• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.02.2007 o 02:15, Bosper napisał:

Blady Mistrz to świetna klasa

w sumie mogę spróbować :)
wszystkie nwn przeszedłem jako czarodziej :) i w sumie można by coś odmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a"
-> jak probuje zaaktualizowac to wyskakuje mi taki blad. czy wy tez go macie x)? A jesli nie to macie jakies pomysły na to co mam z tym zrobic?
z gory dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 10:16, rhiannon napisał:

"Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a"
-> jak probuje zaaktualizowac to wyskakuje mi taki blad. czy wy tez go macie x)? A jesli
nie to macie jakies pomysły na to co mam z tym zrobic?
z gory dzieki !


Oficjalnego patcha nie ma
Podaje link do nieoficjalnego którego musisz zainstalować ręcznie


http://rapidshare.com/files/14129873/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_104.zip.html
albo
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_104.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 12:16, phobian napisał:

moze wiecie kto moze zrobic zbroje dla zolnierzy z warowni
????


Edario czy jak mu tam:) Ten z Highcliff
Podchodzisz do niego kiedy już masz warownię i mówisz mu że może przyjść do warowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pytanie co do wymagań nwn2
czy obsługuje ona wszystkie karty z serii ati radeon 9600

Radeon HIS 9600 128 MB DDR / 128 bit
9600 PRO 128 MB DDR 128 Bit
HIS excalibur Radeon 9600 128Mb
ATI Radeon 9600 XT 128 MB Club 3D
Radeon 9600 PRO ASUS AGP
9600 PRO 128 MB AGPx8
ATI 9600 128MB

pójdzie na jednej z tych kart??

wiem ze mogło już to być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2007 o 14:29, keyrome napisał:

O tutaj jeszcze sreen jak lonczy i nagle hop przerywa:/ dalem za gre 169 zl a se pograc nawet
nei moge o CO CHODZI?!



to wydaj troche kasy na edukacje he? łączy sie pisze tak a nie "lonczy" <-- OWNED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie macie co robic tylko sie ortografi czepiacie? moge se pisac "który" czy "ktury" to jest moja sprawa ważne to zeby kazdy wiedział co mam na mysli a nie jakie U zrobiłem. Ej mam problem w nwn2, bo wruciłem juz ze studni starej sowy czy jakos tak i dostalem misje ze mam zabic kolesia co donosił strazy. I jakos podobno mozna wykonac tą misje bez zabijacia strażników. Jak?? Jestem diabelstwem i jak rzuce czar ciemnosc na strazników to i tak zaczną mnie zagadywac i wtedy juz wszystko stracone.... co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 15:30, kapitan92 napisał:

nie macie co robic tylko sie ortografi czepiacie? moge se pisac "który" czy "ktury" to jest
moja sprawa ważne to zeby kazdy wiedział co mam na mysli a nie jakie U zrobiłem.

Jak napisze się "ktury", to raczej nie bardzo wiadomo o co chodzi (ja na pierwszy rzut oka przeczytałem to jako "kury"). Poza tym takie "pisanie" nie robi zbyt dobrego wrażenia.

Poza tym nie ten temat. Ten jest do pomocy technicznej. Zapytaj tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=3070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 10:11, adams99 napisał:

> Blady Mistrz to świetna klasa
w sumie mogę spróbować :)
wszystkie nwn przeszedłem jako czarodziej :) i w sumie można by coś odmienić ;)

Blady Mistrz to "ulepszenie" dla czarownika, więc mojim zdaniem się opłaca w niego inwestować, ewentualnie możesz w niesamowitego rycerza, ale ty już wybrałeś klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sory ale co mine obchodzi jakie wrazenie robie na forum?? I po zatym to sam nie piszesz na temat. Tu ma byc pomoc techniczna a nie nauka ortografi:d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 15:23, djdinho napisał:

> O tutaj jeszcze sreen jak lonczy i nagle hop przerywa:/ dalem za gre 169 zl a se pograc
nawet
> nei moge o CO CHODZI?!


to wydaj troche kasy na edukacje he? łączy sie pisze tak a nie "lonczy" <-- OWNED!


lol ile ty masz lat dzieciaczku? i kogo poczuasz? co mamusi kupila komputer i grasz razem z ta twoja krzywa twarzyczka? zalosne wk*** mnie tacy ludzie jak chcesz mnie poczuac to napisz skad jestes i podaj adres to sie spotkamy wtedy mnie poucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś dokładnie sprawdził i potwierdził że na sterownikach NV 91.47 jest przyrost wydajności w stosunku do 93.71? Czy to tylko czyjeś subiektywne odczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja moge tylko powiedziec ze na 77.72 gra chodzi znakomicie :-) Lepiej nie instalowac nowych sterów - po co? (Przynajmniej jesli sie ma 6600 GT, jak ja.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja posiadam 7900 GT i 93.71. Podobno przy poprzednich, przyrost fps, może sięgać nawet 20 fps. Chyba sam sprawdzę czy są jakieś istotne różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 15:30, kapitan92 napisał:

nie macie co robic tylko sie ortografi czepiacie? moge se pisac "który" czy "ktury" to jest
moja sprawa ważne to zeby kazdy wiedział co mam na mysli a nie jakie U zrobiłem. Ej mam problem
w nwn2, bo wruciłem juz ze studni starej sowy czy jakos tak i dostalem misje ze mam zabic kolesia
co donosił strazy. I jakos podobno mozna wykonac tą misje bez zabijacia strażników. Jak?? Jestem
diabelstwem i jak rzuce czar ciemnosc na strazników to i tak zaczną mnie zagadywac i wtedy
juz wszystko stracone.... co zrobic??



Co do twojego problemu z nwn-em, a nie ortografi (bo sam czasem błędy na forum robie ;) )
nie trzeba ich zabijać wszystkich wystarczy, że rozwalisz tych dwuch kolesi co stoją przed domem i z nich wypadną szaty czy tam pelerynka straży miejskiej.
Zakładasz tą "pelerynke" i Ci dają spkój i jeszcze mała uwaga goście na 2 piętrze już Cie niestety rozpoznają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 16:42, keyrome napisał:

> > O tutaj jeszcze sreen jak lonczy i nagle hop przerywa:/ dalem za gre 169 zl a se
pograc
> nawet
> > nei moge o CO CHODZI?!
>
>
> to wydaj troche kasy na edukacje he? łączy sie pisze tak a nie "lonczy" <-- OWNED!


lol ile ty masz lat dzieciaczku? i kogo poczuasz? co mamusi kupila komputer i grasz razem z
ta twoja krzywa twarzyczka? zalosne wk*** mnie tacy ludzie jak chcesz mnie poczuac to napisz
skad jestes i podaj adres to sie spotkamy wtedy mnie poucz


Hmm.... oby dwaj zachowujecie się jak dzieci dajcie sobie spokój i nie udawaj "pakera", bo to nic nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 14:07, Sneaker napisał:

mam pytanie co do wymagań nwn2
czy obsługuje ona wszystkie karty z serii ati radeon 9600


Ja gram na radku 9600 XT 128 MB Powercolor, i chodzi nawet, nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 16:42, keyrome napisał:

> > O tutaj jeszcze sreen jak lonczy i nagle hop przerywa:/ dalem za gre 169 zl a se
pograc
> nawet
> > nei moge o CO CHODZI?!
>
>
> to wydaj troche kasy na edukacje he? łączy sie pisze tak a nie "lonczy" <-- OWNED!


lol ile ty masz lat dzieciaczku? i kogo poczuasz? co mamusi kupila komputer i grasz razem z
ta twoja krzywa twarzyczka? zalosne wk*** mnie tacy ludzie jak chcesz mnie poczuac to napisz
skad jestes i podaj adres to sie spotkamy wtedy mnie poucz


lol haha pwned! kozak mistrzu kung dres fu! Jak bede czytal "pomurz" czy tam "loncze" to miej swiadomosc ze nawet palcem nie kiwne zeby wejsc do gry, Hola amigo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się