Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Na oficjalnej stronie gram.pl pojawila sie taka informacja

Nieoficjalne poprawki do gry - 2007-02-01 03:52:37

NWN2 PL FIX-AUDIO (Pobierz)

Usuwa problemy z brakującymi głosami i synchronizacją dźwięku. Dodaje brakujące sample w polskiej wersji gry i inkantacje.

Czy ktos to instalowal?U mnie po instalce nadal brakuje glosow u NPC w miastach,a w czasie cutscenek bywaja same napisy,tak jak wczesniej.
Czy trzeba zaczac gre od nowa,zeby ta poprawka zadzialalka?Czy jakos sie ja uruchamia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:26, siatix napisał:

NWN2 PL FIX-AUDIO (Pobierz) [...]
Czy trzeba zaczac gre od nowa,zeby ta poprawka zadzialalka?Czy jakos sie ja uruchamia???

Jeżeli wypakowało Ci stado plików o rozszerzeniu wav do folderu override w folderze gry Neverwinter Nights 2 (Uwaga. Istnieje jeszcze folder override w Moje Dokumenty\Neverwinter Nights 2 - to nie ten), to powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 07:33, KOOBON napisał:

Mam pytanie. Czy do polskiej wersji wyjdą patche wspierane przez Obsidian

Do tej gry na pewno wyjdą patche oficjalne, ściągane przez aktualizatora w grze i naprawiające wszystkie błędy zarówno techniczne gry, błedy kampanii oraz ewentualne błędy polonizacji. Problem w tym, że nie wiadomo kiedy.

Dnia 02.02.2007 o 07:33, KOOBON napisał:

jestem na produkcję CDProjektu?
A ja, głupi, opyliłem wersję angielską.

Wersja angielska ma w tej chwili te same błędy pomijając lokalizację. Tak więc ominąłbyś tylko ostatnią kategorię błędów z tego co wymieniłem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie.
u mnie to samo.
wrzuciłem w override (dla pewności najpierw w jeden, potem w drugi ;)
i to samo mam. NPC nadal tylko ''piszą''. moze to nei dotyczy wszystkich npc .. ;)
nie wiem.
slipcio..? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dotyczy wszystkich NPCów...

"nie widze żadnych zmian" ??? Nic dziwnego, bo je się słyszy... a zresztą, jeśli ma się ORYGINAŁ NWN2 PL to instalator (ten z głównej strony, http://neverwinter2.gram.pl/) sam odnajduje ścieżkę instalacyjna i wrzuca pliki w odpowiednie miejsce.

A jak usłyszeć zmiany? Przejdź grę i jeśli nie uświadczysz nigdzie braku głosu (przy wyowiadanej kwestii), a żaden stworek czy NPC nie będzie mówił zbyt piskliwym głosem, czy też Ammie będzie miała głos damski, a Bevil nie straci żadnego czaru, to oznacza, to że łatka w pełni działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba poczekac na latke lokalizacyjna (jesli takowa wyjdzie). Znowu znalazlem kilka niemych kwestii. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 11:16, Mario Falcon napisał:

Co do wydajności mój sprzęcik jest nienajgorszy : Athlon 3200 x64, 1GB ram w dualu 400Mhz,
GeForce 7600GT.
Po zainstalowaniu łatki 1.04 mam slajdshow. Wszystko na maxa. Jak wyłącze cienie na niskie
to gra chodzi płynnie, żeby było ciekawiej w rozdziałce 1680x1050. sterowniki mam 93.71. Więc
jak komuś nie zależy na wyskokich cieniach to niech se wyłączy i naprawdę pomaga, a bez wyskokich
cieni naprawdę da się żyć.

Ja zrobilem dokładnie to samo , czyli detale na max. a cienie dalem na najniższą pozycje (2 pozycja -sa ale najniższe).To naprawde dużo daje w kwesti wydajności , kamera i mysz się ustabilizowała, ogólnie płynność gry jest poprawna,mozna grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dobry jest ten patch :D teraz moj bohater nie skrzypi jak Lisz po tracheotomii tylko podczas rzucania błyskawicy rzuca "Sekundo Sałatka" czy cos takiego :) bardzo polubiłem ten czar :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:12, Veilaine napisał:

Wyskakują błędy przy instalacji patcha. Screeny poniżej.


Mam ten sam problem - czy można temu jakoś zaradzić?
Dodam, że na wszystkich partycjach mam po kilkadziesiąt GB wolnego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:39, drapichrust7 napisał:

> Wyskakują błędy przy instalacji patcha. Screeny poniżej.

Mam ten sam problem - czy można temu jakoś zaradzić?
Dodam, że na wszystkich partycjach mam po kilkadziesiąt GB wolnego miejsca


spróbuj wyłączyć antywirusa i firewalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:39, drapichrust7 napisał:

> Wyskakują błędy przy instalacji patcha. Screeny poniżej.

Mam ten sam problem - czy można temu jakoś zaradzić?
Dodam, że na wszystkich partycjach mam po kilkadziesiąt GB wolnego miejsca


spróbuj wyłączyć antywirusa i firewalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, udało mi się zainstalować.
Dla osób zainteresowanych - przy instalacji patcha lepiej ustawić swapa w stan domyślny sterowany przez Windows.
Inaczej wyskakują błedy podczas instalacji.

Co do samego patcha to fajnie że dodali AA - nareszcie gra jakoś wygląda.
Niestety nie zarejestrowałem żadnej poprawy wydajności.

Na Athlon 3500+ @ 2,4 GHz, Gf 7900 GTO @ GTX i 2 GB PDP LLK 667 MHZ @ 800 MHz, wszystko na maksa (mapy cieni na wartości środkowe) i 1280x1024. Gra chodzi płynie, ale czasem spada poniżej 25 FPS na ulicach Newerwinter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:04, slipcio napisał:

NWN2 PL FIX-AUDIO

Usowa WSZYSTKIE nieme kwestie!
Jedynym warunkiem jest instalacja jego ostatniej/finalnej wersji:

http://www.bestsharing.com/files/CapJJr217325/NWN2PL_FIX-AUDIO.rar.html

Rozpakowal ktos to archiwum??Ja juz dwa razy sciagalem i za kazdym razem blad CRC.Moze to ktos wrzucic na rapida lub inny serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:04, slipcio napisał:

NWN2 PL FIX-AUDIO

Usowa WSZYSTKIE nieme kwestie!


mhm..czy to tyczy sie tez kwestii ''mieszkanca neverwinter'' jednego z drugim i trzecią na dokładkę ;)?
czyli - juz kiedys o to pytalem. i dowiedzialem sie ze nie wszyscy NPC mają głos.. a teraz widzęWSZYSTKIE kwestie.. czy chodzi TYLKO o kwestie dialogowe typu ''filmiki'' itp czy o npc tez :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że CDP nie odpisuje. Szkoda. Bp teraz to ja już nie wiem na czym stanęła sprawa pomiędzy CDP a Obsidian, w końcu to oni wydadzą poprawnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenie klienta (mojego) to skandal. Jeżeli dostaliśmy nie pełnowartościowy towar (a tak jest) to powinniśmy także dostać zwrot części kosztów. To jest sprawa, którą powinien zająć się Rzecznik Praw Konsumenta. Co nas interesują problemy CDP i Obsidian, zapłaciliśmy 100% ceny i w świetle prawa powinniśmy otrzymać towar za który zapłaciliśmy, tym czasem jak jest każdy widzi. MINUS dla CDP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować