Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_34301180c9ed0bbf4d29b7b4aba8e398030cfa4f49c89a048cb980bbe39158be

Bonder w Guild Wars

5 postów w tym temacie

Nigdzie nie znalazłem takiego tematu więc się pytam:

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak się gra Bonderem?
Znaczy się wiem że trzeba rzucać te wszystkie czary ochronne, spisałem z netu nawet jeden czy dwa buildy, ale nie wiem za bardzo co na kogo, kiedy i tak dalej...może ktoś byłby w stanie wyskrobać jakiś przyspieszony kurs bondowania dla mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niema uniwersalnego buildu gdyż w GW jest kilka miejsc do których wyprawa bez bondera niema najmniejszego sensu jednak każde z tych miejsc wymaga nieco innego buildu.
Niezbyt mi sie chce opisywać te wszystkie miejsca i tłumaczyć ci co miałbyś robić w każdym z nich proponuje żebyś napisał posta z nazwą swojej postaci grając był w trybie Online może ktoś zechce ci to pokazać jak gdzie gra sie Bonderem tak będzie najlepiej.

Ja jak dasz Name postaci odezwe sie jak bende Grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś chodzi o zielony item to rzeczywiście Sorrow warto odwiedzić jednak nie jestem do końca przekonany czy nie będzie szybciej po prostu go kupić, teraz nie są one aż tak drogie.
Natomiast jeśli chcecie Farmić to polecam Augury Rock ( Skała Wróżb ).
Z mojego doświadczenia wynika iż jest to naj leprze miejsce do Farmienia zaraz po UW.
Run zajmuje mi około 30 minut, w ciągu tego czasu zbieram około 4 K złota, 3 złote itemy + złom który sprzedaje za mniej więcej 2,5 K.
Wybieram sie tam jako 55 HP, jaką trasę pokonuję mogę wysłać na E-mail jak ktoś ma życzenie.
Osobiście używam innego buildu ale dla graczy początkujących myślę iż ten będzie w sam raz:

Blessed Aura, Balthazar''s Spiryt, Mending, Shild Of Jugment , Protective Spirit, Healing Breeze, Dolyak Signet oraz Blessed Signet.

Healing Player''s – 9
Smiing Player''s -16
Protecrion Player''s -13
Divine Favor – 9

Tak zmontowanym 55 HP bez problemu możemy wybrać sie na hydry.

Co to tego jak zrobić sobie 55 HP to chodzi tu o uzyskanie jak najmniejszej ilości HP.
Gdyż w momencie kiedy użyjemy Protective Spiryt żaden stworek w grze nie jest w stanie zadać nam więcej obrażeń niż 5,5 HP a biorąc pod uwagę to że mamy sporą regeneracje ( Mending +3 kreski i Healing Breeze + 7 kresek ) jesteśmy niemal natychmiast leczeni.
Możemy to osiągnąć poprzez wsadzenie Run Superior w każdą część zbroi. ( do uzyskania buildu który podałem nie zbędne jest użycie Wszystkich czterech rodzajów run Superior piątą możecie wsadzić jaką chcecie ale ja proponuje najtańszą )
Po wsadzeniu 5ciu run superior mamy 105 HP co zmieniamy po użyciu itemu ( Grim Casta -50HP ) który dostaniemy za wykonanie kilku nudnych Questów w Ascalonie dla Symon the Scribe o ile dobrze pamiętam bądź napotkamy dobrego gracza który nam to odsprzeda.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować