Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 12:01, Mistic napisał:

Ściągnij od nowa za pomocą jakiegoś akceleratora, DAP chyba może się nadać.


Zapomniałem powiedzieć że ściągałem za pomocą FlashGet''a, ale spróbuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 04:58, Uzik napisał:

A ja mam pytanie trochę z innej beczki, jako żem z leksza pedant... Kiedy w profilu pojawi
się normalny obrazek "Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska Lawful Good"? Bo już od ponad
2 miesięcy przygotowywujecie ten obrazek... :-/

PS: wiem, że to drobiazg, ale drażni moje oko...


z ''Neverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska - Czarna'' to samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znowu zabawa w kotka i myszke to nie dziala to trzeba zmienic to przestawic to tu skopiowac a jak zrobisz to wszystko to wyjdzie patch 1.2-1.6 i zabawa zacznie sie od nowa ;/ a czy nie prosciej by bylo wydac cos raz a dobrze tak zeby trzeba bylo tylko kliknac wcisnac dalejpotem zakoncz odpalic gre i grac ?? No ale z tego co widze to sie nie da bo po co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 12:30, IRASS71 napisał:

Ja sciaglem przez flashget i jest OK gre masz w wersji 1.2? Ja Instalowalem gre od nowa

To ma być wersja 1.2 czy 1.02.809?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was:

Czy skoro już temat dotyczy raczej ogólnie łątek i patchy to mogę zmienić nazwę na bardziej ogólną???

Do ok.14:15 czekam na kilka głosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 13:36, RobeN napisał:

Pytanie do Was:

Czy skoro już temat dotyczy raczej ogólnie łątek i patchy to mogę zmienić nazwę na bardziej
ogólną???

Do ok.14:15 czekam na kilka głosów :D

ja proponuje poprostu
Neverwinter Nights 2 - Patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość z pola walki ... Obsidian powiedział, że ta poprawka jest wersją Beta i w najbliższych godzinach (choć ja sądzę, że dniach) otrzymamy już dopieszczonego patcha 1.04 :P

O szczegóły się nie pytajcie bo nie wiem :P Jak będzie patch dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:01, Akashi napisał:

Dobra wiadomość z pola walki ... Obsidian powiedział, że ta poprawka jest wersją Beta i w najbliższych
godzinach (choć ja sądzę, że dniach) otrzymamy już dopieszczonego patcha 1.04 :P

O szczegóły się nie pytajcie bo nie wiem :P Jak będzie patch dam znać.


No tak tylko jeśli w becie nie ma poprawek do PeeLki to ciężko liczyć, że pojawią się w ostatecznej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:01, Akashi napisał:

Dobra wiadomość z pola walki ... Obsidian powiedział, że ta poprawka jest wersją Beta i w najbliższych
godzinach (choć ja sądzę, że dniach) otrzymamy już dopieszczonego patcha 1.04 :P


Ja sadze, ze w miesiacach to trzeba liczyc ;-P

Dnia 14.02.2007 o 17:01, Akashi napisał:

O szczegóły się nie pytajcie bo nie wiem :P Jak będzie patch dam znać.


Jak zwykle... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie,... wersja ta którą domyślnie chcemy by była dostępna tylko poprzez autoupdate (tak jak jest z poprawkami w innych krajach) ma zawierać skorygowane już wszystkie teksty. Które miały być skorygowane od patcha 1.03

Tak więc patch który w chwili obecnej pobieracie jest wersją BETA, i tak jak wspominałem wcześniej została ona umieszczona dla osób którym bardzo zależało na trybie Multiplayer.

Co do Patcha Finalnego 1.04 z hotfix''em na razie nie mam, żadnych konkretnych informacji czy będzie on jednak dostępny poprzez autoupdate czy do pobrania z naszego ftp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pierdółka, ale możesz nam powiedzieć, czy ten mały obrazek w profilu gram.pl będzie poprawiony? Chodzi mi o ikonki obu edycji kolekcjonerskich NWN2 (LG i CE). To drobiazg, ale po ponad 2 miesiącach to naprawdę drażni oko... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:39, Akashi napisał:

Tak więc patch który w chwili obecnej pobieracie jest wersją BETA,


Akashi - Jak Ty to znosisz? Czy to Ciebie nie męczy? Z jednej strony Obsidian i Atari z drugiej gracze na forum. To zaczyna przypominać walkę z wiatrakami. I to słowo "BETA"! Nie masz wrażenia że na moim pudełku z NWN2PL EK, powinien być wielki znaczek z napisem "Profesjonalna wersja BETA PL" ? Tak sobie żartuję bo jestem w dobrym nastroju, a CDP chyba osiągnęło mistrzostwo w poprawkach typu beta. Za co i tak jestem wdzięczny! No pracuj, pracuj dalej, abyś mógł się spokojnie rano golić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:40, RobeN napisał:

> ^^ Dokładnie tak jak piszecie, nie wiem o co chodzi z tym AMD. Mam Athlon''a 64 3000+,
1GB
> Ram, Radka X800GTO (256Bit / 256MB) i gra pocina w 1024x768 na max i to przy łatce 1.02
:)

To ja nie wiem...
Mi ani na AthlonXP 2500+ ani na Athlon64 3500+ ani na Opteron 170 nic nie przycina...

Grę odpalam z pliku uruchomieniowego nwn2main_amdxp.exe


Pocina w sensie ze smiga ostro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować