Zaloguj się, aby obserwować  
mordim3r

Neverwinter Nights 2 - skarga na Masterlink - proszę o interwencję

84 postów w tym temacie

Widzę że nikt z CDP czy gram.pl nie zajrzał do tematu. Szkoda, bo uważam że powinniście coś z tym zrobić. Gdybym ja mógłbym to już bym działał, niestety jestem odbiorcą i nie mogę składać reklamacji. Ale w końcu to Wasze wydane pieniądze. Ja tylko zmarnowałem kilka godzin stojąc w Masterlinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 08:15, mordim3r napisał:

Widzę że nikt z CDP czy gram.pl nie zajrzał do tematu. Szkoda, bo uważam że powinniście coś
z tym zrobić. Gdybym ja mógłbym to już bym działał, niestety jestem odbiorcą i nie mogę składać
reklamacji. Ale w końcu to Wasze wydane pieniądze. Ja tylko zmarnowałem kilka godzin stojąc
w Masterlinku.

pewnie zagladali, ale co moze zwykly szeregowy pracownik? nie wiem czy juz to zrbiles, ale prześlij tego pierwszego posta jakas droga np do BOKu - wtedy sprawa powinna byc zalatwiona oficjalnie bo chociaz nawalil masterlink to jednak reputacja gram.pl tez na tym ucierpiala (ze o Twoich nerwach nie wspomne...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 08:15, mordim3r napisał:

Widzę że nikt z CDP czy gram.pl nie zajrzał do tematu. Szkoda, bo uważam że powinniście coś
z tym zrobić. Gdybym ja mógłbym to już bym działał, niestety jestem odbiorcą i nie mogę składać
reklamacji.

OCZYWISCIE ZE MOZESZ COS ZROBIC.TY RÓWNIEZ MOZESZ ZŁOZYC SKARGE,REKLAMACJE A NAWET BEZPOSREDNIO PRZELOZONEMU PBSŁUGI KLIENTA CZY KURIERÓW PRZEDŁOZYYC SPRAWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że pani w ML powiedziała mi prosto w oczy z miną niewyrażającą jakichkolwiek uczuć, że reklamację może złożyć nadawca i ja mogę sobie pogadać jak do ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak jest, dochodzą te paczki, czy to chybił trafił na kogo padnie ?

Bo jak takie opóźnienia, to wezmę pocztę polską :-)

Mieszkam w Krakowie jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 12:32, mordim3r napisał:

Wyobraź sobie, że pani w ML powiedziała mi prosto w oczy z miną niewyrażającą jakichkolwiek
uczuć, że reklamację może złożyć nadawca i ja mogę sobie pogadać jak do ściany


hmmm skoro moze zlozyc tylko nadawca to w takim razie kazda osoba ktora uwaza sie za pokrzywdzona przez ML powinna w pierwszej kolejnosci zglosic sprawe mailem do cdp opisac dokladnie co sie stalo i w swoim mailu poprosic o zajecie sie sprawa nieprofesjonalnie zrealizowanej uslugi czy jak to inaczej zwac. watek na forum gdzie kazdy pisze anonimowo i niewiadomo jaki numer miala jego paczka w systemie ml sprawy raczej nie pomoze im pociagnac. przeciez nie napisza do masterlinka skargi "szanowni panstwo, uzytkownik mordim3r napisal na forum ze..." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...Masterlink jest najgorsza z firm kurierskich, z ktorymi mialem do czynienia. W sobote kuriera nie bylo, ale nic to...zaczekalem do dnia dzisiejszego. Po rozmowie telefonicznej, ktora miala miejsce jakies 30 min temu okazalo sie, ze w sobote paczka nie dotarla z winy kuriera, ale co lepsze - dzisiaj, z niewiadomych przyczyn, w ogole nie zostala kurierowi przekazana i spokojnie lezy sobie w magazynie. Pani nie potrafila w zaden sposob tego faktu wyjasnic, wiec grzecznie jej powiedzialem, zeby odeslali sobie te EK do CDProjektu, a ja ze swojej strony z radoscia poinformuje CDP, o powodach mojej rezygnacji, co tez przed chwila uczynilem via email. Czekam teraz na pieniadze, bo przeciez w swej naiwnosci za NWN2 zaplacilem wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak takiego maila też wysłałem, o to się nie martw, chciałem jednak żeby tu tez się ktoś wypowiedział, dodatkowo liczyłem na to ze napisze tu więcej osób które miały podobny problem, a było kilka, gdyż sam je widziałem w siedzibie ML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zażalenie moze składac równiez odbiorca paczki.
Ja własnie rozmawiałam z przełozonym mojego kuriera,dowiedziałam sie tyle ze mnie przepraszaja,ale zadanie rozwiezienia 1500 paczek ich przerosło.
Proponuje by kazdy zadzwonił i wyjasnił sprawe indywidualnie,a na stronie Masterlinka istniejerównież formularz reklamacjiskładany przez odbiorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna syruacja u mnie, co najsmieszniejsze ponoc kurier u mnie byl w sobote tyle ze nie otrzymal gotowki (platne przy odbiorze), a ja od piatku nic innego nie robie tylko waruje pod drzwiami - kasa lezy na biurku i jesli mnie nie ma to zawsze jest jakis inny domowinik poinstruowany. Paczka zostala wydana kurierowi dzis - ale nie wynika z tego czy wraca do wawy czy niby jedzie do mnie :-S

tlumaczenie sie jak np. w moim przypadku ze powodem nie dostarczenia paczki bylo nie otrzymanie pieniedzy czy tez tak jak Feliosal uslyszal - zadanie ich przeroslo - jest poprostu podcieraniem sobie tylka klientami w mojej ocenie.

proponuje by zarzad CDP rozwazyl zmiane w dostawcy - poniewaz masterlink nie szanuje klientow CDP jak widac a przez to klienci CDP moga sie czuc nie szanowani przez sam CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej w innym miejscu zostałem okłamany dwa razy w masterlinku. Powiedziano mi, że nie ma adnotacji o wysyłce w sobotę, a takowa istnieje. Bark słów. Mam nadzieję, że gram.pl będzie baczniej się przyglądać działalności tego kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:56, Dzonny84 napisał:

Podobna syruacja u mnie, co najsmieszniejsze ponoc kurier u mnie byl w sobote tyle ze nie otrzymal
gotowki (platne przy odbiorze), a ja od piatku nic innego nie robie tylko waruje pod drzwiami
- kasa lezy na biurku i jesli mnie nie ma to zawsze jest jakis inny domowinik poinstruowany.
Paczka zostala wydana kurierowi dzis - ale nie wynika z tego czy wraca do wawy czy niby jedzie
do mnie :-S

tlumaczenie sie jak np. w moim przypadku ze powodem nie dostarczenia paczki bylo nie otrzymanie
pieniedzy czy tez tak jak Feliosal uslyszal - zadanie ich przeroslo - jest poprostu podcieraniem
sobie tylka klientami w mojej ocenie.

proponuje by zarzad CDP rozwazyl zmiane w dostawcy - poniewaz masterlink nie szanuje klientow
CDP jak widac a przez to klienci CDP moga sie czuc nie szanowani przez sam CDP.



U mnie zaś kurier napisał, że nikogo nie było w domu, chociaż całą sobotę czekałem w domu na paczkę. Rozumiem, że mogą się nie wyrabiać, ale mogliby chociaż nie kłamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie i do mnie dotarł Neverwinter. Kurier dotarł o godz. 17:42. Oczywiście na pudełku była osławiona różowa naklejka: SOBOTA. Kurier powiedział, że on osobiście w soboty nie jeździ, ale nie ma pojęcia jak centrala mogła tak zwalić zamówienie. Z jego wypowiedzi wywnioskowałam, że nie była to jego jedyna paczka EK i podejrzewam, że bogu ducha winny kurier nie raz w ciągu tego dnia dostał po uszach za swoich zwierzchników od niecierpliwych graczy. Ja w każdym bądź razie "zagłębiam" się w pudło, bo edycja nie da się ukryć jest świetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mamy juz 12.12.2006 o imieniny miesjaca , a ja nadal czekam na swoja wersje kol. NWN2 , ciekawe kiedy ja dostane , dzwonilem nawet do firemki cd-projekt ale nic to niedalo maja odzwonić ale jakos im to nie wychodzi ,
pozdrawiam wszystkich grajacych
Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink leci sobie zdrowo w kulki….mam zamówioną NWN2:CE i miała przyjść w poniedziałek no, ale pan kurier nie przyszedł…dzwonie do Masterlink-a że chce mieć paczkę na dzisiaj [wtorek] a baba mi odpowiada że do czwartku powinno dojść….wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL i polew z Materlinka. Wczoraj po rozmowie telefonicznej z pania z dzialu obslugi klienta dowiedzialem sie, ze paczka nie dotarla do mnie w sobote z winy kuriera, natomiast wczoraj (poniedzialek) nawet nie zostala wydana z magazynu. W zwiazku z tym kazalem/zlozylem dyspozycje odeslania paczki do nadwacy - firmy CD Projekt. I co....i dzisiaj biedny pan kurier przyjechal do mnie do firmy z paczka, na ktorej widniala naklajka SOBOTA :) Smiechem pana kuriera zabilem, i grzecznie odeslalem w cholere z ta paczka. Jak widac masterlink ma za duzo pieniedzy, bo mimo tego, ze telefonicznie zlozylem dyspozycje ODESLANIA do nadawcy, oni probowali ja dostarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że Cdprojekt coś z tym jednak zrobi. Jestem tą szczęściarą do której paczka doszła,ale wczoraj wieczorem. Na nalepce umieszczonej na kartonie pięknie lśni napis DOSTAWA W SOBOTĘ. Jednak te 2 dni spóżnienia to lekka przesada. Współczuje tym co jej jeszcze nie dostali. Mam nadzieję, że dojdzie... do świąt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YESS mam EK!! Odziwo kurier przywiózł tego dnia co miał przywieżć !! Więc plus dla masterlinka.
W sumie to już trzeci raz zamawiam i pierwsza przesyłka przyszła spóżniona o jakieś 4-5 dni niepamieitam i musiałem dzwonić by przywieżli.
Druga przesyłka przyszła następnego dnia c miałęm dostac bo kuruieer nie mógł znależc mojego domu :)
Współczuje ludziom którzy mieli gorsze przejścia z Mastwerlinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłabym za zmianą firmy kurierskiej nie chodzi tylko o to że późno ale że nawet łaskawie nie zadzwonią by się umówić nie zostawią wiadomości nic cisza.Ale jeszcze mną paczki.Pomyślcie o UPS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować