Zaloguj się, aby obserwować  
Killer_88

Guns n Roses

95 postów w tym temacie


Hehe kiedyś słuchałem gunsów. To naprawdę kawał dobrego rocka, ah te stare czasy, a kawałek z Terminatora pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 17:46, Killer_88 napisał:

Jedna z najlepszych kapel rockowych na swiecie piszczcie pytajcie sie postaram sie odpowiedziec
albo pogadamy sobie o swietnym zespole

Hej ziomek ja moge z chcecia pogadac o tym wpsaniłym zespole którego wiele osób nawet nie docenia:(:(Dla mnei ta kapela jest od dawna na pierwszym miejscu i nie zmieniaja tego żadne fakty ani newsy na temat Axl''a i jego kłotni z pozostałymi o kase,prawa do textó itd.Maja tak wspaniałę hity że sa one na kazda chwile w zyciu np.Don''t Cry -gdy sie smucisz,Estranged -gdy sie zakochasz:):),It''s so easy -gdy napawa cie sila i szczecscie i to smao z Welcome to the jungle:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 17:46, Killer_88 napisał:

Jedna z najlepszych kapel rockowych na swiecie piszczcie pytajcie sie postaram sie odpowiedziec
albo pogadamy sobie o swietnym zespole


Zespół całkiem, całkiem jak dla mnie i lubię ich piosenka "Welcome to the Jungle", ale zastanawiałem sie kiedyś czy to Rock czy Rock n Roll ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 15:08, Vaxinar napisał:

Zespół całkiem, całkiem jak dla mnie i lubię ich piosenka "Welcome to the Jungle", ale zastanawiałem
sie kiedyś czy to Rock czy Rock n Roll ?


Z tego, co ja się orientuję, to jaet hard rock.
A zespół jest wg mnie jest bardzo dobry, świetne piosenki, wspaniałe solówki na gitarze, jeden z najlepszych zespołów jakie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 16:00, Giercomaniack napisał:

> Zespół całkiem, całkiem jak dla mnie i lubię ich piosenka "Welcome to the Jungle", ale
zastanawiałem
> sie kiedyś czy to Rock czy Rock n Roll ?

Z tego, co ja się orientuję, to jaet hard rock.
A zespół jest wg mnie jest bardzo dobry, świetne piosenki, wspaniałe solówki na gitarze, jeden
z najlepszych zespołów jakie znam.

Dobrze gadacie:):):):):)::)::::)hehe Zreszta to jest najlepsza kapela jak dla mnei:)!!!Ołł YYeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę. Właśnie chciałem założyć taki temat, ale zauważyłem, że już jest. Tylko dlaczego jest w nim 8 postów i "wygasł" w środku stycznia!?!? Jak można przestać pisać o jednym z najlepszych zespołów na świecie!? Chyba nadszedł czas na odnowienie tematu. :P
Według mnie Guns''n''Roses to najlepszy zespół rockowy. Dla mnie każda ich piosenka to świetny hit. Do moich ulubionych należą: "November Rain", "Sweet Child O'' Mine", "Welcome to the Jungle", "Estranged", "Don''t Cry", "You Could Be Mine", "Paradise City" i "Knockin'' On Heaven''s Door". To chyba wszystko. :)
Ludzie! Zacznijcie pisać w tym temacie! Przecież to niemożliwe, że nikt na forum nie słucha Gunsów!

PS
Czy wiecie, kiedy ma wyjść nowa płyta Gunsów - Chinese Democracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gunsami to jest jeden zasadniczy problem, a moze nawet i 2. Pierwszy to koncerty - rany, wg mnie tragedia - jakies takie niefajne poprostu, a Use Your Illusion to szczyt. Slash (kiedy gral w GnR) jakby tracil umiejetnosc "wioslowania" przez co jego solowki staja sie jakby nieczytelne w stosunku do utworow studyjnych ;) Druga sprawa to to, ze nagrali chyba prawie tyle samo wlasnych kawalkow co coverow... Mnie ten drugi fakt akurat razi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pierwszy to koncerty - rany, wg mnie tragedia - jakies takie niefajne poprostu, a Use Your Illusion to szczyt.
Ja niestety nie miałem okazji być na żadnym koncercie Gunsów, więc nie wiem, jak na nich jest. :) Żadnych płyt z nagranymi koncertami też nie mam. :(
>Druga sprawa to to, ze nagrali chyba prawie tyle samo wlasnych kawalkow co coverow... Mnie ten drugi fakt >akurat razi ;)
A mi to akurat nie przeszkadza. :P Mi zależy tylko na tym, żeby piosenka była dobra. :) A według mnie każda piosenka Guns''n''Roses jest świetna. :) Ale są takie zespoły, które śpiewają tylko covery, których też nie lubię. Chociaż dużo zależy od wykonania piosenki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:04, matiz123 napisał:

Ja niestety nie miałem okazji być na żadnym koncercie Gunsów, więc nie wiem, jak na nich jest.
:) Żadnych płyt z nagranymi koncertami też nie mam. :(


Mozna nabyc w sklepie owe koncerty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to wiem. :P Ale jak na razie z kasą jest kiepsko. :/ Jak będę miał, to na pewno kiedyś sobie kupię jakis koncercik. :) Mógłby mi ktoś może jakiś polecić? :P
BTW: mój kumpel był na koncercie gunsów w Warszawie i mówił, że było super. :) Żałuję, że nie pojechałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:42, matiz123 napisał:

No ja to wiem. :P Ale jak na razie z kasą jest kiepsko. :/ Jak będę miał, to na pewno kiedyś
sobie kupię jakis koncercik. :) Mógłby mi ktoś może jakiś polecić? :P
BTW: mój kumpel był na koncercie gunsów w Warszawie i mówił, że było super. :) Żałuję, że nie
pojechałem :(


Widzisz to zalezy jak na to patrzec. Gunsi to dla mnie Axl, Slesh i reszta ferajny (co nie oznacza, ze musze ich lubiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Guns ''d'' Roses. xD. Bardzo podobna muzyke ma Cramberis. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Ale wracaj do GUNS, graja swiatna muze. Bilety na ich koncerty osiagaja chore sumy. Po prostu ten zesol wymiata. Pozdr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:42, matiz123 napisał:

No ja to wiem. :P Ale jak na razie z kasą jest kiepsko. :/ Jak będę miał, to na pewno kiedyś
sobie kupię jakis koncercik. :) Mógłby mi ktoś może jakiś polecić? :P
BTW: mój kumpel był na koncercie gunsów w Warszawie i mówił, że było super. :) Żałuję, że nie
pojechałem :(

Jest fajny koncercik DVD "Use Your Illusion" w Tokyo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są całkiem niezłe ceny. Poszukam może jeszcze w jakichś sklepach internetowych. Jak znajdę jakąś dobrą cenę, to może się skusze. :P
Jaka jest wasza ulubiona piosenka Gunsów? ;) Dla mnie wybór jest bardzo trudny. :) Chyba najbardziej podoba mi się "Don''t Cry", a później "November Rain" i "Knockin'' On Heaven''s Door". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:16, matiz123 napisał:

Na Allegro są całkiem niezłe ceny. Poszukam może jeszcze w jakichś sklepach internetowych.
Jak znajdę jakąś dobrą cenę, to może się skusze. :P
Jaka jest wasza ulubiona piosenka Gunsów? ;) Dla mnie wybór jest bardzo trudny. :) Chyba najbardziej
podoba mi się "Don''t Cry", a później "November Rain" i "Knockin'' On Heaven''s Door". :P

Ja już pisałem. Bezkompromisowo "Garden of Eden" a "knock''n..." to piosenka Boba dylana tylko przez nich obroniona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować