• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Kurna lipa. Gothic 3 nie działa bo WYMAGANIA, Nwn 2 nie działa bo WYMAGANIA. Żaden RPG, ba żadna nowa gra mi teraz nie pójdzie. Ach te PeCety... Póki co to tylko Heroes''ami V sie ratuje a i to ledwo, ledwo. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 12:45, gothicsheep napisał:

Kurna lipa. Gothic 3 nie działa bo WYMAGANIA, Nwn 2 nie działa bo WYMAGANIA. Żaden RPG, ba
żadna nowa gra mi teraz nie pójdzie. Ach te PeCety... Póki co to tylko Heroes''ami V sie ratuje
a i to ledwo, ledwo. ;(



Wiesz co nie radze ci ulepszaćbo to zły pomysł lepiej kup sobie nowego kompa ajlepiej itel core duo 2 2,4
2gb ramu i super karte graficzno i ci starczy na nastepne daw trzy lata ; )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 12:52, gothicsheep napisał:

Kupie Playa 3 i będe miał spokój na 5-6 lat i będzie git!:D



Fajny pomysł ale ja wole kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystko pięknie ładnie lecz mamy już 30.12.....
Patch pojawi się dzisiaj lub jutro?
Czy może Gram.pl szykuje nam niespodziankę i od razu wersję 1.04 dostaniemy i jak ludzie będziemy mogli grać ze wszystkimi na świecie online...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 13:25, Hardman napisał:

Wszystko pięknie ładnie lecz mamy już 30.12.....
Patch pojawi się dzisiaj lub jutro?
Czy może Gram.pl szykuje nam niespodziankę i od razu wersję 1.04 dostaniemy i jak ludzie będziemy
mogli grać ze wszystkimi na świecie online...?



marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytam się po raz kolejny .Po 10 minutach gry wyrzuca mnie do windowsa dlaczego i czy można coś na to poradzić? Mam oryginalną czarną wersję NWN 2, AMD Atchlon(tm) XP 2600+, Radeon 9550, 512 RAM. Czy nikt niemiał takiego problemu? Zaktualizowałem wszystkie sterowniki, sformatowałem dysk twardy . Co robić chyba będę musiał sprzedać grę na którą tyle czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprawdź temperature karty graf. i procesora. Na poprzednim kompie tez praktycznie nie moglem grac bo mi sie przegrzewal. A najlepiej napisz do pomocy technicznej CDP.

CO Z TYM PATCHEM ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niespodzianka to dla mnie bedzie jak wydadza patch 1.3 w tym roku.
Ja tez ludzilem sie, ze chca zrobic patch na gwiazdke. Tym bardziej, ze o ile pamietam i dobrze licze, to w momencie gdy powiedziano "bedzie za 2 tygodnie, czyli do konca grudnia" - to do konca grudnia bylo troche wiecej niz 2 tygodnie. :P
OK pomysalem - taki "chłyt martetingowy", ze to niby za 2 tygodnie "tylko" ale za troche wiecej moze naprawde. Hehe... Tiaa...
Ja sie tylko boje jednego - ze na pozniejsze patche bedziemy mogli czekac do usranej smierci, bo jak zainteresowanie gra nieco opadnie (popremierowy biznes przestanie sie krecic) to sie jeszcze okaze ze sie wogule juz patchy wydac do naszej wersji nie bedzie chcialo. A tak dobrze sie zapowiadalo to wydanie! Szkoda gadac...
Moja jedyna nadzieja w fanach, ze jednak nie wkurza sie, tylko do NWN2 beda tworzone rozne bajery jak to bylo w planach, bo pod tym kontem kupilem gre, by cieszyc sie jej rozwojem, tak jak mozna bylo sie cieszyc moim ukochanym Morrowind (a po premierze slabego Obliviona wygada na to ze cieszyc sie rozwojem Morrowinda nadal bedziemy).
Naprawde fal-start ze strony i producenta i naszego wydawcy. Producentowi sie nie dziwie az tak, skoro byly problemy finansowe etc. ale CDProjekt by lepiej zrobil czekajac z premiera do czasu gdy gra bedzie mogla wyjsc CONAJMNIEJ na patchu 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko.
Mam athlona 64 2800+ 512MB Radeona x800gt. Wiem że gra mi pójdzie z tymi wymaganiami ale mam pytanko czy gra będzie działała stabilnie bez ciągłego doczytywania i tnięcia??? Mógłbym sie pograć w 1024*768???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z nwn2, daje podroz do dzielnicy handlowej i przy wczytywaniu zatrzymuje sie na rozpakowaywaniu modulu i dalej nie idzie, modul tez sie nie rozpakowywuje (wczesniej moglem tam wchodzic), przeinstalowalem nwn2 i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 15:00, AchillesPL napisał:

Mam problem z nwn2, daje podroz do dzielnicy handlowej i przy wczytywaniu zatrzymuje sie na
rozpakowaywaniu modulu i dalej nie idzie, modul tez sie nie rozpakowywuje (wczesniej moglem
tam wchodzic), przeinstalowalem nwn2 i dalej nic.



Czemu z kopiowales avatar od fujo co??
On jest tu oddawna ponad rok może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 15:04, Razak napisał:

> Mam problem z nwn2, daje podroz do dzielnicy handlowej i przy wczytywaniu zatrzymuje sie
na
> rozpakowaywaniu modulu i dalej nie idzie, modul tez sie nie rozpakowywuje (wczesniej moglem

> tam wchodzic), przeinstalowalem nwn2 i dalej nic.


Czemu z kopiowales avatar od fujo co??
On jest tu oddawna ponad rok może


dzieki ze mi odpowiedziales na moje pytanie, a avatara nie kopiowalem tylko soebie taki wzialem, nie wiedzialem ze ktos tu taki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 15:07, AchillesPL napisał:

> > Mam problem z nwn2, daje podroz do dzielnicy handlowej i przy wczytywaniu zatrzymuje
sie
> na
> > rozpakowaywaniu modulu i dalej nie idzie, modul tez sie nie rozpakowywuje (wczesniej
moglem
>
> > tam wchodzic), przeinstalowalem nwn2 i dalej nic.
>
>
> Czemu z kopiowales avatar od fujo co??
> On jest tu oddawna ponad rok może

dzieki ze mi odpowiedziales na moje pytanie, a avatara nie kopiowalem tylko soebie taki wzialem,
nie wiedzialem ze ktos tu taki ma.



weź update i wtedy spróbuj, a ile masz miejsca na dysku w którym masz swoje dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 15:18, Razak napisał:

> > > Mam problem z nwn2, daje podroz do dzielnicy handlowej i przy wczytywaniu zatrzymuje

> sie
> > na
> > > rozpakowaywaniu modulu i dalej nie idzie, modul tez sie nie rozpakowywuje (wczesniej

> moglem
> >
> > > tam wchodzic), przeinstalowalem nwn2 i dalej nic.
> >
> >
> > Czemu z kopiowales avatar od fujo co??
> > On jest tu oddawna ponad rok może
>
> dzieki ze mi odpowiedziales na moje pytanie, a avatara nie kopiowalem tylko soebie taki
wzialem,
> nie wiedzialem ze ktos tu taki ma.


weź update i wtedy spróbuj, a ile masz miejsca na dysku w którym masz swoje dokumenty


na dysku C mam 10gb, a jesli chodzi o update to "Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam takie pytanko: czy można jakoś dostać się do plików tekstowych z gry? Bo tak sobie myślałem, że możnaby stworzyć nieoficjalną łatkę (tak jak do Heroesa 5), więc chciałbym wiedzieć, czy da się jakoś te pliki telstowe zmodyfikować i gdzie one są. :)
Poza tym mam jeszcze jedno pytanie: czy w patchu 1.03 zostaną dodane brakujące pliki dźwiękowe? Bo ja mam tak, że w niektórych dialogach (a jest ich nawet dużo...) gdy mówi jakiś NPC, w głośnikach jest cisza. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz wydanie Patcha 1.3 nie ma sensu i tak nie pogramy na serwerach zagranicznych bo maja 1.4 a polskich serwerow nie ma jeszcze zadnych :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się