Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Mnie też zdarzały się podobne problemy i to kilka razy. Gra zawieszała się lub wychodziła do Windows bez żadnej konkretnej przyczyny. Pomagało kilkukrotne wczytywanie wcześniejszego save''u i robienie różnych rzeczy inaczej, choć czasem też i całkiem podobnie. Za którymś razem na ogół gra ruszała dalej. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, ale zapewne odpowiedzi na moje problemy nie byliby w stanie udzielić nawet sami twórcy gry, którym ostatnie w ogóle mało co wychodzi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Nie wierzyłem, że się uda, bo sądziłem, ze to głębszy problem, ale pomysł z wcześniejszym sejwem wypalił. Trzeba było tylko się troche pomęczyć, zeby jesczze raz przejść całą twierdzę!! Tak, że dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:48, rafalski10 napisał:

czy na moim kompie by poszedł neverwinter nights 2
AMD athlon xp 2000+,1 gb ram,gf6600gt z 256 mb ram

Jak ja kupiłem NN2 to miałem słabszy sprzęt i chodziło:)
Więc pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!
Mam sproy problem w NWN 2. Jestem w II akcie, okradam dom kolekcjonera dla Neeshki i nie mogę wlamać się do skarbca. Złamałem kod, zdobyłem klucz od Kolekcjonera, ale nie mogę wyjąć drugiego klucza z paleniska. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:20, łucek napisał:

Cześć wszystkim!
Mam sproy problem w NWN 2. Jestem w II akcie, okradam dom kolekcjonera dla Neeshki i nie mogę
wlamać się do skarbca. Złamałem kod, zdobyłem klucz od Kolekcjonera, ale nie mogę wyjąć drugiego
klucza z paleniska. Bardzo proszę o pomoc


Na dole w pomieszczeniu z służbą jest pusta butelka w jakimś pojemniku i obok misa z wodą czy jakoś tak.Musisz wziąć tę butelkę kliknąć na tą misę a wtedy butelka się napełni.Potem gdy klikniesz na kominek powinna się pojawić opcja zgaś ogień.Jeśli wcześniej przeszukałeś parter i teraz nie możesz znaleźć tej butelki to sprawdź w ekwipunku bo może wcześniej ją wziąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak. NWN2 nie chce mi się za żadne skarby spachować. Pachuje jakies 3% po czym wyskakuje komunikat żeby pobrac poprawke critical rebuild (której do nwn2 i tak nie ma i nie będzie) i pisze że zrezygnowano z patcha. Mam taki problem po raz kolejny i nic nie pomaga. Pytałem juz wczesniej jak to załatwić i nic. Wczoraj robiłem formata. Dziś instalowałem i to samo.
Tak więc mam pytanie: Czy gwarancja przewiduje taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo :)

gram już od pewnego czasu NWN 2 i mam kilka pytań.
w chwili obecnej jestem na takim etapie że otrzymałem fort na Rozstajach ( czy jak to się tam pisze ).
już trochę wszystko zorganizowałem, ale...

wyremontowałem kuźnie ale nie wiem skąd wziąć kowala? wie ktoś gdzie takiego mogę znaleźć??

kolejna sprawa to szkolenie szarych płaszczy, jak mogę ich wyszkolić? do tego jest ktoś potrzebny? jeśli tak to kto i gdzie go znajdę? a jeśli nie to co mam zrobić?

i czy jest coś jeszcze o czym powinienem wiedzieć odnośnie tej twierdzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kowali znajdziesz w Forcie Lock i Highcliff.Ten w Highcliff nazywa się Edario a ten drugi nie pamiętam ale stoi przy wejściu.Możesz też zwerbować Deekina z Dzielnicy Handlowej i kupca którego więzi smok na Górze Galadrym ale najpierw musisz odbudować sklep.
Co do szkolenia musisz mieć sierżantów.Katrione znajdziesz w Studni Starej sowy po spotkaniu z Casavirem,Bevil sam pojawi się w Warowni w III akcie i w III akcie w Porcie Llast zajdziesz Światło Niebios.Będziesz musiał ją 3 razy pokonać, raz w Porcie potem w Neverwinter(przy okazji możesz zwerbować tancerkę będzie tańczyła na ulicy)a potem pojawi się w Warowni.Potem u Kany możesz im przydzielać zadania.
Są jeszcze górnicy.Pentina uwolnisz z niewoli u orkow a Calindrę znaldziesz w tawernie w Porcie Llast ale będzies musiał wykonać dla niej zadanie.Gdy znajdziesz złoża rudy to powiadamiaj ich o tym.Najlepiej jest mówić im o tym na przemian czyli najpierw Pentinowi a potem Calindrze i znowu pentinowi itd.Potem u Kowali możesz ulepszać zbroje i broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedz :)

jeszcze tylko jedno gdzie właściwie są ci górnicy? zwerbowałem ich już ale nie mogę ich znaleźć w warowni o ile tam mają czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Z ostatnich informacji, które
otrzymaliśmy od naszego działu lokalizacji wynika, iż wspomniana przez Pana
łatka powinna pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam,

Igor Kowalski
Specjalista w dziale Pomocy Technicznej

Właśnie dostałem taką informację od CDP w sprawie poprawki do polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij V, pojawi Ci się panel komend głosowych (jeśli się nie pojawił, to sprawdź klawisze skrótów w opcjach gry). Wybierz coś w stylu "chodź za mną". W większości przypadków skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem sobie patch zmieniający wersje 1.06 972 na 1.06 980,ale nie mogę go zainstalować ,bo plik jest rtp.Czyli niezdolny do niczego.Co mam zrobic? Jeśli nie zainstaluję tego patcha do nie pogram na necie w nwn2.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podrasami. Problem polega na tym, że nie wiem jak mogę wziąść połowę podras. Dla przykładu: klikam na rasę sferotknięci licząc, że stworzę sobie diabelstwo, a to co, wychodzi aasimar i nie wiem jak mogę zmienić na diabelstwo. Licze na to, że ktoś mi napisze jak to można zmienić. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś przechodzić na następny ekran? To jest dość śmieszne, ale najpierw musisz wybrać główną rasę, kliknąć "dalej" i dopiero potem będą do wyboru podrasy. Nawet wtedy nic się nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować