Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 20:41, Thalanthas napisał:

Dobra udało się. Mam wersję (980). A jest do zainstalowania nowy patch bo na stronie o nwn2
jest że jakaś 1.10. Ona jest teraz do zainstalowania gdzieś i ściągnięcia czy dopiero po zaistalowaniu
dodatku do nwn2??


1.10 jest w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:54, moreus napisał:

Ehhh Maska zdrajcy aktualizuje grę do 1.10.115 aktualna Angielska wersja 1.10.116 nadchodzi
powoli 1.12 i coś czuje że dalej będą opóźnienia Tym bardziej że nie wydali jeszcze 1.10.115
dla tych co jeszcze nie posiadają Maski zdrajcy.


Tak się składa że wersja angielska jest już w wersji 1.11 :/

UWAGA jeśli ktoś chce pograć na zagranicznych serwerach (lub z kimś z nowszą wersją gry) a jest posiadaczem prehistorycznej polskiej wersji 1.10.1115 to zapraszam na mój Gramsajt gdzie napisałem malutki tutorial jak to zrobić ;-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 22:44, Morfieusz napisał:

Tak się składa że wersja angielska jest już w wersji 1.11 :/

UWAGA jeśli ktoś chce pograć na zagranicznych serwerach (lub z kimś z nowszą wersją
gry) a jest posiadaczem prehistorycznej polskiej wersji 1.10.1115 to zapraszam na mój Gramsajt
gdzie napisałem malutki tutorial jak to zrobić ;-) pzdr


Taka ingerencja w grę jest łamaniem Licencji Gry.... Panowie z CDP i Gram.PL mają chyba gdzieś co się dzieje na ich własnym podwórku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 01:03, moreus napisał:

Taka ingerencja w grę jest łamaniem Licencji Gry.... Panowie z CDP i Gram.PL mają chyba gdzieś
co się dzieje na ich własnym podwórku.


lamaniem ? lol ja w nic nie ingeruje :P uzywam jakichs hakerskich programow ? Nie. Za licencje/gre/CDKey zaplacilem ? zaplacilem :P A jak nazwiesz dbanie CDP o graczy ? NWN2 od zawsze bylo w plecy 2 patche od innych krajow, place wymagam, a ''zmuszanie'' do gry online tylko z posiadaczami takiej starej (polskiej) wersji podpada pod dyskryminacje :P pomijam ze auto update nie dziala z wersja PL. Nie mam zamiaru sie ograniczac i czuc jak obywatel kraju 8 swiata ;-p Zreszta gracze zawsze cos wymysla... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskarz go.
Patchowanie orginalnej gry, orginalnym patchem wydanym przez producenta i zaakceptowanym przez wydawce :)
Po co wydawac patche, skoro ich implementacja jest lamaniem licencji ? :)
Ale przywaliles gosciu, gratuluje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem NWN + Maska Zdrajcy w Złotej Kolekcji. Po instalacji podstawki chce zainstalować patch do wersji 1.06, który jest na płycie dodatkowej. Klikam na patch, a system tak jakby robi obraz płyty..."Dekompresacja plików" -(taki wyskakuje komunikat). Dziwne jest to, że plyta zajmuje 1,4 GB a obraz zabiera z dysku C ponad 3 GB. I teraz pytanie: gdzeie moge znaleźć ten obraz, żeby usunąc zbędne GB''s i jak prawidłowo spatchować tą gre. Maski Zdrajcy jeszcze nie zainstalowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę Neverwinter Nights 2 równo rok temu kiedy nie mialem jeszcze kompa. Mam wersję gry 1.02 polish
Kiedy chcę aktualizowac wyskakuje że nie może dokonać aktualizacji. Czy ktoś mógłby podać adres skąd można ściągnąc nanowszego patcha i jak go zainstalować?? Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:04, Hubert64 napisał:

Kupiłem grę Neverwinter Nights 2 równo rok temu kiedy nie mialem jeszcze kompa. Mam wersję
gry 1.02 polish
Kiedy chcę aktualizowac wyskakuje że nie może dokonać aktualizacji. Czy ktoś mógłby podać adres
skąd można ściągnąc nanowszego patcha i jak go zainstalować?? Bardzo prosze o pomoc

Najlepiej zacząć stąd:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=1073

potem powinno już pójśc bez problemu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:05, Strider napisał:

Zaskarz go.
Patchowanie orginalnej gry, orginalnym patchem wydanym przez producenta i zaakceptowanym przez
wydawce :)
Po co wydawac patche, skoro ich implementacja jest lamaniem licencji ? :)
Ale przywaliles gosciu, gratuluje :).

Po pierwsze patch jest przeznaczony do angielskiej wersji. Ingerując w nazwę patcha ingerujesz w wewnętrzne pliki a jakiekolwiek modyfikacje niezgodne z przeznaczeniem można uznać za łamanie praw Licencyjnych.
I dlaczego więc Gra sama sprawdza patche podczas updatowania?może zaraz powiesz że granie na pirackich CDKeyach jest legalne bo można odłączyć internet i pograć na lanie? z podłączonym se nie pograsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:04, Hubert64 napisał:

Kupiłem grę Neverwinter Nights 2 równo rok temu kiedy nie mialem jeszcze kompa. Mam wersję
gry 1.02 polish
Kiedy chcę aktualizowac wyskakuje że nie może dokonać aktualizacji. Czy ktoś mógłby podać adres
skąd można ściągnąc nanowszego patcha i jak go zainstalować?? Bardzo prosze o pomoc

http://neverwinter2.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:00, Sarturias napisał:

Witam! Kupiłem NWN + Maska Zdrajcy w Złotej Kolekcji. Po instalacji podstawki chce zainstalować
patch do wersji 1.06, który jest na płycie dodatkowej. Klikam na patch, a system tak jakby
robi obraz płyty..."Dekompresacja plików" -(taki wyskakuje komunikat). Dziwne jest to, że plyta
zajmuje 1,4 GB a obraz zabiera z dysku C ponad 3 GB. I teraz pytanie: gdzeie moge znaleźć ten
obraz, żeby usunąc zbędne GB''s i jak prawidłowo spatchować tą gre. Maski Zdrajcy jeszcze nie
zainstalowałem...

Wgraj Maske Zdrajcy to automatycznie będziesz miał 1.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 09:00, moreus napisał:

> Witam! Kupiłem NWN + Maska Zdrajcy w Złotej Kolekcji. Po instalacji podstawki chce zainstalować

> patch do wersji 1.06, który jest na płycie dodatkowej. Klikam na patch, a system tak jakby

> robi obraz płyty..."Dekompresacja plików" -(taki wyskakuje komunikat). Dziwne jest to,
że plyta
> zajmuje 1,4 GB a obraz zabiera z dysku C ponad 3 GB. I teraz pytanie: gdzeie moge znaleźć
ten
> obraz, żeby usunąc zbędne GB''s i jak prawidłowo spatchować tą gre. Maski Zdrajcy jeszcze
nie
> zainstalowałem...
Wgraj Maske Zdrajcy to automatycznie będziesz miał 1.10



Dla mnie zawsze było oczywistością, że jak ktoś chce grać na oficjalnych serwerach to niech kupuje tylko i wyłącznie wersję angielską, inaczej nie pogra na serwerach bo CDP nie zadąrza robieniem patchy i są kolosalne opóźnienia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat o łatce 1.69 pod NwN1 został zamknięty i odesłano nas tutaj, to ponawiam pytanie.

Czy CDP planuje polonizacje nadchodzącego patcha, a jeśli tak, to w jakim odstępie czasowym od wydania wersji [ENG] można się go spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:05, Thirst napisał:

Ponieważ temat o łatce 1.69 pod NwN1 został zamknięty i odesłano nas tutaj, to ponawiam pytanie.

Czy CDP planuje polonizacje nadchodzącego patcha, a jeśli tak, to w jakim odstępie czasowym
od wydania wersji [ENG] można się go spodziewać?


Tutaj jest wątek o NWN1: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63#u_4786 . Najwyraźniej odesłano cię do złego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu nie mogę wejść do klienta MG. Wybieram ten moduł, zaczyna się ładować, a potem znika i już się nie włącza. Co z tym począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Chcę zainstalować sobie patcha 1.06.980. Grę kupiłem w Kolekcji Wszechczasów i gdy ją zainstalowałem miałem wersję 1.02, a na płytce dodatkowej był patch 1.06.972, którego zainstalowałem ;]. Teraz chcę sobie update''ować do wersji 1.06.980 ( chyba najnowszej ? ), ale nie wiem jak to zrobić. Chodzi mi o automatyczną aktualizację. Co trzeba zrobić aby klikając w menu "aktualizacja" program zainstalował mi patch 1.06.80 ;] Z góry dziękuję i pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:38, Leslaw555 napisał:

Witam. Mam problem. Chcę zainstalować sobie patcha 1.06.980. Grę kupiłem w Kolekcji Wszechczasów
i gdy ją zainstalowałem miałem wersję 1.02, a na płytce dodatkowej był patch 1.06.972, którego
zainstalowałem ;]. Teraz chcę sobie update''ować do wersji 1.06.980 ( chyba najnowszej ? ),
ale nie wiem jak to zrobić. Chodzi mi o automatyczną aktualizację. Co trzeba zrobić aby klikając
w menu "aktualizacja" program zainstalował mi patch 1.06.80 ;] Z góry dziękuję i pozdrawiam
;]


Ja bym zainstalował podstawowa wersję a potem na nią od razu dodatek, dodatek zawiera najnowszego patcha w wersji polskiej. W tym momencie będziesz miał spachowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:38, Leslaw555 napisał:

Chodzi mi o automatyczną aktualizację. Co trzeba zrobić aby klikając
w menu "aktualizacja" program zainstalował mi patch 1.06.80 ;] Z góry dziękuję i pozdrawiam

Najpierw zaktualizuj sobie program aktualizujący grę :P Link znajdziesz tu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=1089 Nie wiem czy dzięki temu aktualizator ściągnie ci automatycznie najnowszego patcha, ale w razie czego możesz ściągnąć plik: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1583 i zainstalować go ręcznie, w czym może ci pomóc post edenia:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=3834
A tak na marginesie - ja grałem tylko z patchem z płyty (czyli na wersji 1.06972) i nie spotkałem żadnego błędu :) I wbrew radzie pat-i-mata odradzam ci od razu instalację dodatku i granie w podstawkę. Na forum sporo ludzi pisało już o tym, że w podstawce pojawiają się wtedy błędy uniemożliwiające przejście gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 12:59, Raylin napisał:

> Chodzi mi o automatyczną aktualizację. Co trzeba zrobić aby klikając
> w menu "aktualizacja" program zainstalował mi patch 1.06.80 ;] Z góry dziękuję i pozdrawiam

Najpierw zaktualizuj sobie program aktualizujący grę :P Link znajdziesz tu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=1089
Nie wiem czy dzięki temu aktualizator ściągnie ci automatycznie najnowszego patcha, ale w razie
czego możesz ściągnąć plik: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1583 i zainstalować go
ręcznie, w czym może ci pomóc post edenia:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=3834
A tak na marginesie - ja grałem tylko z patchem z płyty (czyli na wersji 1.06972) i nie spotkałem
żadnego błędu :) I wbrew radzie pat-i-mata odradzam ci od razu instalację dodatku i granie
w podstawkę. Na forum sporo ludzi pisało już o tym, że w podstawce pojawiają się wtedy błędy
uniemożliwiające przejście gry.



A tego to nawet nie wiedziałem, ze takie bugi są. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zaktualizuj sobie program aktualizujący grę :P Link znajdziesz tu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=1089

Dnia 10.01.2008 o 12:59, Raylin napisał:

Nie wiem czy dzięki temu aktualizator ściągnie ci automatycznie najnowszego patcha, ale w razie
czego możesz ściągnąć plik: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1583 i zainstalować go
ręcznie, w czym może ci pomóc post edenia:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=3834
A tak na marginesie - ja grałem tylko z patchem z płyty (czyli na wersji 1.06972) i nie spotkałem
żadnego błędu :) I wbrew radzie pat-i-mata odradzam ci od razu instalację dodatku i granie
w podstawkę. Na forum sporo ludzi pisało już o tym, że w podstawce pojawiają się wtedy błędy
uniemożliwiające przejście gry.


Dzięki wielkie, spróbuje tak zrobić. A co do dodatku to nie mam zamiaru go instalować przed przejściem podstawki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować