• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dokładnie, jak dla mnie nie ma tam nic nieczytelnego. A co do patcha, miejmy nadzieję, że przed świętami. Bo teraz na średnich ustawieniach z XFire ciężko mi się gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Gra mi wywala do pulpitu gdy podążam do Highcliff. Po walce z kolcoskórnymi (wtedy gdy ta druidka pomaga) jest dialog. I gdy ona mówi: "Pądążasz dziwną ścieżką jak na portowca...." to na tej kwestii się zacina i wywala do pulpitu. Mam wersje 1.02 PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2006 o 10:07, Kirnin napisał:

Mam problem. Gra mi wywala do pulpitu gdy podążam do Highcliff. Po walce z kolcoskórnymi (wtedy
gdy ta druidka pomaga) jest dialog. I gdy ona mówi: "Pądążasz dziwną ścieżką jak na portowca...."
to na tej kwestii się zacina i wywala do pulpitu. Mam wersje 1.02 PL.



no mnie tez raz wywalilo w tym momencie, ale wyskoczyl mi komunikat ze minimalna wartosc pamieci wirualnej jest za niska wiec moze u Ciebie jest ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po zainstalowaniu gry ,gdy próbuje ją uruchomić wyskakuje mi "A required security module can not be activated.The program can not be executed" klikam OK i koniec.Nie znam angielskiego i nie wiem o co chodzi i co mam zrobić.Za pomoc z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2006 o 18:24, żdzisiek napisał:

możecie mi powiedzieć czemu gra mi sie ścina na minimalnych chociaż mam
procesor:2,4
ram: 1 gb
karte: geforca 5500 fx
??

odpowiedź jest prosta , masz a raczej niemasz karty graficznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2006 o 18:22, marcin.21 napisał:

Po zainstalowaniu gry ,gdy próbuje ją uruchomić wyskakuje mi "A required security module can
not be activated.The program can not be executed" klikam OK i koniec.Nie znam angielskiego
i nie wiem o co chodzi i co mam zrobić.Za pomoc z góry dzięki.

Być może działa Ci emulator napędu. Wyłącz go i spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2006 o 17:11, Polpager napisał:

>

>

>


no mnie tez raz wywalilo w tym momencie, ale wyskoczyl mi komunikat ze minimalna wartosc pamieci
wirualnej jest za niska wiec moze u Ciebie jest ten sam problem.


Wystarczyło XFire wyłączyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wita.Mam taki sam problem jak i R4zoR,- "...wystapil blad z aplikacją.........zostanie zamknieta" jak temu zaradzic???
Ja mam Intel Core 2 Duo 2,4 Ghz, 2Gb ramu (nie pamietam jakiej firmy), i kart Nvidia 7900GTX 512mb w wydaniu Gigabyte''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No coz, to jeszcze ja was pomecze ;)
Przesledzilem 10 stron watku i na moj problem sie nie natknalem. Jestem na poczatku, moim zadaniem jest wyruszenie do zajazdu Pod Placzaca Wierzba. Ide wiec do ekranu mapy, klikam na Pod Placzaca Wierzba, nastepnie klik w Podroz i... moja postac nadal jest w Zachodnim Porcie. Z ta roznica ze funkcje myszki sa ograniczone (wskaznik sie porusza ale nie reaguje na klikniecia), klawiatura moge sie poruszac, a jak klikam R (odpoczynek) to z miejsca wywala mnie do windowsa z komunikatem o bledzie. Powiem jeszcze ze probowalem z obydwu wyjsc w Zachodnim Porcie, zawsze dzieje sie to samo. Natomiast z podroza na mokradla (te z ostatniego questa) nie ma zadnego problemu. Z komputerem nie ma raczej problemow bo byl upgrade''owany na Obliviona i na najwyzszych detalach ladnie chodzi ;). Choc probowalem tez dac na minimalne - i problem pozostaje. Reinstalacja tez nic nie dala. Nie probowalem tylko gry od nowa, myslicie ze to cos da? Cholera, ale sie rozpisalem, pewnie nikt nie doczyta do konca ;). Ale jesli macie jakis pomysl bylbym wieeelce wdzieczny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2006 o 22:02, the last devil napisał:

No coz, to jeszcze ja was pomecze ;)
Przesledzilem 10 stron watku i na moj problem sie nie natknalem.

Nie wydaje mi się, żeby to był problem wydajnościowy. Jeśli kursor do tego zmienia Ci się w strzałkę, to prawdopodobie jest to wywalenie jekiegoś błędu. I w tle jest tajne okienko, na którym jest tzw. "focus". U mnie podróż z portu do gospody trwała baaaardzo długo. Dwa razy myslałem, że się zawiesiło. W końcu zrobiłem sobie kawę, poczytałem książkę i poszło:D
Co bym radził sprawdzić: Ilość miejsca na dysku z grą i dysku z Moimi Dokumentami - powinno byc minimum 1GB na każdym. Działające w tle aplikacje i procesy - nie tylko to co widac w Trayu ale również te z zakładki "procesy" w menedżerze zadań. A może (to już taki dziki strzał) spróbuj powyłączać wygaszacz i zarządzanie energią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

SPOILER (powered by BioWare) Przy rozmowie z Neeshką za wcześnie można się dowiedzieć, że będzie się atakowanym przez githanky (czy jak to się tam pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2006 o 21:58, dark4blade napisał:

Wita.Mam taki sam problem jak i R4zoR,- "...wystapil blad z aplikacją.........zostanie zamknieta"
jak temu zaradzic???
Ja mam Intel Core 2 Duo 2,4 Ghz, 2Gb ramu (nie pamietam jakiej firmy), i kart Nvidia 7900GTX
512mb w wydaniu Gigabyte''a

U mnie pomogła reinstalacja systemu. Chyba nic więcej na to się nie da poradzić, gierka z czymś się gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się