Zaloguj się, aby obserwować  
Killer_88

Guns n Roses

95 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 17:06, przemcio256 napisał:

tak... a gruba ta książeczka? a w jakiej cenie? (nutka sarkazmu = on)


Tak, gruba książeczka z tekstami i tym wszystkim. Cena to około 35 zł. Universal (czy kto tam) zdecydował, że wyda u nas PEŁNĄ, NORMALNĄ edycję w Polskiej Cenie. "+" dla nich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:12, CzarnyPan napisał:

> tak... a gruba ta książeczka? a w jakiej cenie? (nutka sarkazmu = on)

Tak, gruba książeczka z tekstami i tym wszystkim. Cena to około 35 zł. Universal (czy
kto tam) zdecydował, że wyda u nas PEŁNĄ, NORMALNĄ edycję w Polskiej Cenie. "+" dla nich
;]


Heh, gdyby wydawali tak wszystkie płyty, byłbym bardzo szczęśliwy, ale niestety - przemysł fonograficzny w Polsce to totalna klapa.

Co do G''n''R, znam tylko jeden utwór i chyba nie poznam więcej, bo nie mój styl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:37, przemcio256 napisał:

spx... dobrze, że nie przepłaciłem...


Heh, a ile dałeś i gdzie kupowałeś ? Ja kupowałem w Niemczech i niestety przepłaciłem, ale nie żałuję ;]

A co do Buckethead''a - Po jego odejściu sam Axl potwierdził, że jego partie gitarowe zostaną na płycie. Mnie to cieszy, bo Bucket jest dla mnie b. dobrym gitarzystą. Ciekawe jak to będzie trasie, która ma się odbyć już na początku przyszłego roku - zatrudnią kogoś innego/zostawią skład taki jaki jest/a może wezmą Bucket''a z powrotem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupowałem na allegro...
fajnie by było, gdyby Bucket był na tej trasie, a nawet grał z GNR nadal... może nie jest Slashem ale jednak nie jest taki pusty jak inni gitarzyści... psuty znaczy, że niczym nie wyróżniający się, oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:06, przemcio256 napisał:

tak... a gruba ta książeczka? a w jakiej cenie? (nutka sarkazmu = on)

A w cenie 28,90 + koszta przesyłki, taniocha, nie?

Spoiler

Kiepski ten Twój sarkazm był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Mógłby ktoś polecić jakieś książki o historii GnR lubi ich członków (Axel/Slash)? Ale autoryzowane... nie chciałbym czytać bzdetów nie mających za dużo z prawdy ;P. Widziałem autobiografię Slasha ale po angielsku... A mój angielski jest bardzo słaby, więc raczej inna niż polska wersja językowa odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:27, rogoz94 napisał:

ma ktoś taby do Sweet child o''mine? ^^

Ja polecam stronkę farhatguitar.com - znajdziesz tam między innymi taby do Sweet child''a, sam się z nich uczyłem. Gość jest jakimś profesorem, ma swój własny zespół i jak narazie jego taby są najbardziej odpowiadające oryginalnym utworom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować