Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 13:57, maggit napisał:

Chodzi o to żeby móc wykonywać rzuty podczas sesji z MG. ;)

Tyle to sie skapnalem :-) Natomiast nie jaram jeszcze do konca tricku z roznymi jezykami. Tzn. moj barbarzynca powinien niby znac jezyk Północy, ale w prawym gornym rogu jako jezyk wypowiedzi moge wybrac tylko "Common". Mam jakas taka językową kulkę w inventory :-) ale nie umiem jej użyć.

@kris_bla - wiesz co, serwer wyglada fajnie, mimo iz tworcy niezbyt dobrze umieja po angielsku. Zawsze widuje grupki graczy, chyba nie ma problemu z frekwencja. Tylko ja po prostu teraz nie mam zbyt duzo czasu na gre i malo o tym serwie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:36, Elwro napisał:

@kris_bla - wiesz co, serwer wyglada fajnie, mimo iz tworcy niezbyt dobrze umieja po angielsku.
Zawsze widuje grupki graczy, chyba nie ma problemu z frekwencja. Tylko ja po prostu teraz nie
mam zbyt duzo czasu na gre i malo o tym serwie wiem.


To to jest serwer z jakiego kraju? ;-) BTW I tak warto sprawdzic, chyba, ze sa lepsze jakies ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:52, Kris_bla napisał:

To to jest serwer z jakiego kraju?

Nie mam pojecia... Materialy historyczne etc sa po angielsku, ale dosc kiepsko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:59, Elwro napisał:

Nie mam pojecia... Materialy historyczne etc sa po angielsku, ale dosc kiepsko napisane.


Aha :-) A sa jakies inne serwy jeszcze darmowe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:11, Kris_bla napisał:

Aha :-) A sa jakies inne serwy jeszcze darmowe? :-)

Nie slyszalem o platnych :-) Serwerow sa dziesiatki, najlepiej po prostu obejrzec ich liste wewnatrz gry i szukac odpowiednich stron na necie. Kolacza mi sie jeszcze nazwy forgottenrealms.ca (chyba moga byc duze lagi) i Midgard''s Saga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:15, Elwro napisał:

Nie slyszalem o platnych :-) Serwerow sa dziesiatki, najlepiej po prostu obejrzec ich liste
wewnatrz gry i szukac odpowiednich stron na necie. Kolacza mi sie jeszcze nazwy forgottenrealms.ca
(chyba moga byc duze lagi) i Midgard''s Saga.


A czym Ty sie kierowales wybierajac ten serwer, a nie inny? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:16, Kris_bla napisał:

A czym Ty sie kierowales wybierajac ten serwer, a nie inny? ;-D

Tym, ze byl pierwszym, ktory mi zadzialal :-) Ale troche tu juz offtopujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:27, Elwro napisał:

Tym, ze byl pierwszym, ktory mi zadzialal :-) Ale troche tu juz offtopujemy.


Czemu? Hitfixy, oczekiwanie i wszelakie inne sprawy... taki jest topic ;-P m.in wiec mozemy ;-)

A czemu inne Ci nie dzialaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:37, Kris_bla napisał:

A czemu inne Ci nie dzialaly?

A jeden Pan Bog wie... "Wystapil blad" i wracamy do menu glownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 16:00, Elwro napisał:

A jeden Pan Bog wie... "Wystapil blad" i wracamy do menu glownego.


:-/ no to genialnie... a nie mialo to nic z patchami wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Mam pytanie ... Dlaczego kiedy chcem dokonać aktualizacji NWN 2 nic się nie dzieje ?? Zrobiłem wszystko według instrukcji, tak jak było napisane skopiowałem ściągnięty, SPAKOWANY plik to głównego katalogu, w którym znajduje się NWN 2. Po nacisnięciu w menu startowym przycisku "aktualizacja" nic się nie dzieje ... :(

Czy ktoś wie dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Semka!

mam pytanko czy warto wydac siano na newervintera 2 czy jest zkaszaniona?? np. z 1 bylem bardzo zadowolony z dodatku juz natomiast mniej i wacham sie czy kupic 2 czy zainwestowac w inna giere??
z gory pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie czegos, jesli ta gra jest tak sławna to czemu naliczylem na servach wszystkich okolo 140 ludzi nie więcej? I poryte jest to ze czeba scigac te moduly non stop! Jeszcze ani razu nie gralem bo tu sie zalogowac na strone tu sciagnac czeba znalezc ten moduł a tu hiszpanski serv ehh dziwne to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:20, Sector 001 napisał:

mam pytanko czy warto wydac siano na newervintera 2 czy jest zkaszaniona?? np. z 1 bylem bardzo
zadowolony z dodatku juz natomiast mniej i wacham sie czy kupic 2 czy zainwestowac w inna giere??


Ja zdecydowanie polecam tę grę - jest ona kontynuacją poprzedniczki na dobre i na złe, sposób rozgrywki jest niemal identyczny (nacisk położony na walkę) z tym, że doszło wiele nowych możliwości związanych np. z drużyną, doszły nowe klasy i podrasy (w końcu). Trochę mnie dziwi, że nie podobały Ci się dodatki (czy też piszesz tylko o jednym dodatku - Shadows of Undrentide? Bo wtedy ok, gra rozwija skrzydła dopiero po HotU) do jedynki, ale to tak na marginesie.

Niestety gra ma bardzo poważną wadę - kompletnie skaszaniony toolset (u mnie najzwyczajniej w świecie nie działa) - w porównaniu do jedynki to jest po prostu śmiech na sali, więc jeśli zamierzasz kupić grę dla możliwości budowania własnych modułów (jak robi bardzo wielu graczy), to wtedy możesz się rozczarować. W przeciwnym wypadku - bierz śmiało (jeśli masz sensownego kompa, bo wymagania niskie nie są)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...W przeciwnym wypadku - bierz śmiało (jeśli masz sensownego kompa, bo wymagania niskie nie są)!"

a sensowny komp to: ram min 1gb proc min 3ghz i grafa 256mb - 8 potokowa
i nie patrz na pudelko bo to klamstwa
szkoda ze nie mam kasy na modernizacje kompa bo bym sobie sprawdzil a podejrzewam ze po dolozeniu reki przez cdp do never 2 to i to nie pomoze :)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:25, ceSSar napisał:

a sensowny komp to: ram min 1gb proc min 3ghz i grafa 256mb - 8 potokowa
i nie patrz na pudelko bo to klamstwa


Procek - AMD 64 2 GHz; RAM - 512; Grafa - GF 6600 GE
Chodzi bez zarzutu na normalnych ustawieniach zwalniajać tylko trochę, jak za dużo wody jest w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie czegos, jesli ta gra jest tak sławna to czemu naliczylem na servach wszystkich okolo 140 ludzi nie więcej? I poryte jest to ze czeba scigac te moduly non stop! Jeszcze ani razu nie gralem bo tu sie zalogowac na strone tu sciagnac czeba znalezc ten moduł a tu hiszpanski serv ehh dziwne to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem NWN2 i zciekawości zaczełem se przegląndać pliki. Dłuszą uwage moją zwrucił Data/VO.zip oprucz tego że była to dość ciekawa zawartość to zauważyłem że wszystkie rozmowy zą zapisane w wav. ale pare jest w mp3. i zastanawiam sie czy NWN2 obsługuje te dialogi (najwiencej mp3 jest w odglosach walk kobiet gl_frmale*****.mp3).
ps. najbardziej spodobał mi się gl_sand_0106.wav ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:20, Sector 001 napisał:

Semka!

mam pytanko czy warto wydac siano na newervintera 2 czy jest zkaszaniona?? np. z 1 bylem bardzo
zadowolony z dodatku juz natomiast mniej i wacham sie czy kupic 2 czy zainwestowac w inna giere??
z gory pozdrawiam

Najpierw "ręcznie" musisz ściagnąć wersję 1.05 aktualizatora i dopiero majac go zainstalowanego zadziała Ci aktualizacja.

Aktualizator masz tu : ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/inne/neverwinter_nights_2_pl_updater_105.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować