• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam problem z aktualizacja nwn2.Nie moga sciagnac patha pokazuje mi sie :Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
Jak sciagne patha z taj strony to nie moze znalezc "neverwinter nights 2-NWN2update".No i nie moge przez to grac po necie:( plz pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy może mi ktoś powiedzieć, jak się kończy gra, gdy jesteś złym?

Jestem bardzo tego ciekaw, ponieważ chciałbym się
dowiedzieć czy są jakieś istotne zmiany w wątku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem, otoz nie wiem czy jest dostepna poprawka do NWN2 i jak odpalam automatyczna aktualizacje wyskakuje mi cos takiego jak na screenie. Dodam, ze przeinstalowanie nic nie pomoglo! Prosze o pomoc i o odpowiedz czy jest juz poprawka, bo nie widze jej nigdzie na stronie gram.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2006 o 12:01, kebab1234 napisał:

Mam problem z aktualizacja nwn2.Nie moga sciagnac patha pokazuje mi sie :Nie można otworzyć
pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
Jak sciagne patha z taj strony to nie moze znalezc "neverwinter nights 2-NWN2update".No i nie
moge przez to grac po necie:( plz pomozcie


kolego kebab1234 poczytaj post wyzej - wyraznie pisze -

Patch 1.03 do polskiej wersji językowej powinien pojawić się w przeciągu dwóch tygodni, czyli do końca grudnia.
niemoze wiec byc patcha w obecnej chwili wiec zastanow sie co sciagnales. Wileu graczy z uteskinieniem
czeka na pojawienie sie patcha! Poczytaj caly watek a pozniej pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Mam pewien problem z grą...

Po uwolnieniu Shandry, na samym poczatku aktu 2 kiedy do drużyny przyłącza się Sand nie moge wydostać się z gospody Duncana. Pojawia się to okienko w którym nalezy zatwierdzić drużynę...no i kiedy tak czynię chcąc wydostać się z karczmy okazuje się, że...nie mogę. Okienko znika a ja jestem nadal w gospodzie, jestem uwięziona w tym momencie i nic nie moge zrobic. Czy to jakis błąd w grze?
Swoją drogą to piekielnie irytujące kiedy po tylu godznach grania okazuje się, że cała gra poszła na marne...jestem rozgoryczona.

Może ktoś sotkał się z podobnym problemem w grze? Nie mam pojęcia co dalej...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Mam oto taki problem. Kupiłem wczoraj NW2 i po odpaleniu gry zmienia mi się częstotliwość odświerzania monitora na 60 Hz przy rozdzielczości 1280 na 960 pikseli. Po wyjściu z gry ustawienia wracają do tych co mam w windowsie, czyli 100 Hz przy rozdzielczości 1280 na 960 pikseli. Czemu gra nie chece odświeżać przy 100 Hz?
Mam GeForce 6800 - zainstalowane najnowsze stery
Monitor - Eizo T966
Win XP Prof SP2 plus wszystkie aktualizacje
Pomocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2006 o 04:10, DevilQ napisał:

Nie możesz się jej pozbyć bo najprawdopodobniej nie wykonałeś jeszcze zadania z nią związanego
czyli Zwierciadła Niebios ! ;-) Pozdrawiam

No właśnie tez tak myślałem, ale poszedłem do tego miejsca, zrobiłem co sie dało (rzuciłem czary na drzewa, podszedłem do jeziorka gdzie druidka miała wizję z jakimś frajerem, pokonałem żywiołaki wody i ghule, pokonałem kapłana cienii z obstawą - chyba że można coś jeszcze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam problem z "zupełnie innej beczki".
Mianowicie, gra zupełnie nie chce działac.
Po pierwszym zainstalowaniu gry wszystko działało dobrze, ale po wyłączeniu komputera i włączeniu go następnego dnia wszystko zaczeło się psuc.

Odpaliłem grę używając menu startowego (używając ikony domyślnej z pulpitu tworzonej po instalacji). Pojawil się ekran ładujący pliki o tytule "Neverwinter Nights 2" i oko Neverwinter. Po zaczytaniu, ekran znika i koniec. Nic się nie dzieje. Komputer zachowuje się jakbym dopiero co go włączył. Czy ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2006 o 13:36, Iriss napisał:


Mam pewien problem z grą...

Po uwolnieniu Shandry, na samym poczatku aktu 2 kiedy do drużyny przyłącza się Sand nie moge
wydostać się z gospody Duncana. Pojawia się to okienko w którym nalezy zatwierdzić drużynę...no
i kiedy tak czynię chcąc wydostać się z karczmy okazuje się, że...nie mogę. Okienko znika a
ja jestem nadal w gospodzie, jestem uwięziona w tym momencie i nic nie moge zrobic. Czy to
jakis błąd w grze?
Swoją drogą to piekielnie irytujące kiedy po tylu godznach grania okazuje się, że cała gra
poszła na marne...jestem rozgoryczona.

Może ktoś sotkał się z podobnym problemem w grze? Nie mam pojęcia co dalej...




A wiec trzeba przyłączyć do drużyny Sanda ? Ale jak ? On nie chce się przyłączyć do mojej drużyny, nie ma wogule takiej opcji w rozmowie z nim, jedynie Sandra się do mnie przyłącza. W rozmowie jest temat Wieży w Luskanie, gdy o to się pytam pojawia się wpływ niepowodzenie. Może o to chodzi. Przy wyjściu z gospody także nie mogę wybrać do drużyny Sanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2006 o 14:27, qaz123456 napisał:

Witam

Mam oto taki problem. Kupiłem wczoraj NW2 i po odpaleniu gry zmienia mi się częstotliwość odświerzania
monitora na 60 Hz przy rozdzielczości 1280 na 960 pikseli. Po wyjściu z gry ustawienia wracają
do tych co mam w windowsie, czyli 100 Hz przy rozdzielczości 1280 na 960 pikseli. Czemu gra
nie chece odświeżać przy 100 Hz?
Mam GeForce 6800 - zainstalowane najnowsze stery
Monitor - Eizo T966
Win XP Prof SP2 plus wszystkie aktualizacje
Pomocy ...

Wymuś to w sterownikach karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0



No u mnie bezproblemowo pojawiła się opcja przyłączenia Snada do drużyny...po krótkiej rozmowie oczywiscie. Jak to mozliwe, że u Ciebie się ona nie pojawiła? Sand sam zaoferował swą pomoc w przeprowadzeniu tego dochodzenia odnośnie uniewinnienia mojej bohaterki.
A Shandra pojawia się jako dodatkowy, wolny członek grupy.

Nie mam pojęcia co się namieszało, ale za chiny boskie nie moge opuścić gospody...z Sandem czy bez. Kurczę, zaczyna mnie to naprawdę denerwować i nie wiem czy to problem zabugowanej gry, czy może mojego kompa.
Wierzę, ze patch 1.03 rozwiąze ten problem...bo powoli zaczynam juz żałować tak skrzętnie odkładanych pieniazków na Nwn2. Ughh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2006 o 15:11, hardy99 napisał:

>
> Mam pewien problem z grą...
>
> Po uwolnieniu Shandry, na samym poczatku aktu 2 kiedy do drużyny przyłącza się Sand nie
moge
> wydostać się z gospody Duncana. Pojawia się to okienko w którym nalezy zatwierdzić drużynę...no

> i kiedy tak czynię chcąc wydostać się z karczmy okazuje się, że...nie mogę. Okienko znika
a
> ja jestem nadal w gospodzie, jestem uwięziona w tym momencie i nic nie moge zrobic. Czy
to
> jakis błąd w grze?
> Swoją drogą to piekielnie irytujące kiedy po tylu godznach grania okazuje się, że cała
gra
> poszła na marne...jestem rozgoryczona.
>
> Może ktoś sotkał się z podobnym problemem w grze? Nie mam pojęcia co dalej...
>
>
>

A wiec trzeba przyłączyć do drużyny Sanda ? Ale jak ? On nie chce się przyłączyć do mojej drużyny,
nie ma wogule takiej opcji w rozmowie z nim, jedynie Sandra się do mnie przyłącza. W rozmowie
jest temat Wieży w Luskanie, gdy o to się pytam pojawia się wpływ niepowodzenie. Może o to
chodzi. Przy wyjściu z gospody także nie mogę wybrać do drużyny Sanda.


Ups...powyższy mój post był w odpowiedzi dla hardy 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla wszystkich co chcą wymusić odswiezanie w grze.
Win Xp start-uruchom-dxdiag-wiecej pomocy-zastap i tu wpisujem interesujaca nas watosc.
Taki problem stwierdzilem tylko w grze NW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po zainstalowaniu gry i odpaleniu pokazuje się komunikat "Wystąpił błąd z aplikacją NWN 2 i zostanie ona zamknięta" bez żadnych szeczegółów, pyta tylko czy wysłać raport o błędach. Wyłączyłem wszystkie emulatory itp, zainstalowałem najnowsze sterowniki i nadal nic. Mój komp:

Pentium 4 2,4
GeForce 5900XT
512 DDR Ram

Proszę o pomoc, bo jestem już z deczka poirytowany ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2006 o 20:59, FeniX39 napisał:

Czy gra NV2 które można zakupić na gram pl jest już w Polskiej Wersji Językowej?


Tak to jest pełna polska wersja językowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2006 o 22:39, R4zoR napisał:

Ogarnia mnie deprecha normalnie, zaktualizowałem bios płyty głównej jednak nic to nie dało
komunikat windowasa o zamknięciu aplikacji jak wyskakiwał tak wyskakuje i gra mi się nie uruchamia
przez żaden z luncherów. Dlatego mam pytanie do ogółu forumowiczów czy ktoś miał podobny problem
i czy sobie z nim poradził, a jeżeli tak to jak. Przypominam mój sprzęt to AMD Athlon xp 2600+
1916Mhz, 1,5Gb ram kingston 400Mhz, Asus A7N8x-E Deluxe, DIAMONDMAX PLUS 10 160Gb, Geforce
fx 5900xt. widze że siwy29168 jest krok przede mną bo gra mu się odpala, u mnie jak na razie
zbiera kurz na pułce a posiadamy tego samego athlona xp. Teraz moje podejżenia pada na płyte
główną, ale to takie wróżenie z fusów dlatego prosze o pomoc każde info na temat tego czy gra
działa z którymś z wymienionych przeze mnie podzespołów bedzie dla mnie cenne.


Mam tę samą kartę graficzną co Ty - GeForce FX5900XT - pewnie to w niej leży cały problem, pomocy! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 24.12.2006 o 14:54, rincewind bpm napisał:


> czyli Zwierciadła Niebios ! ;-) Pozdrawiam
No właśnie tez tak myślałem, ale poszedłem do tego miejsca, zrobiłem co sie dało (rzuciłem
czary na drzewa, podszedłem do jeziorka gdzie druidka miała wizję z jakimś frajerem, pokonałem
żywiołaki wody i ghule, pokonałem kapłana cienii z obstawą - chyba że można coś jeszcze?)


To już wszystko wybór postaci masz po każdej wizycie w gospodzie przy wychodzeniu tag że możesz zdecydować których ze sobą zabierzesz na poszczególne zadania jak chcesz kogoś zostawić po prostu odwiedz gospodę przy opuszczaniu jej pojawi się ekran wyboru bohaterów zasadniczo możesz mieć ich trzech no chyba ze w trakcie zadania jakiś do ciebie dołączy to w tedy też ci się pojawi taki ekran na pewno tak miałeś w górach z tym paladynem miłej zabawy powodzenia. A przy zadaniu z luskańczykami w dokach uważaj bo mrzesz trafić na buga jak ci się mag nie pojawi to nie ukończysz zadania więdz przed bójką z luskańczykami zapisz grę mi się mag nie pokazał i niemiałem zapisu musiałem się do jaskiń cofać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się