć na poprawienie AudioFix skoro takie proste sprawy są pomijane. Mam wrażenie że tam nikt nie zagląda a dział lokalizacji śpi!

A to że Panowie z CDP zrobiliście poprawkę, nie tłumaczy tak długiego milczenia i braku informacji na oficjalnym forum. Może jakieś małe przepraszam? No np. że zamknęli was za jazdę po pijaku a w pierdlu nie ma dostępu do sieci więc informacji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha: BTW, sprawdzilem, ze na moim kompie gra wymaga wolnego miejsca na dysku, na ktorym jest zainstalowana, a nie na dysku systemowym / zawierajacym Moje Dokumenty / zawierajacym systemowy Temp. Tak wiec w moim przypadku informacje z watku o pomocy technicznej nie potwierdzaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:16, Elwro napisał:

Aha: BTW, sprawdzilem, ze na moim kompie gra wymaga wolnego miejsca na dysku, na ktorym jest zainstalowana

To zalezy która wersja. :)
Jest pewne, że podczas aktualizacji potrzeba miejsca na wszystkie aktualizowane pliki gry oprócz samej obecnej wersji gry. Dodatkowo aktualizator może rozpakowywać wszystkie ściągnięte pliki aktualizujące w katalogu temp. Jeżeli więc katalog gry i temp sa na innych dyskach, to aktualizacja może teoretycznie łącznie łyknąć nawet 14 GB.
Ja mam NWN2 bardzo dziwnie rozłożoną bo mam system na C:, temp na D:, grę na F: i moje dokumenty na E:. Wymagania wolnej powierzchni takim wypadku są bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP, podobno ten patch jest nieoficjalny. Czytam na forum Bioware, ze
jest z nim sporo problemow i ze jeszcze nie zostal rzucony na ftp... Najpewniej
niedlugo wydzie poprawka do niego. Czy mozemy sie szybko spodziewac polskiej
wersji poprawki, po wyjściu angielskiej? Czy moze znowu poczekamy miesiac? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 10:09, maggit napisał:

CDP, podobno ten patch jest nieoficjalny.

Z readme wynika, że nie jest to beta. Kilka bugów z bety zostało zarejestrowanych i poprawionych.
No chyba, że okaże się, że potrzeba będzie hotfixa do 1.06, wtedy będziemy mieć powtórkę z 1.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest spowodowany tym iż masz wersje 1.04.860. a patch przeznaczony jest do oficjalnego patcha z hotfixem czyli do wersji 1.04.870

Patch jest z wersji 1.04.870 tak więc musisz przeinstalować grę następnie zainstalować patch 1.04 z hotfixem a dopiero potem patch 1.06

pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patche i dzisiaj chciałem sobie pograć przez neta. Ale wyskakuje mi komunikat błąd modułu. Pierwszy raz chce sobie zagrać przez neta w NWN2 i nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:04, Tomek.czwa napisał:

Zainstalowałem patche i dzisiaj chciałem sobie pograć przez neta. Ale wyskakuje mi komunikat
błąd modułu. Pierwszy raz chce sobie zagrać przez neta w NWN2 i nie wiem w czym problem.


I tak chyba byś nie pograł na necie bo właśnie dostałem informacje od działu pomocy technicznej CD-PROJEKT oto treśc:

Witam,



Większość serwerów dostępnych w sieci jest w wersji 105912. Wersję serwera może Pan sprawdzić klikając na dany serwer, a następnie wybierając dane serwera. Aby mógł się Pan połączyć serwer musi być w wersji 972. Niestety w chwili obecnej w sieci istnieje bardzo mała liczba serwerów uaktualnionych do najnowszej wersji.



W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny kontakt z naszą firmą.



Pozdrawiam,

Ech tylko pogratulowac.Zainstalowałem patcha po to żeby pograc przez neta a dalej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha średnia klatek podniosła się o mniej więcej 3 FPS.
A no i Neeshka ma ogon!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować