Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 15:00, Leslaw555 napisał:

Najpierw zaktualizuj sobie program aktualizujący grę :P Link znajdziesz tu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=1089

> Nie wiem czy dzięki temu aktualizator ściągnie ci automatycznie najnowszego patcha, ale
w razie
> czego możesz ściągnąć plik: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1583 i zainstalować
go
> ręcznie, w czym może ci pomóc post edenia:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=3834
> A tak na marginesie - ja grałem tylko z patchem z płyty (czyli na wersji 1.06972) i nie
spotkałem
> żadnego błędu :) I wbrew radzie pat-i-mata odradzam ci od razu instalację dodatku i granie

> w podstawkę. Na forum sporo ludzi pisało już o tym, że w podstawce pojawiają się wtedy
błędy
> uniemożliwiające przejście gry.

Dzięki wielkie, spróbuje tak zrobić. A co do dodatku to nie mam zamiaru go instalować przed
przejściem podstawki ;]



Nie pleć głupot(bez obrazy) dodatek zaktualizuje ci grę i pozwoli korzystać z czarów, ras, klass prestiżowych i wszelkich udogodnień dodatku w podstawowej kampanii tak jak w NWN1 porostu będą 2 kampanie do wyboru przy wyborze kampanii a nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:29, Jakub Bobrowski napisał:

A ja proszę o oficjalną odpowiedź CDP na pytanie czy lokalizują nowego patcha i kiedy on będzie.
Przecież to jest śmieszne, żeby nie powiedzieć kpina, żebyśmy musieli tak długo czekać.

Radziłbym ci wysłać maila bezpośrednio do nich (albo np. poprzez formularz), bo na forum wcale nie muszą zaglądać, a tak będą musieli ci odpowiedzieć w ciągu 48h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 17:26, Raylin napisał:

> A ja proszę o oficjalną odpowiedź CDP na pytanie czy lokalizują nowego patcha i kiedy
on będzie.
> Przecież to jest śmieszne, żeby nie powiedzieć kpina, żebyśmy musieli tak długo czekać.

Radziłbym ci wysłać maila bezpośrednio do nich (albo np. poprzez formularz), bo na forum wcale
nie muszą zaglądać, a tak będą musieli ci odpowiedzieć w ciągu 48h ;)


Wkońu to ich forum i chyba po coś tu jest. Zresztą kiedyś odpisywali w tym wątku i informowali o tym jak idą postępy z robieniem patchy, z jakimś tam poślizgiem ale zawsze informowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:49, Jakub Bobrowski napisał:

Ale teraz chyba już nic nie robią i skończyli prace nad aktualizowaniem gry. Ale miejmy nadzieje
że się mylę.



Raczej jest tak jak mówisz, więc jeżeli ktoś kupi dodatek to będzie miał aktualnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego aktualnego? Aktualny to on moze byl na poczatku grudnia, teraz juz dawno nie jest.
Mamy znowu stara jak swiat sytuacje, ze z tysiecy mozliwych do wyboru serwerow NWN2 mozemy pograc tylko na 1, reszta niedostepna z powodu niezgodnosci wersji gry...
Zeby bylo smieszniej, NWN2 bylo niebylo jest gra sieciowa.
Oto urok "profesjonalnej polskiej wersji gry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:21, Strider napisał:

Jakiego aktualnego? Aktualny to on moze byl na poczatku grudnia, teraz juz dawno nie jest.
Mamy znowu stara jak swiat sytuacje, ze z tysiecy mozliwych do wyboru serwerow NWN2 mozemy
pograc tylko na 1, reszta niedostepna z powodu niezgodnosci wersji gry...
Zeby bylo smieszniej, NWN2 bylo niebylo jest gra sieciowa.
Oto urok "profesjonalnej polskiej wersji gry".


Aktualny w sensie polskiej wersji. Wiadomo że do wersji ang. to nam daleko i zawsze będzie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma problem i nie wiem gdzie o tym napisac i znalezłem ten teamt.Problem jest taaki: pokonałem orklinów i na tej mapie moja druzyna przestała za mną chodzic na początku tylko grobnar i neshka a potem khelgar i nie wiem czemu (to nie AI).Czy to moze cos z zaufaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:45, misiolv napisał:

ma problem i nie wiem gdzie o tym napisac i znalezłem ten teamt.Problem jest taaki: pokonałem
orklinów i na tej mapie moja druzyna przestała za mną chodzic na początku tylko grobnar i neshka
a potem khelgar i nie wiem czemu (to nie AI).Czy to moze cos z zaufaniem ??

Powinieneś zapytać tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891#u_1832

Było już tysiące razy w każdym temacie o NWN2. Ale dobra.
Musisz wydać komende "za mną"
klikasz na portret np.Grobnara prawym przyciskiem myszki.Wybierasz opcje komendy albo polecenia już nie pamiętam i klikasz tam na komende "Za mną!!" I musisz tak zrobić na każdym towarzyszu który przestaje za Tobą iść.Słyszałem też o kombinowaniu z trybem marionetek ale sam tego nie sprawdziłem więc nie wiem czy to działa.

Jak jakiś moderator tu wejdzie to niech przypnie rozwiązanie tego problemu do przypiętego posta w każdym temacie do NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do Biura Obsługi Klienta pytanie czy będą patche i kiedy. Dostałem informacje bym skontaktował się z pomocą techniczną. Więc się skontaktowałem. Od 2 dni nie mam żadnej odpowiedzi, więc chyba nie dostanie my informacji, co może oznaczać że może nie pracują już na pachami ? Jak zwykle proszę o oficjalne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 14:36, Jakub Bobrowski napisał:

Wysłałem do Biura Obsługi Klienta pytanie czy będą patche i kiedy. Dostałem informacje bym
skontaktował się z pomocą techniczną. Więc się skontaktowałem. Od 2 dni nie mam żadnej odpowiedzi,
więc chyba nie dostanie my informacji, co może oznaczać że może nie pracują już na pachami
? Jak zwykle proszę o oficjalne informacje.


Patche na pewno będą, nie wiadomo tylko kiedy. Wcale się nie dziwię, że nie dostałeś odpowiedzi, ponieważ był weekend, a pomoc techniczna zazwyczaj wtedy nie odpowiada.
Niestety, smutna jest prawda - CDP ma kupców NWN 2 totalnie gdzieś, patche pojawiają się z ogromnym opóźnieniem, a serwer Aeris zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nawet jak Ci odpowiedzą to napiszą coś w stylu "Będzie za 2 Tygodnie"
Jak po dwóch nie będzie i wyślesz do nich maila z pytaniem to będzie odpowiedź w stylu "Bedzie za tydzień jak nie to proszę się skontaktować."
I tak dalej. I koło się zamyka.Więc nie ma co liczyć na maile.Tak było w moim przypadku nie wiem jak będzie w tym ale tak jest zazwyczaj z tego co słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patcha najnowszego wciąż brak...W związku z tym mam małe zapytanie czy jak storrentuje wersje ang będzie na niej prawidłowo śmigał pl serial ze złotej kolekcji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to taki wielki problem spolonizowac patche, to niech nie polonizują, niech mi tam gadają po angielsku byle bym się mógł na jakiś normalny serwer nwn2 połączyć, a nie ten tak zwany "oficjalny", na którym
1. zero zabawy w PvP ( nigdy niemiałem postaci co by atakowała innych, ale za to lubię bicie serca jak ktoś chce zamordować moją postać).
2. Nieużyteczne, niektóre funkcje takie jak łotrzyk.
3. Jakieś ocenianie przez zakompleksionych maniaków historie postaci, które sobie akceptują bądź odrzucają.
4. Wielki PDF, w którym historia serwera jest naciągana i nie trzymająca się logicznej całości.
Jak serwer może nazywać się oficjalnym skoro nie włada nim wydawca i do tego pozwala się tam na ocenianie tego czy ktoś może grać na serwerze tylko na podstawie humoru DM''a zresztą wystarczy poczytać posty na Forum neverwinternights2.gram.pl :D coś pięknego wypowiedzi całej ekipy DM brzmią mniej więcej tak: Ja jestem nieomylny, cieszcie się że wogóle pozwalam wam czytać co napisałem.
Tak więc człowiek kupujący grę ma wybór, albo pograć sobie na serwerze ze śmiesznymi zasadami, albo na arymateyii, która niestety niewpadła pod skrzydła "oficjalny" i chyba poprostu im się niechce zbyt mocno bo mało lokacji, mało sprzętu itd.
W przeglądarce jest spory wybór serwerów, ale wszystkie na szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu o tym pisać CDP i tak ma to wszystko gdzieś. Historia sie powtarza i nie ma sensu o ty pisać. Zawsze tak było, jest i będzie, że patche nie będą na czas. Swoje zarobili więc teraz mogą olać temat. Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym coś. Ale nie lubię dostawac ostów.

Wiesz ile jest postaci zaakceptowanych? Naciągana historia? Błagam Cię. Mam na serwie 4 zaakceptowane postacie. Nie mam ANI JEDNEGO podręcznia do FR czy D&D. Wystarczy popytac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tymi patchami do gry. Sciągnąlem ten 1.6 czy 1.06 ze strony i zrobiłem jak kazali czyli skopiowałem do folderu gry i kliknąłem na aktualizacje. Ale dupa, bo tego nie znalazł (lol) i teraz instaluje mi 1.4 patch.

O co biega w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować