Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Witam

Mam pytanko odnośnie polskiego wydania nowego dodatku. Czy po instalacji dodatku zostaną usunięte irytujące teksty w stylu "Cholerna magia. Straciłem czar" zamiast jakiegoś potwierdzenia wyboru? Pojawiają się kolejne patche, a rozwiązania problemów z lokalizacją nie zostały do dnia dzisiejszego zintegrowane w jakiegoś oficjalnego patcha. W NWN 1 było podobnie (postacie gadały po angielsku) i w jakimś patchu zostało to usunięte.

Czy można liczyć, że instalacja dodatku rozwiąże wyżej opisane niedociągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 01:59, SAdam21 napisał:

Czy można liczyć, że instalacja dodatku rozwiąże wyżej opisane niedociągnięcia?

Ostatnio na gram.pl opublikowano newsa, który (ujmując w telegraficznym skrócie) nakłaniał do zgłaszania błędów samodzielnie łaskawie udostępnionym formularzem czyt. poprawianie samodzielnie tego za co już zapłaciliśmy. Jest jeden plus takiego rozwiązania - może jak raz zaznamy chociaż odrobiny profesjonalizmu przy tym tytule ? ;)

Link - http://www.gram.pl/news_8gfhGO,1_Uniwersum_Neverwinter_Nights_prosi_o_pomoc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam pytanie nosze sie z zamiarem kupna nwn2+3 dodatki,zastanawia mnie jednak czy pojdzie mi ta gra na windows vista ultimate 64bit i jaki jest najnowszy patch do tej gry oczywiscie mowimy o wersji PL.jesli mozna prosze o link z której sciagne owy najnowszy patch do wersji PL.

dziekuje i pozdrawiam czekam na odp.poniewaz jutro chce zakupic ową gre.

pozdrawiam wszystkich życzliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:46, Leehtr napisał:

Po jakie licho CDP wział się za polonizację NWN 2 ?

Aby na pudełku Wiedźmina było logo Atari ?

W każdym razie CDP wzięło na siebie profity jak i obowiązki wynikające ze sprzedaży NWN
2 PL i jak na razie z obowiązków to wywiązuje sie w stopniu niezadawalającym.

Nie podejmujcie się zadań z których nie potraficie się wywiązać.


Tak teraz bym chciał z perspektywy czasu nawiązać.
Czy nie wyszły wszystkie patche?
Czy 1.23 nie wyszło na czas z hotfixem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: najpierw,cała drużyna przestała mnie słuchać,tylko główny bohater działał sam ... wczytałem stary sejv i było ok,ale do czasu ... teraz czarodziejka nie chce podążać za drużyną,chyba,ze akurat nią będę się poruszał ... o co tu,chodzi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy patche wydane od czasu premiery Maski Zdrajcy (w domyśle od Storm of Zehir) poprawiają wydajność gry, czy wciąż większość zabawy polega na cudowaniu ze sprawami wydajnościowymi ?

Druga sprawa, to czy wiadomo już coś na temat ewentualnych kolejnych dodatków do NWN2 ? Mają być ? Jeśli tak, to mniej więcej kiedy ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:21, Fagno napisał:

Druga sprawa, to czy wiadomo już coś na temat ewentualnych kolejnych dodatków do NWN2
? Mają być ? Jeśli tak, to mniej więcej kiedy ? :>


Kilka miesięcy temu były jakieś plotki na temat trzeciego dodatku, ale do tej pory cisza. Obsidian ma co robić, gra młoda już nie jest, więc IMO to już koniec i nic nowego się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie o co chodzi? :) Dzieje się tak po wzięciu zadania z

Spoiler

przemytem broni przez Tylny Zaułek od Axle''a

, dokładniej to po przejściu z dzielnicy handlowej do doków (w międzyczasie cutscenka).

20100529102022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać jak po kolei mam spaczować(od zera) premierową edycję tak by móc bez problemu grac w Gniew Zehira? Ostatnio chciałem wrócić do tego dodatku i tym razem męczę się niesamowicie z tą instalacją, bo zawsze gra wygląda mi mniej więcej tak(screen). Wersja podstawowa działa normalnie, Maska Zdrajcy działa normalnie, Wrota Zachodu działają normalnie tylko Gniew Zehira odmawia współpracy. Z góry dzięki za pomoc;)
PS: Nie jest to kwestia ustawień graficznych, bo to samo jest i na najniższych i na najwyższych ustawieniach.

20100714144750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólna informacja dla posiadaczy kart Nvidia GeForce:

Na sterownikach nowszych niż 196.21 gra NWN2 nie działa prawidłowo.
Występują problemy z generowaniem tekstur/niebem.

Są 2 wyjścia z tej sytuacji:

Pierwsze: Zainstalowanie sterownika 196.21

Drugie:
1. Po uruchomieniu i wczytaniu gry wciśnięcie tyldy (wywołanie konsoli)
2. W konsoli należy wpisać:
DebugMode 1 (i wcisnąć ENTER)
sky 0 (i wcisnąć ENTER)
DebugMode 0 (i wcisnąć ENTER)

Operację należy powtórzyć przy każdym uruchomieniu gry.

Problem jest znany firmie Nvidia, zatem w kolejnych wersjach sterowników możemy spodziewać się jego rozwiązania. W tym celu należy śledzić Release Notes nowych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie taką samą sytuację i też za cholerę nie wiem jak to naprawić. Próbowałem zainstalować najpierw wszystko i potem patchować dopiero. Nic to nie dało. To samo było jak każdy ze składników aktualizowałem po instalacji i dopiero następny instalowałem.

U mnie w podstawce tylko w niektórych lokacjach np. tam gdzie są ogniste olbrzymy i smoczyca, się tak robi, natomiast w Gniewie Zehira jest tak na statku na początku, a dalej nie wiem bo wyłączyłem grę. Maski nie włączałem. Jak masz GF to spróbuj nowe stery zainstalować, te co teraz wyszły, może coś pomoże. Mi się na razie nie chce instalować gry od nowa. Jak to nic nie da to spróbuj też wgrać jakieś stare sterowniki, może w tym rzecz.

Mam Win7 ale to raczej nie tego wina bo kiedyś nawet na becie działało, a nie sądzę żeby coś zepsuli w finalnej wersji.

EDIT: Cholera nie odświeżyłem strony:/ Ale ze sterami miałem rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam win7, ale to najwyraźniej wina tych sterowników, nie chce mi się starych instalować dla jednej gry, więc poczekam na nowe i póki co będę grał bez nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować