• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mehow18 chociaż nie odpowiedziałeś na mój post to zwracam sie do Ciebie o pomoc gdyż mam ten sam problem. możesz mi dokładnie opisać jak zmienic ten bufor?
Byłbym dozgonnie wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2006 o 19:40, Potter666 napisał:

Maniekk, mam jeszcze jedno pytanie na dysku C mam tylko 19 GB miejsca jak zrobić aby gra zapisywała
się na dysku D?


Jeżeli masz 19GB wolnego na dysku C to gra powinna się bez problemu zapisać, jeżeli nie to problem leży gdzie indziej. Zawsze jednak możesz przenieść folder Moje dokumenty w inne miejsce.
Prawy przycisk myszy --> właściwości --> przenieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam, że zajmuję czas ale gdy klikam na moje dokumenty -> właściwosci to nie mogę znależć znaku przenieś. Gdzie powinien być?
Gdy znajdę już tę ikonkę to mogę przeniść ten folder na dysk D (na którym mam więcej wolnego miejsca) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2006 o 19:52, Potter666 napisał:

Przepraszam, że zajmuję czas ale gdy klikam na moje dokumenty -> właściwosci to nie mogę
znależć znaku przenieś. Gdzie powinien być?
Gdy znajdę już tę ikonkę to mogę przeniść ten folder na dysk D (na którym mam więcej wolnego
miejsca) ?


Pierwsza zakładka we właściwościach, jest tam okienko z napisem: "lokalizacja folderu docelowego" pod nią są trzy przyciski, środkowy to właśnie przenieś. Klikasz na nią i pojawia się okno wyboru miejsca, gdy już znajdziesz odpowiednie to dajesz ok i zmieniłeś właśnie miejsce moich dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam problem ;( na pierwszej stronie Radaar dał link do aktualizacji.... ale jak to ściągam i włączam to nic pisze mi tylko, że jest to nielegalna informacja i wyłącza okienko konsoli...;/;/;/
POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Kupiłem grę w Empiku,wymagania sprzętowe jak najbardziej odpowiadają.
Problem polega na tym,że uruchamiam grę,tworzę postać i plansza ładuje się,poczym następuje ciemny ekran i tylko aktywne i widoczne pomoce,czyli ekwipunek,mini mapa oraz samouczek,a "cały świat" czyli ekran gracza jest czarny.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie pytanko: Czy poradnik z edycji zwykłej jest identyczny co ten z ek (Np ma opis tych samych questów,zagadek) ??? Kupiłem dzisiaj na allegro edycje zwykła i chce sie upewnić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2006 o 20:00, maniekk napisał:

> Przepraszam, że zajmuję czas ale gdy klikam na moje dokumenty -> właściwosci to nie
mogę
> znależć znaku przenieś. Gdzie powinien być?
> Gdy znajdę już tę ikonkę to mogę przeniść ten folder na dysk D (na którym mam więcej wolnego

> miejsca) ?

Pierwsza zakładka we właściwościach, jest tam okienko z napisem: "lokalizacja folderu docelowego"
pod nią są trzy przyciski, środkowy to właśnie przenieś. Klikasz na nią i pojawia się okno
wyboru miejsca, gdy już znajdziesz odpowiednie to dajesz ok i zmieniłeś właśnie miejsce moich
dokumentów.


Dziękuje serdecznie. Już wykonałem wszystko co mi poleciłeś i wszystko gra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2006 o 21:09, BedBoyzZz napisał:

Witam.
Kupiłem grę w Empiku,wymagania sprzętowe jak najbardziej odpowiadają.
Problem polega na tym,że uruchamiam grę,tworzę postać i plansza ładuje się,poczym następuje
ciemny ekran i tylko aktywne i widoczne pomoce,czyli ekwipunek,mini mapa oraz samouczek,a "cały
świat" czyli ekran gracza jest czarny.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Najwyrazniej karata graficzna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2006 o 21:09, BedBoyzZz napisał:

Witam.
Kupiłem grę w Empiku,wymagania sprzętowe jak najbardziej odpowiadają.
Problem polega na tym,że uruchamiam grę,tworzę postać i plansza ładuje się,poczym następuje
ciemny ekran i tylko aktywne i widoczne pomoce,czyli ekwipunek,mini mapa oraz samouczek,a "cały
świat" czyli ekran gracza jest czarny.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.



A jaką masz karte graficzną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2006 o 20:43, Olek007 napisał:

ja mam problem ;( na pierwszej stronie Radaar dał link do aktualizacji.... ale jak to ściągam
i włączam to nic pisze mi tylko, że jest to nielegalna informacja i wyłącza okienko konsoli...;/;/;/
POMOCY!!


Heh mam identyczny problem 2 komunikaty o nielegalnych operacjach i nic wiecej? kto ma jakies idee?

Co do mojego problemu z aktualizacja to nie moge go uruchomic... jesli klikne manualnie na nwupdate wyskakuje komunikat o bledzie przytoczony juz wczesniej:/
Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

heh kolejna niemila sprawa wlaczam gre no i pojawia sie dziwny problem intro tnie sie niemilosiernie czasami jest to jedna klatka na kilka-kilkanascie sekund( przypuszczam ze jest to intro do samego konca nie dotrwalem :P) dalej jest juz w miare ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2006 o 08:38, Keroth napisał:

Czy ktoś próbował grać na procku 2GHZ. Jeśli tak to czy dało się?


Ja gram na Athlonie 2,4 (2 GHZ), 1 GB Ram, Radeon 9600 i chodzi mi na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2006 o 02:37, turingowski napisał:

Witam

Mam taki problem...wszystko widać na tym screenie:
http://img413.imageshack.us/img413/7760/nwn1ra7.jpg
Zaznaczyłem na czerwono. Czemu mam tam to czarne coś?

Wygląda mi to na okienko chatu włączane klawiszem [Enter]. W inym wątku znalazłem podejrzenie, że taki objaw jest widoczny przy grze w wersję nieoryginalną.

Keroth --> Sempron 2500+, realne taktowanie 2.1GHz. Da się grać. Bez cieni nawet całkiem, całkiem. No ale ważna jest przede wszystkim porządna karta graficzna.

Xeoo -->Gra chyba nie stosuje binkplayera do filmików, więc podejrzewałbym problem z którymś z kodeków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się