Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Mam problem z pracą kamery po zainstalowaniu MZ, kamera się nie obraca ani po naciśnięciu kursorów <- i ->, ani również po przesunięciu myszy do krawędzi ekranu, obraz owszem się przesuwa, ale kamera się nie obraca. Co ciekawe sprawa wygląda identycznie w podstawce, chociaż wcześniej było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 22:53, Pablor napisał:

Mam problem z pracą kamery po zainstalowaniu MZ, kamera się nie obraca ani po naciśnięciu kursorów
<- i ->, ani również po przesunięciu myszy do krawędzi ekranu, obraz owszem się przesuwa,
ale kamera się nie obraca. Co ciekawe sprawa wygląda identycznie w podstawce, chociaż wcześniej
było ok.


Bo jesteś w Trybie strategicznym ;D możesz ustawić go Opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Maska zdrajcy aktualizuje grę do 1.10.115 aktualna Angielska wersja 1.10.116 nadchodzi powoli 1.12 i coś czuje że dalej będą opóźnienia Tym bardziej że nie wydali jeszcze 1.10.115 dla tych co jeszcze nie posiadają Maski zdrajcy.

Ktoś z CDP przegląda to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:54, moreus napisał:

Ehhh Maska zdrajcy aktualizuje grę do 1.10.115 aktualna Angielska wersja 1.10.116 nadchodzi
powoli 1.12 i coś czuje że dalej będą opóźnienia Tym bardziej że nie wydali jeszcze 1.10.115
dla tych co jeszcze nie posiadają Maski zdrajcy.

Ktoś z CDP przegląda to forum?


Przy publikacji 1.06 ktoś zarzekał się, że patche będą od tamtego czasu wydawane jednocześnie dla wszystkich wersji językowych... Jak widać był to kolejny mit, gdyż o polskich graczach NWN2 wydawca przypomina sobie jedynie np. podczas wydawania dodatku (bo dodatek ma w sobie patcha 1.10, więc albo kupuj, albo siedź na 1.06)...

Maska zdrajcy jest już w drodze do mnie, ale boję się, że nadal będzie taki cyrk z patchami jak do tej pory...

Do ToCA 3, patcha do wersji 1.1 nie doczekaliśmy się od niemal 2 lat (jak nie lepiej) pomimo już 2 wznowień tego wydawnictwa, nadal nie mamy patcha poprawiającego podstawowe błędy w grze. Cud mniód i orzeszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można napisać do producenta gry a ten może pogoni wydawcę. W paru grach byłem już świadkiem takiej sytuacji więc warto spróbować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dzieje od lat (od NWN 1) i pisanie do wydawcy jakos nic nie zmienilo. Wyjdzie nastepny dodatek to znowu bedziemy mieli zaktualizowana gre i tyle. O graniu na multi z ludzmi z calego swiata mozna zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. NWN2 kupiłam parę miesięcy temu, ale w nią nie grałam / tak się złożyło / . Teraz mam zamiar kupić Maskę i zagrać w całość. Czy będę musiała spatchować najpierw podstawkę i potem zainstalować dodatek, czy Maska sama zaktualizuje mi podstawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:16, zebara napisał:

Mam pytanie. NWN2 kupiłam parę miesięcy temu, ale w nią nie grałam / tak się złożyło / . Teraz
mam zamiar kupić Maskę i zagrać w całość. Czy będę musiała spatchować najpierw podstawkę i
potem zainstalować dodatek, czy Maska sama zaktualizuje mi podstawkę ?

Chyba sama zaktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:20, zebara napisał:

Dzięki za szybką odpowiedż , ja też tak myślę , ale może ktoś wie czy na pewno zaktualizuje.

Napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 15:53, pat-i-mat napisał:

Mógłby chociaż kto z CDP napisać co w tej sprawie jest robione lub, że w ogóle nic nie jest
robione.

Jesli nikt nie pisze, ze cos jest robione, nalezy zalozyc (kilkuletnie doswiadczenie tego uczy), ze nic nie jest robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:07, Thalanthas napisał:

Powiedzcie mi jak zainstalować patch 1.06.(980) bo jakoś sobie nie radze z tym.


Napisz, jaką masz edycję. Jak platynę, to ściągnij tą poprawkę do aktualizatora: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=1089 , a później możesz normalnie aktualizować patche (patrz niżej).

Jak nie, to musisz wkleić instalkę (lub plik archiwalny) do folderu z grą, po czym w menu kliknąć ,,Aktualizacja''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:27, Thalanthas napisał:

Ale on mi mówi że poprawka nie konieczna a mam wersje ...(972). a zrobiłem to co mi kazałeś.


To niestety nic nie poradzę, u mnie ten patch wgrywał się bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało się. Mam wersję (980). A jest do zainstalowania nowy patch bo na stronie o nwn2 jest że jakaś 1.10. Ona jest teraz do zainstalowania gdzieś i ściągnięcia czy dopiero po zaistalowaniu dodatku do nwn2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować