• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam mam problem z grą, otóż:
-Gdy daje pomiń samouczek to pojawa sie ciemny ekram (przypuszczam, że miało być jakieś intro)po czym znika i mam nadal postaż w tym samym miejscu co przez naciśnięciem :pomiń samouczek: a dodatkowo nie moge sie poruszać-nic (moge chodzić ale tylko na klawiaturze) ani zaisać gry nic nie dziala(a słyszałem, że powinienem pojawić sie w karczmie.
-Gdy instalowałem ge i dałem żeby na dysk D(miałem 16GB wolnego)(nie chciałem na C bo miałemok 120 Mg)
nadal mi pisało że nie mam wystarczającej ilości miejsca na dysku, ale przeszło do kolejnego menu(tzn podaj CD-key)

Proszę o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 16:24, AnnaM napisał:


mialem ten sam problem. najnowsze sterowniki ze strony NVidii pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 16:31, MateuszP10 napisał:

-Gdy instalowałem ge i dałem żeby na dysk D(miałem 16GB wolnego)(nie chciałem na C bo miałemok
120 Mg)
nadal mi pisało że nie mam wystarczającej ilości miejsca na dysku, ale przeszło do kolejnego
menu(tzn podaj CD-key)

Gra wymaga dużo miejsca na tym dysku, na którym masz folder Moje dokumenty - zazwyczaj jest to C:. Przenieś go na inny dysk. Instrukcja przenoszenia tego katalogu jest opisana gdzieś powyżej w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CD Projekt sobie w kulki leci! Ile jeszcze mamy czekać na patch 1.03? Przecież jest już piątek... Czyli nawet do końca grudnia nie zamierzacie się wyrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chce podzielić się moim kolejnym wspaniłym doświadczeniem.

Wiedziona przekonaniem oraz niektórymi wypowiedziami, iż może to "losowe " problemy w grze powodują tzw martwe punkty (mój się pojawił w gospodzie Duncana, zaraz po uratowaniu Shandry) postanowiłam zgrać sobie od poczatku - nowa postać, inne perpektywy...a co tam. Kolejne godzinki mijały, a ja z naiwnością dziecka, wierzyłam, ze tym razem będzie wszystko dobrze.

Ohh, mój...jakaz byłam głupia. No nie uwierzycie, ale po uratowaniu Shandry ponownie kłopot pojawił się w gospodzie...tylko, ze tym razem nawet Sand się nie pojawił. W połowie rozmowy z Duncanem po prostu mi przerywa i na tym koniec. Oczyiwscie moge tym razm opuscic już gospodę. Problem w tym, że okoliczności sa takie jak przed wyruszeniem na ratunek dziewczynie, quest z Shandrą jakby w ogóle nie został przeze mnie spełniony. Wczytywanie wczesnejszych zapisów nie pomaga...Uwielbiam tak sobie grac z poczuciem w stylu "czy się pokiełbasi, czy nie".

Nie chcę tutaj nikgogo obrażac, ani ponaglac, ale to raczej nie jest wina mojego komputera (chociaż mój komp nie nalezy do czołówk ekstra sprzetu, ale niezbędne minimum spełnia.) Nie lubie jak mi się kit wciska...

No i co mam począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 17:37, Phlox napisał:

CD Projekt sobie w kulki leci! Ile jeszcze mamy czekać na patch 1.03? Przecież jest już piątek...
Czyli nawet do końca grudnia nie zamierzacie się wyrobić?!



Taaa, poczekajmy sobie do końca stycznia.
Jedna zasada...nigdy nie ufaj obietnicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problem z grą, otóż:
-Gdy daje pomiń samouczek to pojawa sie ciemny ekram (przypuszczam, że miało być jakieś intro)po czym znika i mam nadal postaż w tym samym miejscu co przez naciśnięciem :pomiń samouczek: a dodatkowo nie moge sie poruszać-nic (moge chodzić ale tylko na klawiaturze) ani zaisać gry nic nie dziala(a słyszałem, że powinienem pojawić sie w karczmie.

Dokładniej opisałem to wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 14:37, Razak napisał:

Sciągnąłem tą łatke 1.05 i pokazuje sie cały czas 1.02 pokazało sie tylko nwn update old i
update a gdy uruchamiam jednego albo drugiego to za każdym razem wyświetla mi sie to
Nie uda3o sie zaktualizowaa pliku: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Proces aktualizacji zosta3 przerwany


i co mam zrobić ?? :( a na tej stronce nie ma nic takiego chyba, że słabo szukam

Szukajcie, a znajdziecie
Odpowiedź padała już kilkakrotnie w tym temacie. Wysil się trochę to ją znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 10:17, Black Ajgor napisał:

Coś wiadomo w sprawie poprawki 1.3 PL? NWUpdate wyszedł w v.1.06 i naprawiły mi się polskie
czcionki w auto-aktualizacji. Rewelacja.


A powiesz skad sciagnales tego update''ra w tej wersji bo mi wywala blad w postaci critical rebuild... Jakbys mogl powiedziec, bylbym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To co? POdeśle mi ktoś pliki Warowni na Rozstajach ze swojego save''u?? Mogło by mi to pomóc, albowiem usuwając pliki Warowniz mojego save''u udało mi się w końcu wejść na ten obszar, jednak poznikały mi NPC''e tacy jak kowal, górnik itd. a oni raczej są ważni. Bylbym wdzięczny jeśli ktoś udostępniłby mi wyżej wymieniony plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam ten sam problem co MateuszP10
kiedy chcę przejść do kolejnej lokacji i pojawia mapa świata wybieram miejsce do którego chcem się dostać pojawiam się w tym samym miejscu nie mogę się wtedy ruszać a lewy przycisk myszy przestaje działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla mnie to troche dziwne. Mam oryginal, i nie mialem ZADNEGO problemu z sama gra, zadnych bledow lokacji, zadnych wywalen z gry, alt+tab naciskam co 5 minut , ani razu jeszcze nie narzekalem na sam problem z gra...az nie do wiary co po niektorzy tutaj wypisuja...pozdrawiam wsyzstkich ktorzy maja naprawde oryginal i dzieje im sie cos zlego. a teraz ide walczyc w 3 akcie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się