• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.01.2007 o 19:51, Pawson napisał:

Czy nikt tutaj nie rozumie, ze to nie wina Cd Projektu, ze latki jeszcze nie ma?



A czy ktoś tutaj kogoś oskarża? ja na pewno nie...
Wiesz co ci powiem...Jesli nawet nikt nie zawinił, to zawsze musi znaleźć się czarna owca. Przykro mi, że pada na Cd Projekt, ale kto płaci ten żąda...(tego rozumowania ludzkiego nikt nie zmieni, ale czasem warto się zastanowić nad kwestią czy to słuszne, czy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem.
Ciągle staram się połączyć z jakimkolwiek serverem i za każdym razem mi nie wchodzi! Albo włącza mi się że wersje klienta są niezgodne z numerem IP. Albo kiedy nawet jakoś się połącze to zanim wejde w świat gry włącza mi się że "połączenie zostało przerwane". Wie ktoś o co chodzi??
Oczywiście mam oryginalną wersję gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2007 o 19:51, Pawson napisał:

Czy nikt tutaj nie rozumie, ze to nie wina Cd Projektu, ze latki jeszcze nie ma?


To jest jak najbardziej wina, CDProjekt-u, bo:

1) Obsydian wydał patch i jakoś w innych krajach nie tylko w Stanach też już jest, więc jednak innym wydawcą udało się zrobić patch…
2) Kupuję grę od CDProjekt-u. Od nich dostaję gwarancję więc w razie, czego do nich mam pretensję. To tak jak bym kupił w salonie popsuty samochód i dostał wyjaśnienie że to nie ich problem - my tylko sprzedajemy, a wszystko inne to wina fabryki, która je produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No nie wiem... CDP tylko roprowadza gry a nie je naprawia ;) i nie robi ich no nie? Przeciez to Obsidian mial zroibc latke a nie oni? CDP przeciez wyslal spolszecznie do nich.. nie wiem... wg mnie to nie wina CDP ze Obsidian ma nas w DUPIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2007 o 12:22, Terrorite napisał:

> A ja mam moze malo wazny ale niezwykle irytujacy mnie problem.
> Otoz za nic nie moge schowac okienka czatu ktore jest przeciez w singlu totalnie bezuzyteczne.

> Wie ktos jak je schowac?
>

Owszem byl juz poruszany. Kup oryginal i okna nie bedzie. Okno chatu z multi pokazuje sie po
uzyciu cracka z wersji pirackiej, taki mily drobny bonusik. ;]

Dzieki, najwyrazniej nie zauwazylem tego ;/
A wersje mam orginalna, tylko ze na spole z bratem wiec odpalalem z obrazu, zeby problemu nie bylo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2007 o 21:23, Rzufio napisał:

Dzieki, najwyrazniej nie zauwazylem tego ;/
A wersje mam orginalna, tylko ze na spole z bratem wiec odpalalem z obrazu, zeby problemu nie
bylo ;]

Czyli i tak musiałeś użyć mini-obrazu i cracka do tego. Jednak nie bój nic, skoro masz wersję legalną to bez problemu możesz używać na niej cracków. Sam się nad tym zastanawiam, płyta w napędzie tylko po to żeby sprawdzić zabezpieczenie ehh:(
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2007 o 21:19, RedSqll napisał:

No nie wiem... CDP tylko roprowadza gry a nie je naprawia ;) i nie robi ich no nie? Przeciez
to Obsidian mial zroibc latke a nie oni? CDP przeciez wyslal spolszecznie do nich.. nie wiem...
wg mnie to nie wina CDP ze Obsidian ma nas w DUPIE...



No tak, to logiczne. Kto z zachodu będzie przejmował się graczami z biednej, dalekiej, niepoznanej i nic nie wartej Polski. Oj mają o nas zdanie marne, mają...heh...aż smutno się robi. Najwyższy czas to chyba zmienić, jak ktoś ma jakiś pomysł to niech mnie wpisze pierwszą na listę ochotników do podjęcia pierwszych kroków "uświadomienia" ignorantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2007 o 20:41, Camponator napisał:

Mam problem.
Ciągle staram się połączyć z jakimkolwiek serverem i za każdym razem mi nie wchodzi! Albo włącza
mi się że wersje klienta są niezgodne z numerem IP. Albo kiedy nawet jakoś się połącze to zanim
wejde w świat gry włącza mi się że "połączenie zostało przerwane". Wie ktoś o co chodzi??
Oczywiście mam oryginalną wersję gry :)



Oczywiście że nie możesz się połączyć skoro serwery stoją na 1.3 a ty masz wersje 1.2 także zapomnij o graniu w multiplayer dopuki nie będzie patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.01.2007 o 22:21, maniekk napisał:

Czyli i tak musiałeś użyć mini-obrazu i cracka do tego. Jednak nie bój nic, skoro masz wersję
legalną to bez problemu możesz używać na niej cracków. Sam się nad tym zastanawiam, płyta w
napędzie tylko po to żeby sprawdzić zabezpieczenie ehh:(
Pozdrawiam.

Heh a juz myslalem ze bedzie trzeba przeinstalowywac gierke a tu prosze :]
Dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema ktokolwiek wie kiedy wyjdzie ten dretwy path bo juz czekam i czekam i nic. Ja chce grac po necie!I wszystkie serwery sa na nowszych pathah:(A mial byc pod koniec grudnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2007 o 02:11, kebab1234 napisał:

Siema ktokolwiek wie kiedy wyjdzie ten dretwy path bo juz czekam i czekam i nic. Ja chce grac
po necie!I wszystkie serwery sa na nowszych pathah:(A mial byc pod koniec grudnia:/



czytaj troche posty patch już został poskładany przez Obsidian więc już wkrótce się pojawi ja myślę że na nastepny weekend już bedziemy grać w sieci albo i wcześniej mam taka nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.01.2007 o 18:40, Rzufio napisał:

A ja mam moze malo wazny ale niezwykle irytujacy mnie problem.
Otoz za nic nie moge schowac okienka czatu ktore jest przeciez w singlu totalnie bezuzyteczne.
Wie ktos jak je schowac?

Przepraszam jesli ten problem byl poruszany ale go nie znalazlem.



Rozwiazania twojego jak i wielu innych problemów związanych z wersją 1.2 tu:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5853310&N=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kuzwa.... ja mam taki problem ze wogole ludzie z druzyny nie podarzaja za mna... jak jest walka to stoja jak slupy i jedynie sie patrza na to co sie dzieje i musze wszystkim oddzielnie wydawac rozkazy... to jest denerwujace szczegolnie podczas dluzszych wedrowek kiedy kazdemu musze dokladnie pokazywac gdzie isc... tryb marionetek mam na off jak cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Shit i PPM na towarzyszu (lub przytrzymaj PPM dłużej) i wydaj polecenie podążania za Twoją postacią każdemu z osobna. To przywraca ich do normalnego stanu. Czasami te zacięcia spowodowane są pokazówkami... Inny sposób na to, to zrestartowanie postaci poprzez powrót do Dzbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie dotarłem do ostatniej potyczki załatwiłem ostatniego łupieżce cienia i zdrajców i potem miał się pojawić król cieni z portalu na środku sali i nic się nie dzieje czy ja mam tam coś jeszcze zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam takie pytanko: czemu nie mozna zalozyc polskiego servera nvn2 ktory bedzie odpowiadal wersji gry, ktora maja polacy?? czy wszystkie serwery musza byc na jakos odpowiednie z serwerem producenta gry?? Czy poprostu nikomu nie chce sie robic polskiego serwera?? pytam sie bo nie wiem na jakiej zasadzie jest mozliwa gra w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Założenie jakiegoś serwera to nie jest ot tak, pstryknięcie palcami. To żmudna praca, wymagająca znacznych pokładów czasu i serwerów dobrych. Z tego co się orientuję to polski serwer jest tworzony przez CDP i innych chętnych. Tylko to wymaga czasu. Jak zostanie ukończony to na pewno się ukaże. Narazie trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2007 o 12:02, Thanlis napisał:

Kuzwa.... ja mam taki problem ze wogole ludzie z druzyny nie podarzaja za mna... jak jest walka
to stoja jak slupy i jedynie sie patrza na to co sie dzieje i musze wszystkim oddzielnie wydawac
rozkazy... to jest denerwujace szczegolnie podczas dluzszych wedrowek kiedy kazdemu musze dokladnie
pokazywac gdzie isc... tryb marionetek mam na off jak cos...


Kliknij na swoja postać i wybierz idźcie za mną lub chrońcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry mam problem z neverwinter 2 . Gra urochamia się w porządku wszystko jest w porządku jest tylko jeden problem na okienku gdzie wyświetlane są wiadomości dotyczące zadawanych obrażeń przeprowadzonych rozmów itp.jest także inne mniejsze okienko które zasłania mi to pierwsze . Nie przeszkadza to w działaniu gry , ale jest troche uciążliwe . Nie moge go przesunąć. Czy możecie mi jakoś pomóc . Z góry dziękuje

20070107190840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się