Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Trzysta (300)

672 postów w tym temacie

Przyznam, że chętnie poszedłbym do kina jeszcze raz ^^


SPOILER

Pamiętasz dialog pomiędzy Leonidasem ?

- Nasze kultury mogłyby tyle sobie przekazać - na co Leonidas odpowiada :
- Nie zauważyłeś ? Od rana przekazujemy wam nasze wartości kulturowe ...

- Pomyśl o waszych kobietach
- Po tym co tu pokazaliście, sądzę, że równie dobrze, mógłbym je tu wysłać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa Leonidasa z Kserksesem powala :P A jak zaczął mówić, że przez skurcz w nodze nie może mu się ukłonić to już kompletnie padłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe, to zdjęcie Quasimodo z jakiegoś starego filmu/musicalu. Ale jak będe miał czas to znajde Efialtesa i go przerobie. Dzięki za podpowiedź XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:38, Mistic napisał:

NIe, to zdjęcie Quasimodo z jakiegoś starego filmu/musicalu. Ale jak będe miał czas to znajde
Efialtesa i go przerobie. Dzięki za podpowiedź XD

No i jeszcze napis ,,Bujaj garba" to będzie niezłe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:55, Mistic napisał:

Dobra, zmienione. Kończmy ten offtop jednak :P I dzięki za pomysł z tym Efialtesem :-)

No spx
Apropos wiesz co było dobre w filmie ? Żarty nie były wymuszone i serio się śmiałem, niestety nie we wszystkich filmach tak jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:46, MateoKiszlo napisał:

Pamiętasz dialog pomiędzy Leonidasem ?

- Nasze kultury mogłyby tyle sobie przekazać - na co Leonidas odpowiada :
- Nie zauważyłeś ? Od rana przekazujemy wam nasze wartości kulturowe ...

- Pomyśl o waszych kobietach
- Po tym co tu pokazaliście, sądzę, że równie dobrze, mógłbym je tu wysłać ^^


Tak. Teksty były niezłe. Albo gdy się śmiali jak spadały na nich tysiące strzał.:D

Im więcej czasu mineło po moim powrocie z kina tym bardziej zaczynam doceniać ten film.
Chyba wybiorę się w przyszły weekend jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:21, corum_pob napisał:

Gra jest... ale raczej nie przypadla by Ci do gustu :>

Masz rację, wygląda mało zachęcająco ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was już oglądał ten film w kinie?Jeśli tak to jakie są wsze wrażenia?Czy film jest fajny,tzn. pewnie jest super ale czy jest fajnie zrobiony?Bardzo prosze o odpowiedzi bo zamierzam isę na niego wybrać,ale chciałbym coś od was o nim usłyszeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dżiz, gdybyś zadał sobie ODROBINĘ trudu i przeczytał kilkanaście ostatnich postów w tym temacie (albo chwycił kilof i spróbował przekopać się przez ostatnie strony w wątku o filmach) to wiedziałbyś, że (prawie) KAŻDY kto oglądał ten film go poleca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wiedziałbyś,

Dnia 26.03.2007 o 10:03, Azrathel napisał:

że (prawie) KAŻDY kto oglądał ten film go poleca...

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem :) Tak myślałem że jest super,ale powiedz co jest lepsze 300 czy Ładca Pierścieni (o ile oglądałeś) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 10:10, boduczek napisał:

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem :) Tak myślałem że jest super,ale powiedz co jest lepsze
300 czy Ładca Pierścieni (o ile oglądałeś) ?


a co to ma do rzeczy?
to dwa różne filmy - z Władcą związana była gigantyczna, komercyjna machina, dzięki której film osiągnął niebywały sukces. 300 przy nim wydaje się być wręcz... kameralny.
300 to tzw. Gud Szit - trzeba to obejrzeć. tylko ostrzegam - po seansie nachodzi nieodparta ochota na zagranie w coś ekstremalnie krwawego. polecam PoP:Warrior Within.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 10:17, Azrathel napisał:

a co to ma do rzeczy?

A no dużo,próbuje porównać 300 do wspaniałej produkcji któą jest WP , i pytam się co wegłu Ciebie jest lepsze?Czy to takie trudne ;)

Dnia 26.03.2007 o 10:17, Azrathel napisał:

to dwa różne filmy - z Władcą związana była gigantyczna, komercyjna machina, dzięki której
film osiągnął niebywały sukces. 300 przy nim wydaje się być wręcz... kameralny.

Nie wiem,ale jak obejże to wtedy będę mół się wypowiedziec ;)

Dnia 26.03.2007 o 10:17, Azrathel napisał:

300 to tzw. Gud Szit - trzeba to obejrzeć. tylko ostrzegam - po seansie nachodzi nieodparta
ochota na zagranie w coś ekstremalnie krwawego. polecam PoP:Warrior Within.

Hehe,to się jeszcze zobaczy.A czy w 300 występują jakieś potwory bo w filmiku są jkieś dziwne istoty-kim one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 10:25, boduczek napisał:

A no dużo,próbuje porównać 300 do wspaniałej produkcji któą jest WP , i pytam się co wegłu

jak napisałem - przy WP 300 może się wydawać naprawdę bardzo kameralne (choć w niektórych miejscach rozmach jest równie duży).

Dnia 26.03.2007 o 10:25, boduczek napisał:

Hehe,to się jeszcze zobaczy.A czy w 300 występują jakieś potwory bo w filmiku są jkieś dziwne
istoty-kim one są?

właściwie nie odgrywają żadnej roli - to wielkie bydle prowadzone na łańcuchach to tylko maszynka do zabijania, a to drugie, grube Coś z ostrzami zamiast rąk to taka żywa gilotyna. nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 10:32, Azrathel napisał:

jak napisałem - przy WP 300 może się wydawać naprawdę bardzo kameralne (choć w niektórych miejscach
rozmach jest równie duży).

Aha,czyli to może być naprawde duże coś :) Chyba pójde to tego kina nawet dziś .

Dnia 26.03.2007 o 10:32, Azrathel napisał:

właściwie nie odgrywają żadnej roli - to wielkie bydle prowadzone na łańcuchach to tylko maszynka
do zabijania, a to drugie, grube Coś z ostrzami zamiast rąk to taka żywa gilotyna. nic szczególnego.

Aha,tylko co takie potworki mają wspólnego z bohaterskim czynem Spartan pon Termopilami? To jakiś chwyt marketingowy czy zwykły doatek do urozmaicenia akcji w filmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować