Zaloguj się, aby obserwować  
mordim3r

Neverwinter Nights 2 - skarga na Masterlink - proszę o interwencję

84 postów w tym temacie

Niespodziewanka moi mili - 1 11,12,06 17-19 09/12/2006 12:57:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia WA1 - zabije tą laskę z ML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to ja coś dodam :
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 13:16:14 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 10:09:50 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:21:31 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:38:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:32:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Hmm telefonu nie miałem żadnego to raz a dwa to jakim cuden centrala w krakowie ma 1 osobe ? LOL ? bo Pan kurier do którego dzwoniłem twierdzi ze jest sam w terenie i nie może na centrali nic sprawdzić WIEC GRATULUJE
CD PROJEKTOWI FIRMY KURIERSKIEJ !
Ciekawe jest także to że nikt nie nagrał się na sekretarkę więc nie ma opcji aby dzwonili i mieszkając 10 km od Krakowa kurier nie mógł trafić ? bo bez jaj a jak dzwoniłem to UWAGA była 14:2 ?! JUZ ZAMKNIETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka. Na stronie ML jest napisane, że moja paczka trafiła z Warszawy do sortowni w Poznaniu i jeszcze w dodatku dzisiaj o 9:30 nastąpiła "nieudana próba doręczenia". Może nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mieszkam w... Łodzi.
Mam nadzieję, iż paczka kiedyś dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może CDP specjalnie tak zrobił, żeby Ci co mieli WPLN nie płacili 40zł mniej, tylko kupili w sklepie za normalną cenę? W moim przypadku udało im się... Już jestem na 100% pewien, że za jakieś 30 minut pojadę do sklepu z kasą w kieszeni, po NWN2 EK LG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:21, Mistic napisał:

Coz, oplacilem kilka paczek po 40 wpln, czyli mam prawie 200 wpln mniej i kazda doszla 20 minut
po odebraniu przez kuriera...


To masz szczęscie. Moją paczke kurier odebrał o 10:00 i do tej pory czekam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink ma często wpadki pracują tam chyba jakieś łamagi,raz mi przysłali rozgniecione pudelko (naszczęś cie plytki nie)Wyslalem maila do CDP i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:24, Miśkov napisał:

> Coz, oplacilem kilka paczek po 40 wpln, czyli mam prawie 200 wpln mniej i kazda doszla
20 minut
> po odebraniu przez kuriera...

To masz szczęscie. Moją paczke kurier odebrał o 10:00 i do tej pory czekam. :(


A moja o 9:18... przebijam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje jedyne problemy z Masterem to:
- w grudniu ''05 chamski kurier, dwie paczki przywiozl i wiecej go nie widzialem :P (ale byl punktualny)
- wylamany zawias w pudelko z Kuznia Przeznaczenia

Innych wpadek nie bylo i z reka na sercu musze przyznac ze nie mialem z nimi problemow, ani ze Stolica, ani GLS ani z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:27, Thanlis napisał:

> > Coz, oplacilem kilka paczek po 40 wpln, czyli mam prawie 200 wpln mniej i kazda doszla

> 20 minut
> > po odebraniu przez kuriera...
>
> To masz szczęscie. Moją paczke kurier odebrał o 10:00 i do tej pory czekam. :(

A moja o 9:18... przebijam xD


Czyli obgryzasz paznokcie o 42 minuty dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:29, Mistic napisał:

Moje jedyne problemy z Masterem to:
- w grudniu ''05 chamski kurier, dwie paczki przywiozl i wiecej go nie widzialem :P (ale byl
punktualny)
- wylamany zawias w pudelko z Kuznia Przeznaczenia

Innych wpadek nie bylo i z reka na sercu musze przyznac ze nie mialem z nimi problemow, ani
ze Stolica, ani GLS ani z innymi.

To jesteś szczęśliwym człowiekiem :) W poprzedniej pracy DHL rozwalił nam ploter za 40 tys. i nie widział problemu, a w obecnej mieliśmy doświadczenie już chyba z każdą z firm kurierskich i w każdej coś nie poszło jak trzeba, a jedyny UPS zachował się jak należy i godnie przyjął reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie zauwazyc chyba ze juz ludzie maja to wszystko w dupie bo do ML nawet sie da normalnie zadzwonic bez tej dennej muzyczki xD Ale kurier i tak ma mnie w dupie poki co... dokladnie teraz nie odbiera telefonu... ehhhh ;(
Profesjonalizm ML jest taki ze chyba 5 letnie dziecko juz lepiej by sie tym zajelo... dowiedzialem sie ze kurier ma wylaczony telefon (pewnie tez ma wszystko w dupie) a baba z informacji nawet nie wie do ktorej on pracuje... zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie z infolinii mają za zadanie nie dopuścić Cię do kierownika i nie udzielić żadnej informacji :) Taki nowy polski schemat obsługi klienta :) Z doświadczenia Ci to mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



1 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 07:35:21 Przesyłka wchodząca do sortowni GOW
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:41:04 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:41:13 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


Z sortowni jest 10 minut drogi dla kuriera do mnie i sobie tak czekam kur..... mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już w komentarzach pisałem nie mam zamiaru przyjmować paczki (bo zawinił zarówno ML jak i CDP który wybrał takiego a nie innego dostawce oraz wysłał paczki dopiero w piątek) ale wpadłem na przechytry plan jak sobie trochę użyć na kurierze (tak wiem że on najmniej jest winny ale co mi tam)

Jako że mieszkam 30km od warszawy więc trochę się do mnie jedzie, oczywiście w poniedziałek raczej nie będzie mnie w domu w terminie dostawy więc kurier zostawi awizo i pojedzie sobie dalej. Ja po powrocie do domu kontaktuje się z nim, poproszę o ponowne przyjechanie po 18 po czym z perfidnie odmówię przyjęcia paczki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:48, Goatus napisał:

Jak już w komentarzach pisałem nie mam zamiaru przyjmować paczki (bo zawinił zarówno ML jak
i CDP który wybrał takiego a nie innego dostawce oraz wysłał paczki dopiero w piątek) ale wpadłem
na przechytry plan jak sobie trochę użyć na kurierze (tak wiem że on najmniej jest winny ale
co mi tam)

Jako że mieszkam 30km od warszawy więc trochę się do mnie jedzie, oczywiście w poniedziałek
raczej nie będzie mnie w domu w terminie dostawy więc kurier zostawi awizo i pojedzie sobie
dalej. Ja po powrocie do domu kontaktuje się z nim, poproszę o ponowne przyjechanie po 18
po czym z perfidnie odmówię przyjęcia paczki xD


HE HE dobrze im tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:48, Goatus napisał:

Jak już w komentarzach pisałem nie mam zamiaru przyjmować paczki (bo zawinił zarówno ML jak
i CDP który wybrał takiego a nie innego dostawce oraz wysłał paczki dopiero w piątek) ale wpadłem
na przechytry plan jak sobie trochę użyć na kurierze (tak wiem że on najmniej jest winny ale
co mi tam)

Jako że mieszkam 30km od warszawy więc trochę się do mnie jedzie, oczywiście w poniedziałek
raczej nie będzie mnie w domu w terminie dostawy więc kurier zostawi awizo i pojedzie sobie
dalej. Ja po powrocie do domu kontaktuje się z nim, poproszę o ponowne przyjechanie po 18
po czym z perfidnie odmówię przyjęcia paczki xD


CDP wybrał tą firmę, która obsługę kurierską zrealizuje najtaniej - to akurat logiczne - także nie wieszałbym na nich psów, zwłaszcza, że istnieje usługa, która zmusza kuriera do doręczenia przesyłki w sobotę.

Moim zdaniem powinieneś odebrać paczkę - to sobie robisz większą krzywdę - NWN2 wart jest każdego poświęcenia - nawet własnej, wybujałej dumy :) No i jeżdżenia po paniach z infolinii ML :)

Swoją drogą CDP mógł się zdecydować na usługę City Express i dla mieszkańców Wawy paczki byłyby w 2 godziny po ich odebraniu z Piaseczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować