Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

No niestety mojego problemu nie ma. Teraz bede miał Wiedźmina więc spokojnie poczekam na dodatek, nie będe po raz setny pisał ocb. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może padło już to pytanie ale czy kiedykolwiek będzie ten patch 1.10PL? Czy od razu dodatek? Gdzieś czytałem, że patche polskie mają wychodzić na równi z ang, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:20, ShaDoW Energy napisał:

Czy najnowszy patch to ten z Platyny?

Nie

>Coś po ostatniej łacie popsuliście Wzmocnioną Skorupę Żółwia Druida. Daje tyle samo co zwykła.
:-(

Nie CDP tylko twórcy gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy CDP moze wypowiedziec sie na temat dodatku do NWN2 czy wyjdzie faktycznie 6 grudnia czy tez bedzie opoznienie (jak zwykle zreszta) od wersji angielskiej juz minelo prawie 2 miesiace, wiec mysle ze najwyzszy czasy wydac dodatek :) sam na niego niecierpliwie czekam :)

prosze o jakies info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 00:56, moreus napisał:

Wiem że Dodatek się długo tłumaczy + lektorzy nagrania itp. ale patch? -_-;;

Z tego co pamiętam to path nie jest tworzony przez CDP tylko przez Atari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 01:03, hehe napisał:

> Wiem że Dodatek się długo tłumaczy + lektorzy nagrania itp. ale patch? -_-;;
Z tego co pamiętam to path nie jest tworzony przez CDP tylko przez Atari

Maska Zdrajcy i patch są od dawien dawna na całym świecie.(czytaj od ponad miecha dwóch)
Atari ma tylko za zadanie zatwierdzić i sprawdzić czy wszystko gra z lokalizacją CDP z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale CDP przy kazdym pathu tłumaczy się że wszystko wysłali już do Atari i czekają. Ktoś tu więc mija się z prawdą, a ja wolę wierzyć CDP :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dostałem NWN 2 od ciotki, która miała grę w zestawie z komputerem a że nie gra to mi oddała. Tyle, że jest to wersja angielska (dobrze, że chociaż instrukcję dali - chociaż po angielsku) i nie wiem czy mogę ściągnąć patche PL czy wersje będą mi się "gryzły"? I czy muszę ściągać wszystkie po kolei czy tylko najnowszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:33, JayL napisał:

Mam pytanie. Dostałem NWN 2 od ciotki, która miała grę w zestawie z komputerem a że nie gra
to mi oddała. Tyle, że jest to wersja angielska (dobrze, że chociaż instrukcję dali - chociaż
po angielsku) i nie wiem czy mogę ściągnąć patche PL czy wersje będą mi się "gryzły"? I czy
muszę ściągać wszystkie po kolei czy tylko najnowszy?


w przypadku angielskiej wersji wystarczy że uruchomisz auto-update i wszystko powinno się samo uaktualnić. Jeśli chcesz to robić ręcznie(nie polecam) to musisz ściągać angielskie wersje patchy ze strony atari (choć nie jestem do końca pewien czy się tak w ogóle da)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki problem polega że ostatnio z pathowałem grę do wersji 1.06 .A miałem 1.02
igra chodziła toprnie i wolno aż przerywałą .wgrywając tego patcha 1.06 gra po prostu tnie
i to na byle jakich ustawieniach co zrobić żeby usprawnić działanie gry.Mój złom to 4800athlon,8600gti 2gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję polską. Kiedyś coś pochrzaniłem z patchami i wszystkie niskie istoty (np. Khelgar) były wielkości normalnego człowieka (najlepiej wyglądało jak rozmawiałem z jakimś "dzieeckiem" które w klacie było szersze od mojego paladyna :P).
Otóż moje pytanie, to:
W jakiej kolejności zainstalować wszystkie patche aby moja gra była w pełni "załatana"?
Serio mi na tym zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maska Zdrajcy już updatuje grę do 1.10 teraz pytanie kiedy pach dla tych co nie mają Maski? z Patchem pograł bym na Oficjalnym Serwerze bo on teraz stoi na 1.06 =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować