Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Ja się uparłem, że zainstaluję tego patcha. I po 30 minutach (może trochę mniej), po parunastu zawieszeniach (jestem cierpliwy) patch zainstalował się! Teraz muszę go wytestować, ale to dopiero za parę dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z licencją. To wygląda tak, jakbyś miał pirata. Ja bym usunął wpisy w rejestrze dotyczące NWN2 i usunął folder z grą, a potem spróbował zainstalować raz jeszcze. Jeżeli sam wolisz nie grzebać w rejestrze musisz mieć do tego odpowiedni program np. "TuneUp Utilities". Tam jest taki program do czyszczenia rejestru. Jeżeli to nie pomoże to masz pecha i musisz przeinstalować system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:51, yabol708 napisał:

Po zainstalowania patcha 1.04 wyskakuje mi błąd jak w załączniku może ktoś mi powiedzieć co
z tym zrobić?


Musisz zupdetować Updetera z giery do wersji 1.07. MIałem to samo. Jak włączasz grę wyskakuje ci okienko i dajesz tam uaktualnij czy jakoś tak (teraz pracuje na linuxie to dokładnie ci nie powiem, nie pamietam). Ciagnie z netu poprawke 1.07 po czym po instalacji sie wywala (''Critical Rebuild''), ale gire daje sie już uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.04 rzeczywiście robi bardzo dobrze na wydajność (skok około 5 klanek\sek) ale dodaje inne błędy. No ludzie.
Zakładka czarów poziom 1 z zerowym pomieszany, nie ma rysunku mojego chowańca niedźwiedzia. I co jeszcze? Gram z patchem dopiero z 2 godz masakra. A z tym nieprzetestowaniem chociaż nie kłamali ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj postanowilem zagrac w sieci no i szukajac serwerow znalazlem jeden na ktorym moge grac reszta to typowe RPG i odgrywanie ról, ale moj angielski jest zbyt slaby wiec takie serwery u mnie odpadaja , problem mam taki ze jak zgine to powinno mi pojawic sie okienko (ikona) co chce zrobic "czekac na pomoc",lub "wskrzeszenie" lub ide do niebios jak to bylo w NWN1 po wykrwawieniu sie na smierc. Okno to sie nie pojawia nawet przeinstalowalem gre i stworzylem inna postac i nie pomaga i tylko ja mam na serwerze taki problem, czyzby wina patcha?? Serwer stoi w USA ale graja ludzie z europy tez, serwer nazywa sie Blacstone Keep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... niektóre serwery po prostu nie mają tego okienka bo w nich śmierć jest:
a)permanentna
b)trwa dopóki nikt cię nie wskrzesi.
c)nie pojawi się okienko dopóki się nie wykrwawisz (niektóre serwery mają zaimplementowaną zasadę z PnP, że -10 PŻ to dopiero śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachodzi możliwość, że to nie właściwe miejsce i ktoś mnie zaraz zjedzie, ale nic to... pytam:.

Jak wygląda sprawa z role playing na serwerach? Bo nie mogłem grać w żadną grę multi do tej pory ze względu na fakt, że moment w którym przeczytałem coś w stylu "lol, buff me and lc go exp on noobs:D" równał się zwykle momentowi wyłączenia gry.

Da się znaleźć serwer, na którym można naprawdę wczuć się w spoconego karła z mieczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 12:31, Kaen napisał:

Zachodzi możliwość, że to nie właściwe miejsce i ktoś mnie zaraz zjedzie, ale nic to... pytam:.

Jak wygląda sprawa z role playing na serwerach? Bo nie mogłem grać w żadną grę multi do tej
pory ze względu na fakt, że moment w którym przeczytałem coś w stylu "lol, buff me and lc go
exp on noobs:D" równał się zwykle momentowi wyłączenia gry.

Da się znaleźć serwer, na którym można naprawdę wczuć się w spoconego karła z mieczem?


Jasne, że tak. Wpadaj na serwer Aythor. Uwaga, musisz się zarejestrować na forum
i stamtąd pobrać plik .pwc. Są tam normalni GM-owie i generalnie fajni ludzie. Ostatnio
tam nie gram, bo mam sesję na uczelni. :P Zalecam też zapoznać się z zasadami zanim zaczniesz
grać, wybieranie niektórych atutów zostało zabronione, oraz zmieniono system craftingu.
Zalety:
a)Ciekawy, ładny świat
b)Wspaniałe sesje z DMem
c)Nie chodzi o zdobywanie doświadczenia a o odgrywanie ról
d)Świetne towarzystwo
Wadami serwera są:
a)Wymagana znajomość angielskiego (dla mnie nie jest to wielki problem ;))
b)Serwer jest często zalagowany
c)DMclient jest niestabilny (z winy Obsidianu) i często będzie Ci się wywalała gra. :(
d)Sesje z DMami odbywają się bardzo późno i często do godzin porannych,
bywa też, że DM zapomina dać doświadczenia, więc trzeba się upominać na forum, albo
dostać rekomendację (też na forum) od innego gracza. Jak by mnie ktoś mnie tam szukał
niech szuka niziołka, Pellrina. Jak chce może zostać magiem, który mnie zesłał na tę wyspę
za kradzież. ;PP

Adres:
http://www.aythor.org/forum.asp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:26, MetaL2 napisał:

ileż można czekać??


Powiem tylko, że odpowiedź" "długo", to optymistyczna wersja wydarzeń. Sam się domyśl pesymistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP.

Czy są jakieś wieści z frontu, tzn co z oficjalnym Patchem?
Będzie czy mamy w ogóle zapomnieć o tym że będzie oficjalny patch w najbliższym czasie.
Szczerze chłopaki, coś wiadomo w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy marudzili, ze nie ma patcha i grac nie można. CDP w końcu wydało własnego patcha 1.03 bo widać rzeczywiście ich Obsidian w balona zrobił.
Na tym patchu można normalnie grać, wiec nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha 1.04 mam pare zastrzezen
Nie moge zmienic nazwy przedmiotow po ich ulepszeniu (kursor za kilka sekund znika i nic nie da sie zrobic...)
Co to sa za jakies " /t " po kliknieciu PPM na bohaterach?
Nie dziala mi 1 na klawiaturze numerycznej do przewijania dialogow ... (ale za to inne dzialaja doskonale -.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz stracilem nadzieje, na to ze bez zmiany kompa pogra sie w NWN2... Bo za nim wyjdzie patch, to sprzet wymienie pewnie 3 razy juz ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:32, Kris_bla napisał:

Ja to juz stracilem nadzieje, na to ze bez zmiany kompa pogra sie w NWN2... Bo za nim wyjdzie
patch, to sprzet wymienie pewnie 3 razy juz ;-P


Patch jest w wersji 1.04 i obawiam się, że w kolejnych wersjach szybciej nie będzie. Tak więc jeżeli teraz Twój komp nie wyrabia = czas na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:45, Pan Maciek napisał:

Patch jest w wersji 1.04 i obawiam się, że w kolejnych wersjach szybciej nie będzie. Tak więc
jeżeli teraz Twój komp nie wyrabia = czas na zmiany.

Ale nie można liczyć tylko na patcha. Jeśli komp jest za słaby to choćby nie wiadomo jaki patch by wyszedł będzie się ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:45, Pan Maciek napisał:

Patch jest w wersji 1.04 i obawiam się, że w kolejnych wersjach szybciej nie będzie. Tak więc
jeżeli teraz Twój komp nie wyrabia = czas na zmiany.


Ano czas najwyzszy, niemniej jednak patch mial choc troche poprawiac wydajnosc, a mnie tymczasem gra sie gorzej i wlasciwie to nie da sie grac, a na 1.02 jeszcze jakos dawalo rade ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować