Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Właśnie dlatego zastanawiam się czy ma sens go umieszczać, lokalizacja właśnie stara się skontaktować z Obsidianem w tej kwestii, z tym, że nie wiadomo ile może potrwać złożenie poprawnego patcha 1,04 z naszymi tekstami. Nie chcielibyśmy także za bardzo ingerować w poprawki Obsidiana naszymi patchami.

Sądzę, że ewentualnie możemy wrzucić patcha na ftp dla osób którym bardziej zależy na Multi niż na kwestiach lokalizacyjnych. Natomiast resztę poprosić o trochę cierpliwości i czekanie na poprawionego przez Obsidiana patcha 1.04 hotfix ale tu muszę czekać na informacje z Lokalizacji, nie chciałbym gdybać i teoryzować.

Chyba, że macie inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:37, Akashi napisał:

Sądzę, że ewentualnie możemy wrzucić patcha na ftp dla osób którym bardziej zależy na Multi
niż na kwestiach lokalizacyjnych.


no jeszcze innym zalezy poprostu zeby bugow nie bylo a kwestie mieszania sie en/pl nie przeszkadzaja. imho to najlepsze rozwiazanie - przynajmniej bedziemy miec jakis wybór. bo sadzac z dotychczasowych kontaktow z obsidianem - to jeszcze z tydzien zajmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:37, Akashi napisał:

Chyba, że macie inne propozycje?



To ja zapytam tak:

Polskie materiały wysłaliście przed patchem 1.03, który w wersji PL nie powstał...
Czekaliście do 1.04, gdzie dostaliście Mastera, który pomimo 1.04 nie zawierał polskich materiałów.

Czy wówczas nie trzeba było Obsidianowi przypomnieć i wysłać Jeszcze Raz Polskie Materiały?????????

Teraz będziemy mieli 1.04+Hotfix dalej bez polskich materiałów, a od połowy grudnia do dzisiaj to już... Bez komentarza.

Dlatego uważam, że skoro Obsidian robi sobie łatki Ogólne i nie uwzględnia nowych Materiałów Lokalizacyjnych to Ten Podmiot, który był odpowiedzialny za Lokalizację powinien Sam zrobić Łatę Lokalizacyjną.

Problemem może jedynie być umowa - ale skoro mogliście lokalizować, to chyba możecie w lokalizację ingerować. Tym bardziej w momencie gdy Obsidian wyraźnie pokazuje, iż sprawy błędów lokalizacji nie traktuje poważnie.

A mój bohater dalej ma błąd w VoiceSet i dalej przy wyborze czasami gada, że "czar mu nie wypalił"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mogę czekać i tak przeszedłem już gre, kolejny raz zagram dopiero jak będzie wszystko cacy to optymistycznie patrząc może po patchu 1.09. A teraz interesuje mnie głównie multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakis luzny serwer nie typowo RPG i odgrywanie rol bo za slabo znam angielski zeby wczuwac sie w postac i pisac jakies podania zeby zagrac na serwerze. Niestety takich luznych serwerow nie ma jeszcze, chyba ze jakis przeoczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest...oficjalnego patcha jeszcze nie ma...grac na necie tez nie mozna bo wyszedl hotfix...normalnie paranoja...grube pieniadze wyrzucone w bloto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:57, NosferX napisał:

Super jest...oficjalnego patcha jeszcze nie ma...grac na necie tez nie mozna bo wyszedl hotfix...normalnie
paranoja...grube pieniadze wyrzucone w bloto!

a teraz zobacz na strone wczesniej - łata oficjalna jest juz w rekach cdp choc niekoniecznie taka jaka wszyscy by chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze... komedii ciag dalszy... przeciez to juz sie nawet smieszne przestalo robic... Ludzie, czy Wy i Oni to sa dwie duze firmy, czy dzieci w przedszkolu? Rece opadaja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście co poprawia ten "hotfix"? Kilka błędów w toolsecie, a nie w samej grze... :-/ To zaczyna zakrawać na fiksum dyrdum... Nie możemy pograć w praktycznie tą samą wersję gry, bo nie mamy poprawionych (o ile mnie pamięć nie myli) 3 punktów w toolsecie... A co do oficjalnego patcha, to powstrzymam się od komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:37, Akashi napisał:

Właśnie dlatego zastanawiam się czy ma sens go umieszczać, lokalizacja właśnie stara się skontaktować
z Obsidianem w tej kwestii, z tym, że nie wiadomo ile może potrwać złożenie poprawnego patcha
1,04 z naszymi tekstami. Nie chcielibyśmy także za bardzo ingerować w poprawki Obsidiana naszymi
patchami.

Sądzę, że ewentualnie możemy wrzucić patcha na ftp dla osób którym bardziej zależy na Multi
niż na kwestiach lokalizacyjnych. Natomiast resztę poprosić o trochę cierpliwości i czekanie
na poprawionego przez Obsidiana patcha 1.04 hotfix ale tu muszę czekać na informacje z Lokalizacji,
nie chciałbym gdybać i teoryzować.

Chyba, że macie inne propozycje?

Heh, no ja bym bardzo prosil o umieszczenie go na serverze. Jako zapalony multiplayerowiec nie zraze sie brakiem tlumaczenia w paru miejscach:)
No a gra juz przeinstalowana i teraz czekam juz tylko na patcha z hotfixem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:36, muchy-polatuchy napisał:

Trzymajcie mnie za jaja bo inaczej padne. Ktos tu leci w kloca. Trzeba wrocic do starych przyzwyczajen.
;)


Mamy po prostu nauczke na przyszlosc... lepiej wydac te 40zl wiecej i kupic wersje ENG i nie miec problemow ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje zaczac obstawiac:

Kiedy wyjdzie patch do PL wersji NWN2, ktory bedzie w miare na biezaco z EN patchem, bedzie zawieral zgloszone poprawki PL ver. only i... bedzie dzialal poprawnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:43, Kris_bla napisał:

> Trzymajcie mnie za jaja bo inaczej padne. Ktos tu leci w kloca. Trzeba wrocic do starych
przyzwyczajen.
> ;)

Mamy po prostu nauczke na przyszlosc... lepiej wydac te 40zl wiecej i kupic wersje ENG i nie
miec problemow ;-P

Wydałem 180 zł na wersje kolekcjonerską więc więcej niż na normalną wersje:)
Co do patcha...czekam...i czekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:43, NosferX napisał:

Wydałem 180 zł na wersje kolekcjonerską więc więcej niż na normalną wersje:)
Co do patcha...czekam...i czekam...:)


Heh, no to wspolczuje doglebnie :-/ Trzeba jednak Eng wersje kupowac, bo inaczej to sami widzicie co sie dzieje ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Akashi. Na serverze ftp jest tylko skrawek pliku,wiec jak bedziesz mial jutro z rana chwilke to prosilbym,zeby jeszcze raz wrzucic latke na server,bo teraz cos sie nie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę z innej beczki, jako żem z leksza pedant... Kiedy w profilu pojawi się normalny obrazek "Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska Lawful Good"? Bo już od ponad 2 miesięcy przygotowywujecie ten obrazek... :-/

PS: wiem, że to drobiazg, ale drażni moje oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować