• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.09.2008 o 10:41, Vantor Zorin napisał:

Mam pytanie, kiedy i czy w ogóle wyjdzie polska wersja patchy do neverwinter nights 2?:P



zacytuje Ci fragment piosenki...

"ZA ROK MOZE DWA..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2008 o 11:07, Jagged napisał:

> Mam pytanie, kiedy i czy w ogóle wyjdzie polska wersja patchy do neverwinter nights
2?:P


zacytuje Ci fragment piosenki...

"ZA ROK MOZE DWA..."

xDD Juz dostalem odp.

PanicZIUT

Konsul

CD Projekt


23.09.2008, 10:51

URL
ODPOWIEDZ

Dnia 23.09.2008 o 11:07, Jagged napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Vantor Zorin

Dnia 23.09.2008 o 11:07, Jagged napisał:

Mam pytanie, kiedy wyjdzie polska wersja patchy do neverwinter nights 2?
To jest nie do pomyślenia, aby ich tak długo nie było.



Patch z naszej strony jest gotowy, już od pewnego czasu.
Niestety zasiniały problemy po stronie Obsydian z jego implementacją.
Oczywiście staramy się aby problemy te jak najszybciej znikły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.09.2008 o 11:17, Vantor Zorin napisał:

xDD Juz dostalem odp.

PanicZIUT

Konsul

CD Projekt


23.09.2008, 10:51

URL
ODPOWIEDZ

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Vantor Zorin

> Mam pytanie, kiedy wyjdzie polska wersja patchy do neverwinter nights 2?
> To jest nie do pomyślenia, aby ich tak długo nie było.


Patch z naszej strony jest gotowy, już od pewnego czasu.
Niestety zasiniały problemy po stronie Obsydian z jego implementacją.
Oczywiście staramy się aby problemy te jak najszybciej znikły.



oni tak zawsze odpowiadaja, nie licz na to ze wyjdzie przed dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2008 o 11:21, Jagged napisał:

oni tak zawsze odpowiadaja, nie licz na to ze wyjdzie przed dodatkiem :)


Sczerze to też tak myśle :P tym patchem będzie dla nas drugi dodatek xD
Sie pochwalimy jakiego wieeeeeelkiego patcha mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2008 o 11:17, Vantor Zorin napisał:

Patch z naszej strony jest gotowy, już od pewnego czasu.
Niestety zasiniały problemy po stronie Obsydian z jego implementacją.
Oczywiście staramy się aby problemy te jak najszybciej znikły.

Bez względu na to czy robiliby patcha do Barbie : Wymień Tipsy, czy Neveriwnter Nights 2, to zawsze zwalą winę na każdego w zasięgu palca wskazującego :]. Tak jak już ktoś napisał, nie oczekujmy łatki przed dodatkiem.

Nie ma to jak profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Mam pewien problem, a mianowicie: kiedy dotarłem do Gariusa na samym końcu gry i wszedłem do Inner Sanctum tracę kilku towarzyszy, potem walka z Gariusem, a nastepnie z Królem. Kiedy pokonam go po raz pierwszy, a potem jego mniejsze wersje, Król pojawia się znowu w portalu (tym razem jeszcze większy) i stoi czekając chyba tylko na oklaski. Gdy podejdę z nim porozmawiać nic sie nie dzieje. Znalazłem na necie solucje i jak sie okazuje, nie dość, że Garius powinien był rozmawiać z moimi kompanami, żeby się ode mnie odłączyli (czego w ogóle nie było - gdy wszedlem do komnaty chwilę trwała rozmowa, a potem nagle sie urywała i kiedy podszedlem rozmawiac z Gariusem zaczynala sie walka) to jeszcze Król powinien mnie normalnie atakować.

BTW, tych magicznych ścian, które niby być powinny - też nie było.


>>> EDIT <<<
Mam zainstalowany też Mask of the Betrayer, a wersja gry to 1.10.1116.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam nadzieje ze ktos mi pomoze.Kupilam gre Hugo.Runamukka.Wielka Ucieczkaale nie zauwazylam ze nie jest ona na Viste.W sklepie mi powiedziano ze tu uzyskam pomoc.Tak wiec bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2008 o 11:19, iwosia26 napisał:

Witam mam nadzieje ze ktos mi pomoze.Kupilam gre Hugo.Runamukka.Wielka Ucieczkaale nie
zauwazylam ze nie jest ona na Viste.W sklepie mi powiedziano ze tu uzyskam pomoc.Tak
wiec bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam



Ech... To jest pomoc techniczna dla gry Newerwinter Nights 2 a nie... Hugo. Najpierw skoro ją kupiłaś to zobaczy czy nie zaistaluje ci się a jeślinie to nic nie zrobisz moim zdaniem. Ale zapytaj się tu: http://www.gram.pl/pomoc.asp. ewentualnie może pozowolą ci oddać jeśłi jej nie naruczyłaś z opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuję pomocy, otóż podczas gry miałem czasami nieoczekiwane zawieszenia gry,
wszystko było jednak ok i to ścierpiałem aż do momentu w którym wchodzę do zatopionego dzbanu, po załadowaniu wszystkiego wchodzę do środka i po paru sekundach się zawiesza, tylko ze w dziwny sposób, mianowicie wyłącza mi się dźwięk i monitor, nie wiem czy system przestaje działać, dopiero po resecie monitor ponownie się włącza.
Mam sprzęd spełniający zalecane wymagania między innymi radeona HD3870.
zdaje mi się że to głównie wina karty graficznej, albo sterowników, ale próbowałem już reinstalacje najnowszych sterowników i instalacja starszych co nie pomogło. Gra jest spatchowana.
dodam tylko ze nie miałem takich problemów w wiedźminie, nfs pro street czy assassins creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z siedzibą githyanki wiem że pewnie był omawiany ale nie znalazłem gdy wchodze do pomieszczenia i otwieram drzwi od pokoju z githyanki to gra sie zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem z dialogami u niektorych postaci, klikam na NPC i rozmowa sie nie pojawia. Próowałem aktaulizacji, pisze że wersja 1.13 dostępna, ze pobiera a pozniej ze nie moze rozpakowac, nie wiem juz co robic

mial ktos podobny problem z dialogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam maly problem z usunieciem tej gry otoz mam angielska wersje i spolszczenie musialem sciagac
ale gdy teraz chce ja usunoc cos wyskakuje i wnioskuje z tego ze powinienem usunac spolszczenie a nie
mam pojecia jak to zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Troszke sie wsiekłam bo zanim zdołałam polubic tą grę już zdązylam ja znienawic!!! Problem polega na tym , ze na samym początku 2 rozdziału kiedy musze sie dostac do Dzielnicy Handlowej na mapie świata nie ma zadnej lokacji i zadnym wyjsciem z doków nie moge sie tam przedostac!!! Jestem uwięziona w Dokach a nie mam ochoty grac w to od nowa...błagam niech mi ktoś pomoże w zrozumiały (dla takiego laika jak ja) sposó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Mam nastepujacy problem: Gdy pokonam czlowieka bez twarzy bez wzgledu na to jak tego dokonam ani czy go zabije czy tez wezwe czerwona pania gdy wchodze w portal ktory pojawia sie po zwyciestwie gra rozpoczyna ladowanie i staje tak na oko na 90% jednoczesnie niema mozliwosci by poszla dalej. W poradniku do gry bylo napisane ze wejscie w portal jest jednoznaczne z koncem gry ale skoro cos sie laduje to musi byc jakis ciag dalszy. BYlbym zobowiazany gdyby ktos udostepnil mi saveya dzieki ktoremu moglbym z tego miejsca przejsc przez portal i zobaczyc jakis jak mniemam filmik koncowy czy cos. Ewentualnie prosilbym o napisanie mi co tez tam sie dzieje po przejsciu przez portal z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiec tak zdaje drugi raz gre i o ile pamietam nie wchodzilo sie na statek"morskie widmo" tylko rozmawialo z takim magiem przed nim.. Problem moj polega na tym ze pokonalem maga i nie moge z nim porozmawiac.
Zabilem wszystkich bandytow w dokach wiec nie mam pojecia co zrobic.. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem.

Daję ~, wpisuję DebugMode 1 i dm_god ale i tak postacie jak walczą dostają obrażenia.
O co tu chodzi ? Klikam normalnie na postać, która ma być nieśmiertelna ale nie jest... pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się