Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Rainbow Six: Lockdown

16 postów w tym temacie

Niedawno byłem w sklepie patrze na tu promocja za 39zł Rainbow Six: Lockdown. Skusiłem się więc i zakupiłem tą gierkę. Słyszałem, że gra nie jest taka wspaniała, ale ją zainstalowałem zagrałem i cóż mogę powiedzieć. Gra jest naprawdę dobra nie jest zła grafika ładna, klimat gry duży gra mi się bardzo przyjemnie. Tylko racja jest w tym, ze gra odrywa się od klimatu poprzednich części bo grałem w tamtejsze części. I rzeczywiście jest różnica. Gra bardziej przypomina Ghost Recon albo Delta Force. Nie przypomina działań antyterrorystycznych. Wada tego jest, że nie można dobrać członków drużyny a ni brak planowania, ale arsenał broni wciąż duży. Więc tak czy owo nie żałuje, że kasę wydałem. Skoro już założyłem temat to i wy napiście co o niej myślicie jak wam się grało co wam sie w mniej nie podobało. Zapraszam i Pozdrawiam

PS: Nie znalazłem tematu związanego z grą R6: Lockdown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:37, Carl92 napisał:

Niedawno byłem w sklepie patrze na tu promocja za 39zł Rainbow Six: Lockdown.


Mam pytanie: gdzie napotkałeś taką promocję? Czy nie jest to przypadkiem Media Markt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to w Media Markt chyba jest taka promocja, ale pewny nie jestem bo tylko zerknęłem okiem jak tam ostatnio byłem...;]
Chyba na www.sklep.cenega.pl ta gra jest po 30 zł + koszt przesyłki...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 21:48, Carl92 napisał:

Widocznie gra jest mało znana :p

Dobry żart. Ta gra jest mało znana. Przecierz to jedna z największych i najgłośniejszy wpadek growych w tym roku, a Ty mi tu piszesz że gra nie jest znana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywać R6 Lockdown do takich tytułów jak GR lub DF (nie mówię już o przesłabym BHD)? Pięknie, pięknie ...

Jeżeli już ktoś chce poczuć prawdziwą magię "tęczowej" serii, niech zagra w Rogue Spear lub Raven Shield.

Podejmowanie się wykonywania misji bez jakiegokolwiek planu działania taszcząc ze sobą ''fabrykę amunicji'' (vide nieskończona ilość magazynków pistoletowych) i będąc do tego asekurowanym przez "głąbów" (bo jak inaczej nazwać członków drużyny pchających się pod lufy lub wdając w ogień krzyżowy?) - dziękuję bardzo, ja wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię serię RainbowSix (nie skłamałbym, gdybym powiedział, że uwielbaiam gry z nawiskiem Toma Clancy''ego w tytule), mam wszystkie części tęczowych gier, uwielbam ich klimat... Kiedy pojawił się Lockdown wręcz płakałem nad recenzjami... Wstrzymałem się z kupnem gry na, którą tyle czekałem aż do premiery Splinter Cell: Double Agent, przy okazji jego kupna kupiłem Lockdown...
Zainstalowałem Lockdown, oczom moim udazał się wspaniały filmik z logami Ubisoft i RedStorm... Potem do kampani. Może gdybym nie grał w Ghost Recon: Advanced Warfighter, to grafika wydała mi się piękna, tak jest tylko... dobra. Z tej taktyli, którą tak uwielbiałem w RS też gdzieś wyparowała, nawet czegoś takiego jak w Ghost Reconach mie ma. Ot taki sobie drużynowa strzelanka, zresztą z głupimi towarzyszami. Jedynie muzyka przypadła mi di gustu (zresztą jak w większości gier Toma)... Co mogę więcej napisać... Choć Lockdown mnie rozczarował, to mam nadzieję, że Vegas naprawi wszystkie szkody jakie wyżądziła "barykada"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lockdown, Lockdownem - wpadka i tyle. Zobaczymy co będzie z tym całym Vegas. Mam nadzieję, że nieźle, bo ostatnio gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy''ego zaliczają niezłe wpadki - wszystkie stają się arcade''ówkami, co mnie osobiście BARDZO wkurza. Najlepszy z tej trójcy (GRAW, R6: Lockdown, SC: Double Agent (PC) jest... Ghost Recon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Gdy po uruchomieniu płytki włączam zainstaluj wyskakuje mi taki błąd jak na poniższym screenie. Wyłączyłem wszystkie programy i nic to nie dało. O co w tym chodzi? Podkreślam, że gra jest oryginalna.

20070912200843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy serwery w tej grze (możliwość gry sieciowej) zostały zablokowane? Nie rozumiem, wchodząc w wyszukiwarkę serwerów po odświeżeniu gra nie znajduje żadnego - czy może tytuł ten cieszy się tak znikomym zainteresowaniem? Kurde, ja chcę pograć przez Sieć! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gra poniżej 20 zł stanowi dobrą alternatywę dla kioskowych Mortyrów itp. Szkoda tylko, że nie ma nic wspólnego z prawdziwym Rainbow Six - Raven Shield również poniżej 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:13, Uspatente napisał:

Obecnie gra poniżej 20 zł stanowi dobrą alternatywę dla kioskowych Mortyrów itp. Szkoda
tylko, że nie ma nic wspólnego z prawdziwym Rainbow Six - Raven Shield również poniżej
20 zł.


Ale za to jest Vegas jak się dobrze poszuka znajdzie się go po podobnej cenie niż ten shit Lockdown. A że Lockdonw nie była ani dla fanów strzelanek ani dla fanów taktyki, a z Vegas jest trochę lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakikolwiek sposób, by odpalić tę grę na Windzie nr 7? Oczywiście problem leży w StarForce, cały czas jest niezgodny z Windowsem. Nie pomogło uruchamianie gry jako administrator, ani usuwanie/aktualizowanie StarForce''a. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować