Zaloguj się, aby obserwować  
mordim3r

Neverwinter Nights 2 - skarga na Masterlink - proszę o interwencję

84 postów w tym temacie

No i nie ma to jak caly dzien oczekiwania w domu w oczekiwaniu na paczuszke ... jezeli jej nie bedzie do 20 to jade do sklepu i sram na cdp i ml :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:28, Thanlis napisał:

No i nie ma to jak caly dzien oczekiwania w domu w oczekiwaniu na paczuszke ... jezeli jej
nie bedzie do 20 to jade do sklepu i sram na cdp i ml :) pozdrawiam


Dostaniesz paczkę dopiero w poniedzialek ... ML pracują tylko do 14 ; x więc ruszaj do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:55, Bewolf napisał:

CDP wybrał tą firmę, która obsługę kurierską zrealizuje najtaniej - to akurat logiczne - także
nie wieszałbym na nich psów, zwłaszcza, że istnieje usługa, która zmusza kuriera do doręczenia
przesyłki w sobotę.

Moim zdaniem powinieneś odebrać paczkę - to sobie robisz większą krzywdę - NWN2 wart jest każdego
poświęcenia - nawet własnej, wybujałej dumy :) No i jeżdżenia po paniach z infolinii ML :)


Nie robie sobie krzywdy, NWN2 zorganizuje sobie z innego źródła niezwiązanego z CDP (np direct2drive). Najbardziej denerwuje mnie fakt że mogłem już dawno mieć oryginalną wersje Angielską i jedyny powód z którego z niej zrezygnowałem to fakt że dawno nic w gram.pl nie kupowałem i przyszło mi do głowy: "ah dam im zarobić"

Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 16:43:46 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 nb 09/12/2006 11:25:00 Nieudana próba doręczenia WA1

W tej chwili przegieli pale ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:44, Goatus napisał:

> CDP wybrał tą firmę, która obsługę kurierską zrealizuje najtaniej - to akurat logiczne
- także
> nie wieszałbym na nich psów, zwłaszcza, że istnieje usługa, która zmusza kuriera do doręczenia

> przesyłki w sobotę.
>
> Moim zdaniem powinieneś odebrać paczkę - to sobie robisz większą krzywdę - NWN2 wart jest
każdego
> poświęcenia - nawet własnej, wybujałej dumy :) No i jeżdżenia po paniach z infolinii ML
:)

Nie robie sobie krzywdy, NWN2 zorganizuje sobie z innego źródła niezwiązanego z CDP (np direct2drive).
Najbardziej denerwuje mnie fakt że mogłem już dawno mieć oryginalną wersje Angielską i jedyny
powód z którego z niej zrezygnowałem to fakt że dawno nic w gram.pl nie kupowałem i przyszło
mi do głowy: "ah dam im zarobić"

Nigdy więcej.


Mnie tak naprawdę ujęło bogactwo polskiej edycji no i cóż - niebanalna lokalizacja, ale cóż - poczekam na swoją CE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe lepiej mi jak ochrzanilem babe z informacji a ona mi poradzila zebym skarge napisal ;] I zwracam sie zeby kazdy kto nie dostal paczki skorzystal z szablonu reklamacji i napisal pare slow ;]
W moim przypadku kurier totalnie obsral sprawe bo nie przyszedl czy nie dzwonil a napisal ze byl ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:09, Thanlis napisał:

hehe lepiej mi jak ochrzanilem babe z informacji a ona mi poradzila zebym skarge napisal ;]
I zwracam sie zeby kazdy kto nie dostal paczki skorzystal z szablonu reklamacji i napisal pare
slow ;]
W moim przypadku kurier totalnie obsral sprawe bo nie przyszedl czy nie dzwonil a napisal ze
byl ;|


Ja tak miałem z F.E.A.R - ale tutaj pomogła PT (pomoc techniczna) CDP i dostałem swoją paczkę jeszcze tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś o 10 do masterlinka (czekając aż ktoś łaskawie odbierze), a pani powiedziała że kurier już ma moją paczkę i będzie przed 13. Kuriera nie było. O 17 zadzwoniłem a pani mi powiedziała że nikogo nie było w domu, chociaż cały czas w domu siedziałem. Nie wiem czy tam pracują jacyś debile, czy jak ale to jest niedopuszczalne. masterlink SUCK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie mieć już tą gierkę. Współczuje wam że musicie się tak męczyć :)
Wie ktoś jaki był nakład EK ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:17, YahooPL napisał:

Jak fajnie mieć już tą gierkę. Współczuje wam że musicie się tak męczyć :)
Wie ktoś jaki był nakład EK ???

Zamilcz niegodziwcze! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:19, Bewolf napisał:

Zamilcz niegodziwcze! :P :)


Gra jest naprawdę fajna. Dobrze sobie tak w to pograć dzień po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeszcze śmieszniej-co druga przesyłka wychodząca z Warszawy zamiast go Gorzowa trafia do... Gdyni
czy w sortowni zatrudniają" czytających inaczej"
nie mam już siły na wykłócanie się z tą firmą ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - nie tylko nie dają rady z budową ulic i ulic, ale nie wypełniają tego od czego oni są, a od tego oni są, od tego są oni, od tego są - takie może małe kononowiczowanie w ramach podsumowania dokonań ML :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, taki sam problem miałem ze zwykłą edycją NWN2. Gram.pl wysłał paczkę w środę, więc powinienem ją dostać w czwartek, najpóźniej w piątek. Tak się dobrze składało, że akurat w te dni byłem cały czas w domu. Jakie było moje zdziwienie, kiedy w czwartek wieczorem zobaczyłem wpis na stonie ML, że kurier nikogo nie zastał w domu. No nic, pomyślałem zdarza się, chociaż mógł zadzwonić. W piątek powtórzyło się to samo, więc lekko mnie szlag trafił ;-) Dopiero jak w sobotę napisałem rano maila do nich, że z powodu bezczelności kuriera, rezygnuję z odebrania przesyłki zadzwoniła do mnie pani z ML i zaproponowała umówienie się z odbiorem na poniedziałek. Cóż, grzecznie kazałem się jej wypchać i kupiłem dzisiaj w sklepie dla idiotów.
Oczywiście piszę od oddziale w Warszawie, oto historia paczki ;-) :

1 telefoniczna rezygnacja 09/12/2006 11:53:00 Odmowa przyjęcia przesyłki WA1
2 09/12/2006 00:10:00 Przechowanie paczki w magazynie WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:49:53 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
4 nb 08/12/2006 16:20:00 Nieudana próba doręczenia WA1
5 Magazyn: wydanie kurierowi 08/12/2006 09:33:34 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 07/12/2006 21:49:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
7 nb 07/12/2006 18:45:00 Nieudana próba doręczenia WA1
8 Magazyn: wydanie kurierowi 07/12/2006 09:26:57 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
9 Przyjęcie linehaul 07/12/2006 05:34:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
10 Utworzenie kwitu import. DPD 06/12/2006 21:34:01 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
11 Magazyn: przyjęcie od kur. 06/12/2006 19:17:24 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz mam swoj egzemplarz tylko ze z saturna ;] Chetnie powiem kurierowi w poniedzialek pare slow o tym jak pieknie olal klienta. A tak btw. to nie mam zamiaru kupowac juz nic w tym sklepie za posrednictwem kuriera chyba ze przeprowadze sie gdzies pod jakies inne miasto niz Warszawa bo w ML w stolicy pracuja chyba sami debile ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja olałem tego ML i kupiłem sobie EK w Empiku. Kilka słów do ludzi z CD Projekt - Odwaliliście kawał solidnej roboty, chwała wam za to. Edycja Kolekcjonerska jest na prawdę wypasiona i bardzo mi się podoba. Pudełko świetne, po prostu nic dodać nic ująć. Pokazaliście, że Polak potrafi, niestety nie mogę tego powiedzieć o "firmie" kurierskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować