• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Mam jeden problem mam eMule i nie moge coś pobrać nie wiem dlaczego???

Pytanie

Mam taki jeden problem kiedy włanczam emule i daje połącz i wybieram serwer Razzorback to kiedy szukam plików i chce coś ściągnąć to musze czekać żeby ktoś mi coś udostępnił to musze czekać 2 godziny. Nie wiem dlaczego nie mogą mi szybciej udostępnić prosze o pomoc. Ewentualnie pisać na nr. GG ***. Poizdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ej koleś!!!!! To nie są tematy na to forum!!!! Idź gdzieś indziej spamować, bo tylko zaśmiecasz forum jakimiś badziewnymi tematami!!! Mógłbyś chociaż poszukać tematów o tym co cię interesuje, bo np.o Baldurze są już tematy!! Z tego co widzę to zakładasz pełno bezsensownych tematów!
APELUJĘ DO MODERATORÓW ŻEBY COŚ Z TOBĄ ZROBILI... tak nie może być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2005 o 07:11, storm24 napisał:

PIRAT!!!!!!!!!!!!!!!


Dlaczego ? Przecież eMule to jest legalny program. No chyba ? Pamiętam że na starym forum był temat o eMule i dobrze się trzymał. Chyba ! Ale wydaje mi się że niektóre rzeczy można ściągać z eMule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W sumie jest legalny ... antyradary tez mozna legalnie sprzedawac, a uzywac juz nie ... Z reszta pokaz mi usera sieci P2P, chocby 1 na 100, ktory uzywa klientow tylko do zasysania legalnych zeczy ... obawiam sie ze bedzie ciezko. Btw, ten serv, tez raczej pelen legalnego softu raczej nie jest ...
O ten problem zapytaj admina swojej sieci. Jak masz neo to raczej cos u ciebie w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2005 o 09:15, buras napisał:

W sumie jest legalny ... antyradary tez mozna legalnie sprzedawac, a uzywac juz nie ... Z reszta pokaz mi usera sieci P2P,
chocby 1 na 100, ktory uzywa klientow tylko do zasysania legalnych zeczy ... obawiam sie ze bedzie ciezko. Btw, ten
serv, tez raczej pelen legalnego softu raczej nie jest ...


nie wazne skad sciaga, i czym sciaga, sam napewno wie kiedy lamie prawo a kiedy nie i nic nam do tego... a co do problemu, moze masz jakas stara wersje emule ???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie znam zbytnio odpowiedzi na twe pytanie. Może musisz czekać? :P.

Ale chciałbym się wypowiedzieć w sprawie p2p.

Bawią mnie troszeczkę wasze wypowiedzi. Zachowujecie się jak John Thompson vs Gry komputerowe. Znacie tylko złe strony, i nie chcecie zna dobrych (gdybyście chcieli to byście je znali :D). Siec P2P to nie jest żadne piractwo . To jak najbardziej legalna rzecz :D. Nawet nie wiecie ile ludzi z tego korzysta legalnie J. Siec p2p to idealne miejsce do wymiany zdjęć stworzonych przez siebie, filmów z wakacji a nawet muzyki którą chcemy się podzielić. To idealne miejsce do wymiany plików między peoplami J.

A to ,że jest wiele „psyho” którzy ściągają nielegalną muzykę, gry oraz inne unleagal rzeczy... No cóż, takie jest piractwo. Tego nie da się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

łatwo ty wytłumaczyć, żeby szybko pobierać jakieś pliki musisz dużo udostepniać, tak rośnie ci ID im jest większe tym szybciej zaczniesz sciągać, im wiecej udostępniasz "popularnych" plików tym szybcie tobie leci download. tędy więc polecam raczej korzystaniez sieci jak bittorent gdzie zaczyna ściągać prawie odrazu. oswiadczam że mam gdzieś złosliwe komentarze innych :P na temat mojej wiedzy teoreycznej z tego zagadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie ma potrzeby, zeby na forum dyskutowac o tym jak wysylac pliki za pomoca emula. Wszyscy wiemy do czego tak naprawde niektorzy uzywaja tego programu... Watek zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować