• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.01.2007 o 21:26, djdinho napisał:

Mam karte graficzna GF 7900 GS 256 MB / 256 bit pod pci-e x16 a moja plyta glowna ma pci-e
x 4 dlatego sie pytam czy to przyspieszy dzialanie i ogolnie grafike czy nie...?


Na 100% dostaniesz wzrost wydajności w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam takie pytanie zwiazane z aktualizacja gry. Otoz jak klikam w aktualizuj w menu (jak wloze plyte) to nic nie sie dzieje nawet zaden komunikat nie wyskakuje i nie wiem czemu tak sie dzieje czy dlatego ze mam najnowsza aktualizacje (a kupowalem ok 2 tygodni temu) czy cos jest zrypane, i skad moge sciagnac patche do NN2 bo wiem ze juz jest 1.02 ?? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 15:22, Pioni3r napisał:

A ja mam takie pytanie zwiazane z aktualizacja gry. Otoz jak klikam w aktualizuj w menu (jak
wloze plyte) to nic nie sie dzieje nawet zaden komunikat nie wyskakuje i nie wiem czemu tak
sie dzieje czy dlatego ze mam najnowsza aktualizacje (a kupowalem ok 2 tygodni temu) czy cos
jest zrypane, i skad moge sciagnac patche do NN2 bo wiem ze juz jest 1.02 ?? HELP


Czasami warto czytać co jest napisane wyżej.

3. Osoby, u których po wciśnięciu "Aktualizacja", na menu startowym nie dzieje się nic lub wyskakuje błąd powinny ściągnąc nowszą wersję aktualizatora, na przykład stąd:
ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/inne/neverwinter_nights_2_pl_updater_105.zip
Rozpakować i uruchomić instalację nowszej wersji aktualizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Firma Obsydian pracuje obecnie równocześnie nad patchem w wersji 1.03 PL i 1.04 PL tak by działały wszystkie elementy. Obsydian zapewnia, ze patch 1.04 PL powinien być gotowy w połowie tygodnia.
Ponieważ z patchem 1.03 Pl były pewne kłopoty, Obsydian postanowił przygotować równolegle także dla was patch 1.04 PL.
Mamy nadzieję, że juz wkrótce damy wam najnowsze poprawki do wersji 1.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:02, Anim napisał:

Firma Obsydian pracuje obecnie równocześnie nad patchem w wersji 1.03 PL i 1.04 PL tak by działały
wszystkie elementy. Obsydian zapewnia, ze patch 1.04 PL powinien być gotowy w połowie
tygodnia.
Ponieważ z patchem 1.03 Pl były pewne kłopoty, Obsydian postanowił przygotować równolegle także
dla was patch 1.04 PL.
Mamy nadzieję, że juz wkrótce damy wam najnowsze poprawki do wersji 1.04

To byloby cos. Ale jak bedzie, to sie okaze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:02, Anim napisał:

Firma Obsydian pracuje obecnie równocześnie nad patchem w wersji 1.03 PL i 1.04 PL tak by działały
wszystkie elementy. Obsydian zapewnia, ze patch 1.04 PL powinien być gotowy w połowie
tygodnia.
Ponieważ z patchem 1.03 Pl były pewne kłopoty, Obsydian postanowił przygotować równolegle także
dla was patch 1.04 PL.
Mamy nadzieję, że juz wkrótce damy wam najnowsze poprawki do wersji 1.04


Istotnie to mogłoby poprawić reputację firmy ale jak mówią Rosjanie poczekamy, zobaczymy.
1.03pl to klęska. Z jego powodu wstrzymałem rozgrywkę na jakieś 3 tygodnie. Bo co chwila miał być tuz tuż zaraz wydany a ja chciałem pograć przynajmniej od połowy gry przy nieco lepszej płynności. I tak czekam jak ksiądz na zniesienie celibatu zastanawiając się czy warto było... kupować oryginał. A ironia w tym, że te grzeszne myśli :) powstają w mojej głowie za sprawą CD-Projektu.
Teraz czekam na potwierdzenie, że jednak było warto i kupować i czekać.
Trzymam za słowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:26, Valkanis napisał:

Więc jak to będzie? Dostaniemy od razu wersję 1.04PL czy najpierw 1.03 a chwilę potem 1.04PL?

Oba patche są opracowywane równocześnie wersja 1.04 PL powinna więc wyjść równocześnie - z 1.03PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:29, Anim napisał:

Oba patche są opracowywane równocześnie wersja 1.04 PL powinna więc wyjść równocześnie - z
1.03PL


OMG, serio? To sobie jeszcze trochę poczekamy...żałuję, że w ogóle kupiłem PL wersję, mogłem dołożyć i zainwestować w ang, przynajmniej nie miałbym takiego czegoś...

Małe opóźnienia da się przeżyć, ale to co sie dzieje juz nie...brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:35, Dowodca_Pawel napisał:

Dziwne posunięcie, bo dla kogo w takim razie będzie 1.03, skoro zapewne wszyscy przejdą już
na 1.04?


Szczerze to tez tego w ogole nie rozumiem... To nie ma zadnego sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie rozumiem także, dlaczego mamy jeszcze czekać, skoro PODOBNO patch 1.3, jak nas niedawno uswiadamiali, ze jest skończony (prawie?), bo mial ukazac sie jeszcze w tym tygodniu...

Nie można wydać teraz 1.3? Coś mi tu smierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tego nie kminie, koniec grudnia miał być, początek stycznia miał być, ten tydzień miał być, tydzień się kończy a patcha nie ma. Nooo i jeszcze teraz wyjechali że 1.04 wyjdzie równo z 1.03. Kurde ktoś tu ostanio pisał że patch wyjdzie choćby nie wiem co, niby tylko trzęsienie ziemi, huragan itp. mogą to zmienić. Ale nikt nie przewidział że panowie chcą być grzeczni i wydać dwa patche równocześnie, jeżeli na 1.03 czekamy tyle czasu, to strach pomyśleć ile bedziemy czekać na 1.04, a co za tym idzie będziemy czekać jeszcze na 1.03 dopóty, dopóki nie wyjdzie 1.04 a to może trwać wieczność !!! Kurde fajnie tak ponarzekać bo tylko tyle moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

K**** mać, wiedziałem że tak będzie.
Teraz to sprawa jest jasna.
Mają spore problemy z wprowadzeniem patcha w wersji 1.03 dla innych krajów.
Ja wam powiem jedno. Patch 1.03 w wersji PL nawet nie wiadomo czy był robiony.
Może Obsidian w ogóle sie za niego nie zabierał.

Więc teraz będzie tak, że będziemy jeszcze czekać tydzień min tydzień na ang. wersją patcha 1.04.
A potem dopiero będzie robiony na inne kraje, czyli jakiś miesiąc jeszcze posiedzimy na 1.02 a potem może przesiądziemy się na 1.04.
Ale jaka ściema, że niby równolegle pracują nad 1.03 i 1.04. W takim układzie po co komu 1.03 skoro będzie od razu 1.04. Powiem wam po co, po to aby ludzie nie burzyli się i mieli coś na osłodzenie gorzkiej prawdy, że na razie patcha żadnego nie będzie. A tak każdy znowu się łudzi że w następnym tygodniu będzie od razu 1.04. Ja wiem jedno patch 1.03 w ogóle nie jest robiony. Teraz to oni skupiają się na patchu 1.04 dla wersji ang. Potem pewnie się zajmą innymi krajami. Szkoda gadać.
Ciągle obiecują że będzie na dniach a tak naprawdę to każdy czeka na tego patcha od połowy grudnia. To jest potraktowanie klienta, żałosne. Nie dość że wypuścili produkt nie dorobiony to jeszcze okłamują klienta. Mi na tym patchu już w ogóle nie, tylko denerwuje mnie to, że CIąGLE KTOś NAM WCISKA KIT. Zawiodłem się na tej firmie na max-a.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się