• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.12.2006 o 01:40, Selv napisał:

Należy stworzyć taki sam profil, o właściwościach popsutego ale wskazać nwn2main.exe :)

Pamiętaj, że dla procesorów AMD jest to plik nwn2main_amdxp.exe, a nie ten, który napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok ja juz rozwiązałem swój problem. Albo NWN2 jest bardzo wrażliwe albo cos strasznie obciąża, bo zdjąłem jedna czesc obudowy dolozyłem wiatrak i narazie ani razu nie wywaliło gry, i wogule sie nie tnie na srednich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie się wiesza (chyba, niby się wczytuje, ale czekam 10 minut i nic) przy rozpakowaniu modułu, gdy wracam do dzielnicy handlowej Neverwinter po odnalezieniu emisariusza Waterdeep. No i koniec gry, wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

AMD3000+
1GB DDR
GF7300 Palit 128MB 256 BIT (pci) DDR3

Mam taki problem.Ogólnie NWN2 EK CE chodzi mi dobrze.Mogę wszystko pozmieniać w opcjach gry, nic mi sie nie wiesza (jak narazie) ale.....Gdy mam włączone odbicia na wodzie , niebo nad otoczeniem mam czarne(odbicia w wodzie i sama woda są O.K) lecz gdy wyłącze ta opcje gra przyśpiesza ale niebo przypomina mi rozmaz 100 kolorów, co mnie strasznie wkurza.Dodatkowo mam standardowy problem z aktualizacja.
Zauważyłem jeszcze że co jakiś czas gdy wciskam spacje wy wydać rozkazy po jej wyłączeniu walka niby idzie dalej , bo słyszę odgłosy ale obraz odmarża mi się np. w połowie lub po wykonaniu komendy która wyznaczyłem.

Ma ktoś jeszcze taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Athlon 3000+
1 GB RAM
DFI Lan Party UT nF4 Ultra-D
GF 7600 GT
Neverwinter chodzi mi świetnie.Ale mam taki problem, że jak robię save to czasami mnie wywala do Windows''a. Save nie jest wtedy popsuty da się go wczytać, ale to trochę irytujące, że muszę włączać NWN od nowa po zrobieniu paru save''ów. Pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Próbowałem grę odpalić na tym samym sprzęcie co ty .
Nie da się grać nawet na minimalnych detalach .
Gdy jesteś na otwartej przestrzeni np . w wiosce czy mieście nawet daje radę, ale w pomieszczeniach to czasmi nawet 2-3 fps .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam straszny problem :) Podczas grania zapisalem 2 save w lokacji z twierdzą odrazu po zdobyciu do drużyny Khelgara :( Od sava z tawerną, gdzie go przyłączyłem do momentu, gdy jestem juz garnizonie save się nie wczytuja .. Widac tylko ,,Rozpakowanie modułu'''' i tak caly czas .. dodam ze plik wymiany i wszystkie TEMPY trzymam na partycji 2 gb gdzie mam teraz 433 mb wolnego :) Proszę o pomoc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.12.2006 o 12:31, piotrekcneo napisał:

Witam mam straszny problem :) Podczas grania zapisalem 2 save w lokacji z twierdzą odrazu
po zdobyciu do drużyny Khelgara :( Od sava z tawerną, gdzie go przyłączyłem do momentu, gdy
jestem juz garnizonie save się nie wczytuja .. Widac tylko ,,Rozpakowanie modułu'''' i tak
caly czas .. dodam ze plik wymiany i wszystkie TEMPY trzymam na partycji 2 gb gdzie mam teraz
433 mb wolnego :) Proszę o pomoc ..


Coś mi się wydaje że na błędy w sejwowaniu raczej nie ma rady. Ja bym polecał częściej i najlepiej ręcznie sejwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam AMD sempron2600+ ,512RAM radeon9550 po zainstalowaniu gry i uruchomieniu maksymalnie 10min. gram i wyrzuca mnie do Windowsa za każdym razem próbowałem przeinstalować grę ale ciągle to samo, co robić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam straszny problem :) Podczas grania zapisalem 2 save w lokacji z twierdzą odrazu po zdobyciu do drużyny Khelgara :( Od sava z tawerną, gdzie go przyłączyłem do momentu, gdy jestem juz garnizonie save się nie wczytuja .. Widac tylko ,,Rozpakowanie modułu'''' i tak caly czas .. dodam ze plik wymiany i wszystkie TEMPY trzymam na partycji 2 gb gdzie mam teraz 433 mb wolnego :) Proszę o pomoc ..

DODAM, żE wczesniej podczas wlaczonej gry save sie wczytywaly normalnie :/ Moze mam za malo miejsca tam gdzie trzymam pliki temp : / ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra ma wyraźne problemy z odzyskiwaniem urządzeń: zdarza jej się stracić klawiaturę, a po zminimalizowaniu gry nie da się jej przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanie czysto estetyczne... Czemu po zarejestrowaniu Edycjii Kolekcjonerskiej - Białej nie mam przy niej obrazka pudełka na mojej liście gier podczas gdy w sklepie on widnieje. Tak nieestetycznie to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja ponownie:

Mnie się wiesza (chyba, niby się wczytuje, ale czekam 10 minut i nic) przy rozpakowaniu modułu, gdy wracam do dzielnicy handlowej Neverwinter po odnalezieniu emisariusza Waterdeep. No i koniec gry, wychodzi...

Ludzie, pomóżcie, bo nawet nie wiem czego to wina, a kurde jednak stówe dałem to pograc chciałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 16.12.2006 o 17:51, Vanhal napisał:

Mnie się wiesza (chyba, niby się wczytuje, ale czekam 10 minut i nic) przy rozpakowaniu modułu,
gdy wracam do dzielnicy handlowej Neverwinter po odnalezieniu emisariusza Waterdeep. No i koniec
gry, wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Patch 1.03 do polskiej wersji językowej powinien pojawić się w przeciągu dwóch tygodni, czyli do końca grudnia.

Lektura przypiętego posta, zwłaszcza ostaniej jego linijki wystarcza chyba za odpowiedź, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrobiłem reinstalke i dalej to samo. Nie jest to tez wina karty graficznej. Wszystko chodzi jak trzeba (choc trochę wolno...) aż do tego momentu, gdzie napisałem i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.12.2006 o 13:33, lampak napisał:

Gra ma wyraźne problemy z odzyskiwaniem urządzeń: zdarza jej się stracić klawiaturę, a po zminimalizowaniu
gry nie da się jej przywrócić.


Może to wina ramu?
Ja mam otwarty poradnik w Acrobacie 7.0 do tego notatnik o przedmiotach, które można ukraść kupcom i działajacego Azureusa 2.5.0.0. Po minimalizacji i ponownym przywróceniu wszystko jest ok.
Na przywrócenie po minimalizacji czekam około 10-20 sekund.
Mam 1GB ddr 400 PDP.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się