Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 - dzień trzeci

55 postów w tym temacie

Mam pytanie troche nie na temat. Niedawno mi przyszła edycja kolekcjonerska i nie wiem skąd mam wziąść najnowszego patcha, bo podobno sporo rzeczy poprawia, a jak daje automatyczną aktualizacje to wyskakuje błąd i pisze żebym zainstalował "critical rebuild" czy jakoś tak. KTOŚ WIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, tamte gry miały to "coś"... Pamiętam czasy serii EoB, Menzoberranzan, DM, Arena itd. Gry wzbudzały wielkie emocje, chociaż nie stały za nimi takie wielkie pieniądze i kampanie marketingowe jak teraz. Jeśli ktoś chciałby w nie zgrać, to wiele klasycznych tytułów z pierwszej połowy lat 90.jest dostępnych na tronach traktujących o starych grach czy abaddonware...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 23:14, MarcinRob napisał:

Pytanko: Kto z Was pamięta takie gry jak:
Eye of The Beholder
Menzoberanzan
Lands of Lore


JA osobiście w nie nie grałem tak jak to napisałem wyżej ale wiele o nich słyszałem i bardzo chciałbym w nie zagra.
Może zna ktoś stonkę skąd można je LEGALNIE I BEZPŁATNIE pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byl Pan kurier... powiedzialem mu zeby spadala z edycja kolekcjonerska NWN2 do siedziby CDP, i zeby sobie oni ją tam zapakowali... z krotkiej rozmowy ktora przeprowadzilem z nim dowiedzialem sie, ze nie jestem jedyna osoba ktora tak postapila...

Przy okazji... jesli chcielibyscie zainstalwoac Patch 1.03 na PL wersje NWN2 to zapraszam pod ten adres:
http://kotor2.pl/news.php?id=638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka (EK LG) nie wyszła nawet z magazynu :/ A miała być dostarczona dzisiaj ... tak zapewnialo CDP i ekipa gram.pl i co ? Pewnie bedą składac na Masterlink, a moim zdaniem poprostu to ich wina. Po pierwsze Masterlink jest kiepską firma kurierską. Po drugie, mogli spisać stosowną umowę na dostarczenie tych paczek w termine, w której byłaby jakas kara za nie dostarczenie w danym dniu. To by w końcu nauczyło Masterlink solidności. Szkoda że juz zapłaciłem :/ Dzisiaj byłem w Empik`u i widziałem Edycje Kolekcjonerskie, stały sobie na półkach... eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Duzo bylo pisane o tym jak z 2 dni przed premiera zrobilo sie opoznienie pre- orderu na dzien po premierze...
Wstyd to malo powiedziane.

Chcialem poruszyc kwestie dostawy kurierskiej.
Przesylka wczoraj wieczorem wyszla z Warszawy, dzis dostarczono o 8.07 do centrali w Katowicach, o 10.51 wydano kurierowi.
O godz 12.45 zadzwonilem do Masterlinka z pytaniem o godzine dostarczenia - otrzymalem zapewnienie "w okolicy godziny 15".
Niestety ani o 15 ani o 17 nikt sie nie pojawil - sprawdzilem na stronie masterlinka - okazuje sie ze przesylke zwrocono do sortowni o godz 17. Nikt nie poninformowal mnie nawet o tym ze kurier "zlamal noge i nie dojedzie" "ze uderzyl w niego meteroyt" czy jakas inna bujda na resorach.

Najbardziej WKUR... mnie to ze od Katowickiej centrali Masterlinka mam 5 min jazdy samochodem.

Podsumowanie
1. stracona sobota w oczekiwaniu na kuriera
2. gre otrzymam moze w poniedzialek... jak na obiecane 2 dni przed premiera to delikatna roznica.
3. Gram.pl i Masterlink - PRAWIE jak uczciwe, rzetelne firmy dbajace o renome i klienta :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze 2 post pod rzad.

Wszystkim majacym podobny problem z dostawa proponuje zlozyc reklamacje w Masterlinku.
Pewie i tak beda to mieli gleboko w d.. ale zawsze zostaje jakis slad w dokumentacji.
Jesli maja w firmie jakis system autodestrukcji zwany ISO to bedzie sie mozna przekonac jak dziala.

http://www.masterlink.pl/reklamacja.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiescilem ten komentarz przy recenzji gry ale tam pewnie nie przejdzie cenzury :/

Dalem tutaj bo zauwazylem ze wiekszosc ludzi udziela sie tutaj - czasem nawet ktos z gram.pl odpowie.
Forum nie przegladam niestety.

Moze gram.pl da na glowna strone linka - "ksiazka skarg i zazalen" ??

Mozna to nazwac desperacja - ja to nazywam brzydkim slowem zaczynajacym sie na WK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi ogolnie o nieumieszczanie tego na forum, mowie tylko o tym watku :-) Dyskusja toczy sie glownie o historii NWN. A propozucje zlozenia zazalenia najlepiej zlozyc tam, w temacie do ktorego linka podalem :-)
Zycze powodzenia w walce z ML ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arturoruba
To dziwne bo u mnie wszystko swietnie dziala, a testowale mna 4 komputerach z tą samą PL wersją gry... ale co mnie to ze ci nie dziala? Twoj problem, jednym dziala, innym nie... wszystko zalezy od inteligencji uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:22, Sir Jedi napisał:

JA osobiście w nie nie grałem tak jak to napisałem wyżej ale wiele o nich słyszałem i bardzo
chciałbym w nie zagra.
Może zna ktoś stonkę skąd można je LEGALNIE I BEZPŁATNIE pobrać?


Ja osobiście polecam tą stronę. W razie gdyby ktoś miał problem z dostaniem jakiejś starej gry można by założyć osobny wątek. Tak można by takie rzeczy konsultować. Ja sam mam jakieś 2-3 GB starych gier... i za mało czasu żeby w nie wszystkie pograć. Ale przyznam, że to były naprawdę piękne czasy. Wtedy w tego typu grach najważniejsza była fabuła. Co tam grafika. dźwięk. Można się było bez tego obejść, ważne żeby gra zachwyciła swoją historią. Pamięta ktoś jeszcze takiego Hobbita??? Praktycznie czysta tekstówka, ale w niczym to nie przeszkadzało.
http://www.the-underdogs.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować